libiconv-1.8 - en to ro translation catalogue (12 entries)

en: Usage: iconv [--binary] [-c] [-s] [-f fromcode] [-t tocode] [file ...]
ro: Folosire: iconv [--binary] [-c] [-s] [-f din_cod] [-t în_cod] [fişier ...]

en: Usage: iconv [-c] [-s] [-f fromcode] [-t tocode] [file ...]
ro: Folosire: iconv [-c] [-s] [-f din_cod] [-t în_cod] [fişier ...]

en: or:    iconv -l
ro: sau:	iconv -l

en: This is free software; see the source for copying conditions.  There is NO
    warranty; not even for MERCHANTABILITY or FITNESS FOR A PARTICULAR PURPOSE.
ro: Acesta este software free; citiţi sursele pentru condiţiile de copiere. NU
    există nici o garanţie; nici măcar VANDABILITATEA sau MODIFICAREA ÎNTR-UN
    SCOP PRIVAT.

en: Written by %s.
ro: Scris de %s.

en: iconv: %s: incomplete character or shift sequence
ro: iconv: %s: caracter sau secvenţă de shift incomplete

en: iconv: %s: cannot convert
ro: iconv: %s: nu pot converti

en: iconv: %s: I/O error
ro: iconv: %s: erori I/O

en: iconv: conversion from %s unsupported
ro: iconv: conversia din %s nu este suportată

en: iconv: conversion to %s unsupported
ro: iconv: conversia în %s nu este suportată

en: iconv: conversion from %s to %s unsupported
ro: iconv: conversia din %s în %s nu este suportată

en: iconv: I/O error
ro: iconv: eroare I/O
