Mailman 2.1 - en to lt translation catalogue (419 entries)

en:  %(size)i bytes
lt: %(size)i baitų

en: Previous message:
lt: Ankstesnė žinutė:

en: Next message:
lt: Tolesnė žinutė:

en: thread
lt: gija

en: subject
lt: tema

en: author
lt: autorius

en: date
lt: data

en: April
lt: Balandis

en: February
lt: Vasaris

en: January
lt: Sausis

en: March
lt: Kovas

en: August
lt: Rugpjūtis

en: July
lt: Liepa

en: June
lt: Birželis

en: May
lt: Gegužė

en: December
lt: Gruodis

en: November
lt: Lapkritis

en: October
lt: Spalis

en: September
lt: Rugsėjis

en: First
lt: Pirmas

en: Fourth
lt: Ketvirtas

en: Second
lt: Antras

en: Third
lt: Trečias

en: No subject
lt: Nenurodyta tema

en:   Thread
lt:  Gija

en: by yourself
lt: Jūsų

en: by the list administrator
lt: forumo administratoriaus

en: for unknown reasons
lt: dėl nežinomų priežasčių

en: disabled
lt: uždrausta

en: (no subject)
lt: (nenurodyta tema)

en: Moderator
lt: Prižiūrėtojas

en: Administrator
lt: administratoriaus

en: No such list <em>%(safelistname)s</em>
lt: Nėra forumo <em>%(safelistname)s</em>

en: Authorization failed.
lt: Nesėkminga registracija

en: Warning:
lt: Perspėjimas:

en: Welcome!
lt: Kviečiame!

en: List
lt: Sąrašas

en: Description
lt: Aprašas

en: [no description available]
lt: [nerastas aprašas]

en: No valid variable name found.
lt: Nerastas teisingas kintamojo pavadinimas.

en: Go to the general list information page
lt: Eikite į pagrindinį forumo informacijos puslapį

en: Edit the public HTML pages
lt: Redaguoti skelbiamus HTML puslapius

en: Go to list archives
lt: Eiti į forumų archyvus

en: Delete this mailing list
lt: Ištrinti šį forumą

en: Logout
lt: Atsijungti

en: Off
lt: Išjungti

en: On
lt: Įjungti

en: Set
lt: Nustatyti

en: Value
lt: Reikšmė

en: Delete
lt: Ištrinti

en: Description:
lt: Aprašas:

en: Add new item...
lt: Pridėti naują...

en: ...before this one.
lt: ...prieš šį.

en: ...after this one.
lt: ...po šio.

en: Membership List
lt: Narių sąrašas

en: (help)
lt: (pagalba)

en: Search...
lt: Ieškoti...

en: hide
lt: paslėpti

en: language
lt: kalba

en: <b>unsub</b> -- Click on this to unsubscribe the member.
lt: <b>unsub</b> -- Paspauskite čia, jei norite išbraukti dalyvį.

en: Invite
lt: Pakviesti

en: Subscribe
lt: Užsakyti

en: Send welcome messages to new subscribees?
lt: Ar siųsti pasisveikinimus užsisakiusiems forumą?

en: No
lt: Ne

en: Yes
lt: Taip

en: Send notifications of new subscriptions to the list owner?
lt: Ar pranešti apie užsisakymą forumo savininkui?

en: Enter one address per line below...
lt: Įveskite po vieną adresą į eilutę...

en: ...or specify a file to upload:
lt: ...arba nurodykite failą įkėlimui:

en: Below, enter additional text to be added to the
        top of your invitation or the subscription notification.  Include at least
        one blank line at the end...
lt: Čia įveskite papildomą tekstą, kuris bus pridėtas Jūsų kvietimo į forumą
        arba pranešimo apie įtraukimą į forumą pradžioje
        Praleiskite bent vieną tuščią eilutę pabaigoje...

en: Send unsubscription acknowledgement to the user?
lt: Ar pranešti apie atsisisakymą forumo savininkui?

en: Send notifications to the list owner?
lt: Ar pranešti forumo savininkui?

en: Change list ownership passwords
lt: Pakesiti forumo sąvininko slaptažodžius

en: Enter new administrator password:
lt: Įveskite naują administratoriaus slaptažodį:

en: Enter new moderator password:
lt: Įveskite naują moderatoriaus slaptažodį:

en: Confirm moderator password:
lt: Patvirtinkite moderatoriaus slaptažodį:

en: Submit Your Changes
lt: Patvirtinti Jūsų pakeitimus

en: Moderator passwords did not match
lt: Neatitinka moderatoriaus slaptažodis

en: Already a member
lt: Jau dalyvis

en: Bad/Invalid email address
lt: Neteisingas el. pašto adresas

en: Successfully invited:
lt: Sėkmingai pakviesti:

en: Successfully subscribed:
lt: Sėkmingai užsisakė

en: Error inviting:
lt: Nesėkmingai kviesti:

en: Error subscribing:
lt: Nesėkmingai užsisakinėjo:

en: Successfully Unsubscribed:
lt: Sėkmingai atsisakė:

en: Cannot unsubscribe non-members:
lt: Ne nariai neturi ko atsisakyti:

en: Not subscribed
lt: Neužsisakęs

en: Successfully Removed:
lt: Sėkmingai pašalinti:

en: Error Unsubscribing:
lt: Klaida atsisakant:

en: Click here to reload this page.
lt: Paspaskite čia puslapiui perkrauti.

en: Submit All Data
lt: Pristatyti visus duomenis

en: Your decision
lt: Tavo sprendimas

en: Reason for refusal
lt: Atmetimo priežastis

en: Reject
lt: Atmesti

en: Discard
lt: Atsisakyti

en: User address/name
lt: Vartotojo duomenys

en: Unsubscription Requests
lt: Atsisakymo prašymas

en: From:
lt: Nuo:

en: Action to take on all these held messages:
lt: Veiksmai, atliekami su visomis šiomis žinutėmis

en: Accept
lt: Priimti

en: Preserve messages for the site administrator
lt: Išsaugoti žinutę administratoriui

en: Forward messages (individually) to:
lt: Persiųsti žinutę (asmeniškai) kam:

en: Clear this member's <em>moderate</em> flag
lt: Pašalinti šio dalyvio žymę <em>moderate</em>

en: Add <b>%(esender)s</b> to a sender filter
lt: Pridėti <b>%(esender)s</b> į siuntėjų filtrą

en: Accepts
lt: Priimtieji

en: Discards
lt: Atsisakyta

en: Holds
lt: Išlaikyta

en: Rejects
lt: Atmesta

en: Ban <b>%(esender)s</b> from ever subscribing to this
                        mailing list
lt: Išmesti <b>%(esender)s</b> iš šio
    		forumo

en: Click on the message number to view the individual
                message, or you can
lt: Spustelkite laiško numerį, jei norite jį peržiūrėti,
    		arba galite

en: view all messages from %(esender)s
lt: Parodyti žinutes, kurias išsiuntė %(esender)s

en: Subject:
lt: Tema:

en:  bytes
lt:  baitai(-ų)

en: Size:
lt: Dydis:

en: not available
lt: Negalima

en: Reason:
lt: Priežastis:

en: Received:
lt: Gautas:

en: <em>Message with id #%(id)d was lost.
lt: <em>Prarasta žinutė id #%(id)d.

en: <em>Message with id #%(id)d is corrupted.
lt: <em>Pagadinta žinutė #%(id)d.

en: Action:
lt: Veiksmas:

en: Preserve message for site administrator
lt: Išsaugoti žinutę administratoriui

en: [No explanation given]
lt: [Nenurodyta priežastis]

en: Message Headers:
lt: Žinučių antraštes:

en: No reason given
lt: Nenurodyta priežastis

en: [No reason given]
lt: [Nenurodyta priežastis]

en: Database Updated...
lt: Duomenų bazė atnaujinta...

en:  is already a member
lt: forumo dalyvis nuo seniau

en: Confirmation string was empty.
lt: Tuščia patvirtinimo eilutė.

en: <b>Invalid confirmation string:</b>
        %(safecookie)s.
    
        <p>Note that confirmation strings expire approximately
        %(days)s days after the initial subscription request.  If your
        confirmation has expired, please try to re-submit your subscription.
        Otherwise, <a href="%(confirmurl)s">re-enter</a> your confirmation
        string.
lt: <b>Neteisinga patvirtinimo eilutė:</b>
        %(safecookie)s.
    
        <p>Atminkite, kad patvirtinimo eilutės galiojimas baigiasi praėjus maždaug
        %(days)s dienom po pirmo prašymo prisijungti. Jeigu jūsų
        patvirtinimo galiojimo laikas baigėsi, pabandykite iš naujo prisiregistruoti.
        Priešingu atveju, <a href="%(confirmurl)s">iš naujo įveskite</a> patvirtinimo eilutę.

en: Bad confirmation string
lt: Bloga patvirtinimo eilutė

en: Enter confirmation cookie
lt: Įveskite patvirtinimo eilutę

en: Please enter the confirmation string
        (i.e. <em>cookie</em>) that you received in your email message, in the box
        below.  Then hit the <em>Submit</em> button to proceed to the next
        confirmation step.
lt: Prašome įvesti patvirtinimo eilutę,
        kurią gavote laišku, žemiau esančiame laukelyje.
        Tada paspauskite <em>Išsiųsti</em> mygtuką ir pateksite į sekantį
        registracijos etapą.

en: Confirmation string:
lt: Patvirtinimo eilutė:

en: Submit
lt: Išsiųsti

en: Confirm subscription request
lt: Patvirtinkite užsisakymą

en: Your email address:
lt: Jūsų el. pašto adresas:

en: Your real name:
lt: Jūsų tikras vardas:

en: Receive digests?
lt: Siųsti santraukas?

en: Preferred language:
lt: Pagrindinė kalba

en: Cancel my subscription request
lt: Panaikinti mano užsisakymą

en: Subscribe to list %(listname)s
lt: Užsisakyti %(listname)s

en: You have canceled your subscription request.
lt: Nutraukėte savo užsakymo prašymą.

en: Awaiting moderator approval
lt: Laukiama prižiūrėtojo patvirtinimo

en:             You have successfully confirmed your subscription request to the
                mailing list %(listname)s, however final approval is required from
                the list moderator before you will be subscribed.  Your request
                has been forwarded to the list moderator, and you will be notified
                of the moderator's decision.
lt: 		Sėkmingai patvirtinote forumo %(listname)s užsakymą,
    		tačiau Jūsų užsakymui būtinas forumo prižiūrėtojo patvirtinimas,
    		todėl Jūsų prašymas perduotas forumo prižiūrėtojui
    		ir Jums bus pranešta apie jo sprendimą.

en: Invalid confirmation string.  It is
                possible that you are attempting to confirm a request for an
                address that has already been unsubscribed.
lt: Neteisinga patvirtinimo eilutė. 
    		Gali būti, kas Jūs bandėte patvirtinti
    		jau atsisakiusio forumo adreso prašymą.

en: You are already a member of this mailing list!
lt: Jūs jau esate šio furumo dalyvis

en: Subscription request confirmed
lt: Užsisakymas patvirtintas

en:             You have successfully confirmed your subscription request for
                "%(addr)s" to the %(listname)s mailing list.  A separate
                confirmation message will be sent to your email address, along
                with your password, and other useful information and links.
    
                <p>You can now
                <a href="%(optionsurl)s">proceed to your membership login
                page</a>.
lt:             Jūs ("%(addr)s") sėkmingai prisijungėte prie %(listname)s forumo.
                Gausite dar vieną laišką su jūsų slaptažodžiu
                bei kita naudinga informacija bei nuorodomis.
    
                <p>Dabar galite
                <a href="%(optionsurl)s">eiti į dalyvio prisijungimo
                puslapį</a>.

en: You have canceled your unsubscription request.
lt: Jūs atmetėte savo atsisakymą.

en: Unsubscription request confirmed
lt: Patvirtintas atsisakymas.

en: Confirm unsubscription request
lt: Patvirtinkite atsisakymo prašymą

en: Unsubscribe
lt: Atsisakyti

en: Change address
lt: Keisti adresą

en: Continue awaiting approval
lt: Atstatyti narystę forume.

en: <em>not available</em>
lt: <em>negalima</em>

en: Cancel
lt: Nutraukti

en: Bad URL specification
lt: Nurodyta neteisinga URL

en: Return to the
lt: Grįžti į

en: general list overview
lt: bendra forumo informacija

en: <br>Return to the
lt: <br>Grįžti į

en: administrative list overview
lt: forumo priežiūros informacija

en: List name must not include "@": %(listname)s
lt: Forumo pavadinime nereikia nurodti '@': %(listname)s

en: List already exists: %(listname)s
lt: Forumas %(listname)s jau sukurtas anksčiau

en: You forgot to enter the list name
lt: Pamiršote įvesti forumo pavadinimą

en: You forgot to specify the list owner
lt: Pamiršote įvesti forumo kūrėją

en: Initial list passwords do not match
lt: Pradinis forumo slaptažodis neatitinka

en: The list password cannot be empty<!-- ignore -->
lt: Forumo slaptažodis negali būti tuščias<!-- ignore -->

en: You are not authorized to create new mailing lists
lt: Jūs neturite teisės kurti naujus forumus

en: Bad owner email address: %(s)s
lt: Blogas savininko adresas: %(s)s

en: Illegal list name: %(s)s
lt: Blogas forumo pavadinimas: %(s)s

en: Your new mailing list: %(listname)s
lt: Naujas Jūsų forumas: %(listname)s

en: Mailing list creation results
lt: Forumo sukūrimo rezultatai

en: Visit the list's info page
lt: Aplankykite forumo informacijos puslapį

en: Visit the list's admin page
lt: Aplankykite forumo priežiūros puslapį

en: Create another list
lt: Sukurti kitą forumą

en: Create a %(hostname)s Mailing List
lt: Sukurti forumą %(hostname)s

en: Error:
lt: Klaida:

en: List Identity
lt: Forumas

en: Name of list:
lt: Forumo pavadinimas:

en: Initial list owner address:
lt: Pradinis forumo savininko adresas

en: List Characteristics
lt: Forumo Savybės

en: List creator's (authentication) password:
lt: Forumo kūrėjo slaptažodis:

en: Create List
lt: Sukurti Forumą

en: Subscribe results page
lt: Užsakymo rezultatų puslapis

en: User specific options page
lt: Vartotojo asmeniniai nustatymai

en: List name is required.
lt: Būtinas forumo pavadinimas

en: %(realname)s -- Edit html for %(template_info)s
lt: %(realname)s -- Redaguoti %(template_info)s HTML

en: Edit HTML : Error
lt: Redaguoti HYML : Klaida

en: %(realname)s -- HTML Page Editing
lt: %(realname)s -- HTML Puslapio Redagavimas

en: View or edit the list configuration information.
lt: Peržiūrėti arba redaguoti forumo nustatymus.

en: When you are done making changes...
lt: Kai įvedinėjate pakeitimus...

en: Submit Changes
lt: Išsiųsti Pakeitimus

en: Can't have empty html page.
lt: HTML negali būti tuščias.

en: HTML Unchanged.
lt: HTML nepakeistas.

en: HTML successfully updated.
lt: HTML sėkmingai atnaujintas.

en: %(hostname)s Mailing Lists
lt: %(hostname)s forumai

en: <p>Below is a listing of all the public mailing lists on
                %(hostname)s.  Click on a list name to get more information about
                the list, or to subscribe, unsubscribe, and change the preferences
                on your subscription.
lt: <p>Čia yra viešai skelbiamų
    	%(hostname)s forumų sąrašas.
    	Spustelkite forumo pavadinimą, jei norite daugiau sužinoti apie forumą,
    	taip pat jį užsisakyti arba jo atsisakyti.

en: right
lt: dešinė

en:  To visit the general information page for an unadvertised list,
            open a URL similar to this one, but with a '/' and the %(adj)s
            list name appended.
            <p>List administrators, you can visit
lt:  Norėdami aplankyti neskelbiamo forumo pagrindinį puslapį,
            įrašykite URL panašų į šį, tik pridėję '/' bei %(adj)s
            forumo pavadinimą.
            <p>Forumų administratoriams: aplankę

en: the list admin overview page
lt: forumų administratorių pagrindinis puslapis

en:  to find the management interface for your list.
             <p>Send questions or comments to
lt:   rasite jūsų forumo valdymo sąsają.
             <p>Klausimus bei atsiliepimus siųskite

en: Edit Options
lt: Keisti nustatymus

en: View this page in
lt: žiūrėti šį puslapį

en: CGI script error
lt: CFI skripto klaida

en: No address given
lt: Neįvestas adresas

en: No such member: %(safeuser)s.
lt: Nėra tokio vartotojo: %(safeuser)s.

en: The confirmation email has been sent.
lt: Jums išsiųstas patvirtinimas.

en: A reminder of your password has been emailed to you.
lt: Jums išsiųstas slaptažodžio priminimas.

en: Authentication failed.
lt: Nesėkmingas prisijungimas.

en: The new address is already a member: %(newaddr)s
lt: Naujasis adresas %(newaddr)s jau forumo dalyvis

en: Addresses may not be blank
lt: Negalima praleisti adreso

en: A confirmation message has been sent to %(newaddr)s.
lt: %(newaddr)s išsiųstas patvirtinimo laiškas.

en: Bad email address provided
lt: Neteisingas adresas

en: Illegal email address provided
lt: Neteisingas adresas

en: %(newaddr)s is already a member of the list.
lt: %(newaddr)s šio forumo dalyvis nuo anksčiau.

en: Member name successfully changed.
lt: Dalyvio vardas sėkmingai pakeistas.

en: Passwords may not be blank
lt: Slaptažodis negali būti tuščias

en: Passwords did not match!
lt: Slaptažodžiai nesutampa!

en: Password successfully changed.
lt: Slaptažodis sėkmingai pakeistas.

en: Unsubscription results
lt: Atsisakymo rezultatai

en: You have successfully set your options.
lt: Sėkmingai įrašėte nustatymus.

en: You may get one last digest.
lt: Gausite vieną paskutinį rinkinį.

en: <em>Yes, I really want to unsubscribe</em>
lt: <em>Taip, aš tikrai noriu atsisakyti</em>

en: Change My Password
lt: Pakeiskite mano slaptažodį

en: List my other subscriptions
lt: Parodyti kitus mano užsisakytus forumus

en: Email My Password To Me
lt: Išsiųskite man mano slaptažodį

en: password
lt: Slaptažodis

en: Log out
lt: Atsijungti

en: Submit My Changes
lt: Patvirtinti mano pakeitimus

en: days
lt: dienų

en: day
lt: diena

en: Change My Address and Name
lt: Pakeisti Mano Adresą ir Vardą

en: %(realname)s list: member options login page
lt: Forumo %(realname)s dalyvių nustatymo puslapio prisijungimas

en: email address and
lt:  el. pašto adresas ir

en: In order to change your membership option, you must
        first log in by giving your %(extra)smembership password in the section
        below.  If you don't remember your membership password, you can have it
        emailed to you by clicking on the button below.  If you just want to
        unsubscribe from this list, click on the <em>Unsubscribe</em> button and a
        confirmation message will be sent to you.
    
        <p><strong><em>Important:</em></strong> From this point on, you must have
        cookies enabled in your browser, otherwise none of your changes will take
        effect.
lt: Norėdami keisti nustatymus, pirmiausiai turite
        prisijungti, įvedant savo %(extra)snario slaptažodį žemiau esančiame
        laukelyje.  Pamiršus slaptažodį, jis bus atsiųstas jums paštu
        jei spustelėsite žemiau esantį mygtuką. Jei norite tik
        atsisakyti dalyvavimo forume, spustelėkite mygtuką <em>Atsisakyti</em> ir
        patvirtinimo laiškas bus jums atsiųstas el. paštu.
    
        <p><strong><em>Svarbu:</em></strong> Jūsų naršyklėje turi būti
        leidžiama įrašyti slapukus (cookies), priešingu atveju jūsų pakeitimai nebus
        išsaugoti.

en: Email address:
lt:  El. pašto adresas:

en: Password:
lt:  Slaptažodis:

en: Log in
lt:  Prisijungti

en: By clicking on the <em>Unsubscribe</em> button, a
        confirmation message will be emailed to you.  This message will have a
        link that you should click on to complete the removal process (you can
        also confirm by email; see the instructions in the confirmation
        message).
lt: Spustelėjus mygtuką <em>Atsisakyti</em>, patvirtinimo
        laiškas bus išsiųstas jums el. paštu. Tame laiške bus pateiktas internetinis
        adresas, kuriuo nuėjus galėsi užbaigti forumo atsisakymo procesą (atsisakymą
        galite patvirtinti ir laišku; žr. instrukcijas patvirtinimo
        laiške).

en: Password reminder
lt:  Slaptažodžio priminimas

en: By clicking on the <em>Remind</em> button, your
        password will be emailed to you.
lt: Spustelkite mygtuką <em>Priminti</em> 
    		ir Jums bus išsiųstas Jūsų slaptažodis.

en: Remind
lt: Priminti

en: Name:
lt: Vardas:

en: Pattern (as regexp):
lt: Fragmentas (regexp):

en: Private Archive Error
lt: Privataus Archyvo Klaida

en: You must specify a list.
lt: Turite nurodyti forumą

en: Private Archive Error - %(msg)s
lt: Priataus Archyvo Klaida - %(msg)s

en: Private archive file not found
lt: Nerastas privataus archyvo failas

en: You are not authorized to delete this mailing list
lt: Jūs eturite teisės trinti šį forumą

en: Mailing list deletion results
lt: Forumo trynimo rezultatai

en: List password:
lt:  Forumo slaptažodis:

en: Also delete archives?
lt: Taip pat išrinti archyvą?

en: Error
lt: Klaida

en: You must supply a valid email address.
lt: Turite įvesti galiojantį el. pašto adresą.

en: You may not subscribe a list to itself!
lt: Negalite užsakyti forumo sau!

en: If you supply a password, you must confirm it.
lt: Jei įvedėte slaptažodį, tada turite jį patvirtinti.

en: Your passwords did not match.
lt: Jūsų slaptažodžiai nesutampa.

en: Your subscription request has been received, and will soon be acted upon.
    Depending on the configuration of this mailing list, your subscription request
    may have to be first confirmed by you via email, or approved by the list
    moderator.  If confirmation is required, you will soon get a confirmation
    email which contains further instructions.
lt: Jūsų prisijungimo prašymas gautas ir netrukus bus peržiūrėtas.
    Priklausomai nuo forumo nustatymų, prašymą prisijungti jums reikės
     patvirtinti el. paštu arba prašymą patvirtins forumo
    prižiūrėtojas.  Jei reikalingas jūsų patvirtinimas, gausite el. laišką su
    tolimesnėmis instrukcijomis.

en: The email address you supplied is not valid.  (E.g. it must contain an
    `@'.)
lt: Jūsų įvestas el. pašto adresas neteisingas.

en: Your subscription is not allowed because the email address you gave is
    insecure.
lt: Jūsų užsisakymas neleistas, kadangi Jūsų įvestas el. pašto adresas nesaugus.

en: You are already subscribed.
lt: Jūs jau esate užsisakę.

en: Mailman privacy alert
lt: MAILMAN privatumo pranešimas

en: This list does not support digest delivery.
lt: Šiame forume nėra siunčiami grupuoti laiškai.

en: This list only supports digest delivery.
lt: Šiame forume siunčiami tik grupuoti laiškai.

en: You have been successfully subscribed to the %(realname)s mailing list.
lt: Jūs sėkmingai prisijungėte prie forumo %(realname)s.

en: Usage:
lt: Naudojimas:

en: Your request has been forwarded to the list moderator for approval.
lt: Jūsų užklausa perduota moderatoriui patvirtinti.

en: Confirmation succeeded
lt: Sėkmingai patvirtinta

en: You can access your personal options via the following url:
lt: Šiuo adresu prieinami Jūsų asmeniniai nustatymai:

en: The `remove' command is synonymous with `unsubscribe'.
lt: 'Išbraukti' yra tas pats, kaip ir 'atsisakyti'.

en: Your current option settings:
lt: Dabartiniai Jūsų nustatymai:

en: off
lt: išjungta

en: on
lt: įjungta

en: delivery on
lt: įjungti pristatymą

en: delivery off
lt: išjungti pristatymą

en: You did not give the correct password
lt: Neįvedėte teisingo slaptažodžio

en: Bad argument: %(arg)s
lt: Blogas argumentas: %(arg)s

en: ack option set
lt: pranešimų nustatymai

en: No valid address found to subscribe
lt: Užsakyme nerastas galiojantis el. pašto adresas

en: Mailman won't accept the given email address as a valid address.
    (E.g. it must have an @ in it.)
lt: Toks el. pašto adresas neatrodo teisingas.

en: You are already subscribed!
lt: Jūs jau esate užsisakęs!

en: No one can subscribe to the digest of this list!
lt: Niekas negali užsisakyti šio forumo rinkinių!

en: This list only supports digest subscriptions!
lt: Šis forumas laidžia tik rinkinių užsakymus!

en: Your subscription request has been forwarded to the list administrator
    at %(listowner)s for review.
lt: Jūsų prisijungimo prašymas buvo persiųstas forumo administratoriui
    į %(listowner)s.

en: Subscription request succeeded.
lt: Sėkmingas užsakymo prašymas.

en: Traditional Chinese
lt: Kinų tradicinė

en: Czech
lt: Čekų

en: German
lt: Vokiečių

en: English (USA)
lt: Anglų (JAV)

en: Spanish (Spain)
lt: Ispanų (Ispanija)

en: Estonian
lt: Estų

en: Finnish
lt: Suomių

en: French
lt: Prancūzų

en: Simplified Chinese
lt: Kinų supaprastinta

en: Hungarian
lt: Vengrų

en: Italian
lt: Italų

en: Japanese
lt: Japonų

en: Korean
lt: Korėjiečių

en: Lithuanian
lt: Lietuvių

en: Dutch
lt: Olandų

en: Norwegian
lt: Norvegų

en: Portuguese (Brazil)
lt: Portugalų (Brazilija)

en: Russian
lt: Rusų

en: Swedish
lt: Švedų

en:  (Digest mode)
lt:  (Rinkinių rėžimas)

en: Welcome to the "%(realname)s" mailing list%(digmode)s
lt: Sveikiname forume '%(realname)s' %(digmode)s

en: You have been unsubscribed from the %(realname)s mailing list
lt: Atsijungėte nuo forumo %(realname)s

en: %(listfullname)s mailing list reminder
lt: Forumo %(listfullname)s priminimas

en: For some unknown reason
lt: Dėl nenustatytų priežasčių

en: Your message was rejected
lt: Jūsų laiškas atmestas

en: Archiving Options
lt: Archyvavimo nustatymai

en: List traffic archival policies.
lt: Forumo srautų kaupimo politika.

en: Archive messages?
lt: Ar kaupti laiškus?

en: private
lt: privatus

en: public
lt: viešas

en: Is archive file source for public or private archival?
lt: Viešas ar asmeninis archyvas?

en: Monthly
lt: Kas mėnesį

en: Quarterly
lt: Kas ketvirtį

en: Yearly
lt: Kartą į metus

en: Daily
lt: Kasdien

en: Weekly
lt: Kas savaitę

en: How often should a new archive volume be started?
lt: Kaip dažnai sukurti naują archyvo failą?

en: Auto-responder
lt: Autoatsakiklis

en: Notifications
lt: Pranešimai

en: Bad MIME type ignored: %(spectype)s
lt: Ignoruojamas neteisingas MIME tipas: %(spectype)s

en: Turn this on if you want password reminders to be sent once
                 per month to your members.  Note that members may disable their
                 own individual password reminders.
lt: Įjunkite jei norite, kad kartą į mėnesį Jūsų forumo nariams
    		būtų siunčiami jų slaptažodžių priminimai.
    		(Nariai gali atsisakyti to savo asmeniniuose nustatymuose.)

en: Send welcome message to newly subscribed members?
lt: Ar siųsti pasveikinimus naujai užsisakiusiems?

en: Send goodbye message to members when they are unsubscribed?
lt: Ar siųsti atsisveikinimus atsisakiusiems?

en: Should administrator get notices of subscribes and
                 unsubscribes?
lt: Ar turi būti pranešama administratoriui apie
    		užsisakymus ir atsisakymus?

en: Always
lt: Visada

en: Never
lt: Niekada

en: Mass&nbsp;Subscription
lt: Bendras&nbsp;Užsakymas

en: Mass&nbsp;Removal
lt: Bendras&nbsp;Išbraukimas

en: Subscription&nbsp;rules
lt: Užsisakymo&nbsp;taisyklės

en: What steps are required for subscription?<br>
lt: Kokie žingsniai būtini užsisakymui?<br>

en: Subscribing
lt: Užsisakant

en: Who can view subscription list?
lt: Kas gali peržiūrėti užsisakiusiųjų sąrašą?

en: Disabled
lt: Uždraustas

en: Enabled
lt: Leidžiamas

en: %(listinfo_link)s list run by %(owner_link)s
lt: Forumas %(listinfo_link)s, kurį sukūrė %(owner_link)s

en: %(realname)s administrative interface
lt: Forumo %(realname)s priežiūra

en:  (requires authorization)
lt:  (būtinas patvirtinimas)

en: Overview of all %(hostname)s mailing lists
lt: %(hostname)s forumų sąrašas

en: the list administrator
lt: forumo prižiūrėtojas

en: You will be sent email requesting confirmation, to
                prevent others from gratuitously subscribing you.
lt: Jums bus išsiųstas laiškas, atsakydami į kurį
    		turėsite patvirtinti užsisakymą. Taip norime apsaugoti Jus nuo neprašytų užsakymų.

en: also
lt: taip pat

en: This is %(also)sa private list, which means that the
                list of members is not available to non-members.
lt: Šis forumas %(also)s  privatus, tai reiškia, kad tik jo nariai
    		gali pamatyti jo narių sąrašą.

en: <p>(Note that this is an umbrella list, intended to
                have only other mailing lists as members.  Among other things,
                this means that your confirmation request will be sent to the
                `%(sfx)s' account for your address.)
lt: <p>(čia yra skėtinis forumas,
    		kurio nariai yra kiti forumai.
    		Tai reiškia, kad Jūsų prašymas bus persiųstas
    		'%(sfx)s' dėl Jūsų adreso.)

en: <b><i>either</i></b>
lt: <b><i>arba</i></b>

en: To unsubscribe from %(realname)s, get a password reminder,
            or change your subscription options %(either)senter your subscription
            email address:
            <p><center>
lt: Jei norite atsisakyti forumo %(realname)s, kad būtų primintas Jūsų slaptažodis,
    		ar pakeisti kitus savo nustatymus %(either)s įveskite
    		el. pašto adresą, kuriuo jungiatės prie forumo.
    		<p><center>

en: Unsubscribe or edit options
lt: Atsisakyti arba pakeisti nustatymus

en: <p>... <b><i>or</i></b> select your entry from
                          the subscribers list (see above).
lt: <p>... <b><i>arba</i></b> pasirinkite savo įrašą iš
    		forumo dalyvių sąrašo (žr. žemiau).

en:  If you leave the field blank, you will be prompted for
            your email address
lt:  Jei paliksite šį lauką neužpildytą, sistema paprašys Jūsų įvesti
    		el. pašto adresą

en: Click here for the list of
lt: Spustelkite čia jei norite sąrašo

en:  subscribers:
lt:  užsisakiusieji:

en: Visit Subscriber list
lt: Aplankyti Dalyvių Sąrašą

en: members
lt: dalyviai

en: Address:
lt: Adresas:

en: Admin address:
lt: Administratoriaus adresas:

en:  <p>Enter your
lt:  <p>Įveskite Jūsų

en:  and password to visit  the subscribers list: <p><center>
lt:  ir slaptažodį jei norite pamatyti užsisakiusiųjų sąrašą: <p><ceter>

en: Password:
lt: Slaptažodis:

en: Visit Subscriber List
lt: Aplankyti Dalyvių Sąrašą

en: Once a month, your password will be emailed to you as a reminder.
lt: <br>Kartą į mėnesį el. pašto laišku Jums bus primenamss Jūsų slaptažodis.

en: no subject
lt: be temos

en: no date
lt: be datos

en: unknown sender
lt: nežinomas siuntėjas

en: Subscription request
lt: Užsisakymo prašymas

en: Mailing list creation request for list %(listname)s
lt: Furumo %(listname)s sukūrimo prašymas

en: Mailing list removal request for list %(listname)s
lt: Forumo %(listname)s pašalinimo prašymas

en: checking permissions on %(file)s
lt: failo %(file)s leidimų patikrinimas

en: %(file)s permissions must be 066x (got %(octmode)s)
lt: %(file)s teisės turi būti 066x (yra %(octmode)s)

en: (fixing)
lt: (taisymas)

en: checking ownership of %(dbfile)s
lt: %(dbfile)s nuosavybės patikrinimas

en: %(dbfile)s owned by %(owner)s (must be owned by %(user)s
lt: %(dbfile)s sąvininkas yra %(owner)s (turi būti %(user)s

en: You have been invited to join the %(listname)s mailing list
lt: Jus kviečia prisijungti prie forumo %(listname)s

en:  from %(remote)s
lt:  nuo %(remote)s

en: subscriptions to %(realname)s require moderator approval
lt: forumo %(realname)s užsisakymui būtinas prižiūrėtojo patvirtinimas

en: %(realname)s subscription notification
lt: %(realname)s užsisakymo patvirtinimas

en: unsubscriptions require moderator approval
lt: atsisakymui būtinas prižiūrėtojo patvirtinimas

en: %(realname)s unsubscribe notification
lt: %(realname)s atsisakymo patvirtinimas

en: The results of your email command are provided below.
    Attached is your original message.
lt: El. paštu pasiųstų komandų rezultatai pateikiami žemiau.
    Jūsų siųstas laiškas prisegtas.

en: - Results:
lt: - Rezultatai:

en: 
    - Unprocessed:
lt: 
    - Nevykdyta:

en: 
    - Ignored:
lt: 
    - Ignoruota:

en: 
    - Done.
lt: 
    - Atlikta.

en: The results of your email commands
lt: El. paštu pasiųstų komandų rezultatai

en: Mon
lt: Pir

en: Thu
lt: Ket

en: Tue
lt: Ant

en: Wed
lt: Tre

en: Fri
lt: Pen

en: Sat
lt: Šeš

en: Sun
lt: Sek

en: Apr
lt: Bal

en: Feb
lt: Vas

en: Jan
lt: Saus

en: Jun
lt: Birž

en: Mar
lt: Kov

en: Aug
lt: Rugj

en: Dec
lt: Gruod

en: Jul
lt: Liep

en: Nov
lt: Lapkr

en: Oct
lt: Spal

en: Sep
lt: Rugs

en: Subscribed: %(member)s
lt: Užsisakė: %(member)s

en: No such list: %(listname)s
lt: Nėra tokio forumo: %(listname)s

en: processing mailing list:
lt: apdorojamas forumas:

en: Site list is missing: %(sitelistname)s
lt: Trūksta %(sitelistname)s adresų sąrašo

en: Password changed.
lt: Slaptažodis pakeistas

en: Enter the name of the list:
lt: Įveskite forumo pavadinimą:

en: Enter the email of the person running the list:
lt: Įvesite formo kūrėjo el. pašto adresą:

en: User `%(addr)s' removed from list: %(listname)s.
lt: Vartotojas '%(addr)s' išbrauktas iš forumo: %(listname)s.

en: public archives
lt: Vieši archyvai

en: Updating mailing list: %(listname)s
lt: Forumo %(listname)s atnaujinimas

en: Unknown list: %(listname)s
lt: Nežinomas forumas: %(listname)s

en: No list name supplied.
lt: Neįvestas forumo pavadinimas.

en: Pending subscriptions:
lt: Prašomi užsisakymai:

en: Password // URL
lt: Slaptažodis // URL

en: %(host)s mailing list memberships reminder
lt: priminimai %(host)s forumų nariams
