libiconv 1.8 - en to gl translation catalogue (13 entries)

en: Usage: iconv [--binary] [-c] [-s] [-f fromcode] [-t tocode] [file ...]
gl: Emprego: iconv [--binary] [-c] [-s] [-f decodigo] [-t acodigo] [ficheiro ...]

en: Usage: iconv [-c] [-s] [-f fromcode] [-t tocode] [file ...]
gl: Emprego: iconv [-c] [-s] [-f decodigo] [-t acodigo] [ficheiro ...]

en: or:    iconv -l
gl: ou:      iconv -l

en: This is free software; see the source for copying conditions.  There is NO
    warranty; not even for MERCHANTABILITY or FITNESS FOR A PARTICULAR PURPOSE.
gl: Isto é software libre; vexa o código fonte polas condicións de copia. NON hai
    garantía; nin sequera de COMERCIABILIDADE ou APTITUDE PARA UN FIN DETERMINADO.

en: Written by %s.
gl: Escrito por %s.

en: iconv: %s: incomplete character or shift sequence
gl: iconv: %s: secuencia de caracteres ou desprazamentos incompleta

en: iconv: %s: cannot convert
gl: iconv: %s: non se pode converter

en: iconv: %s: I/O error
gl: iconv: %s: erro de E/S

en: iconv: conversion from %s unsupported
gl: iconv: conversión de %s non soportada

en: iconv: conversion to %s unsupported
gl: iconv: conversión a %s non soportada

en: iconv: conversion from %s to %s unsupported
gl: iconv: conversión de %s a %s non soportada

en: (stdin)
gl: (entrada estándar)

en: iconv: I/O error
gl: iconv: erro de E/S
