CUPS 1.4 - en to nl translation catalogue (760 entries)

en: 		(all)
nl: 		(alle)

en: 		(none)
nl: 		(geen)

en: 	%d entries
nl: 	%d onderdelen

en: 	After fault: continue
nl: 	Na storing: doorgaan

en: 	Alerts:
nl: 	Waarschuwingen:

en: 	Banner required
nl: 	Banner vereist

en: 	Charset sets:
nl: 	Charset-sets:

en: 	Connection: direct
nl: 	Verbinding: direct

en: 	Connection: remote
nl: 	Verbinding: niet-lokaal

en: 	Default page size:
nl: 	Standaard paginagrootte:

en: 	Default pitch:
nl: 	Standaardpitch:

en: 	Default port settings:
nl: 	Standaard poortinstellingen:

en: 	Description: %s
nl: 	Omschrijving: %s

en: 	Form mounted:
    	Content types: any
    	Printer types: unknown
nl: 	Formulier geactiveerd:
    	Inhoudstypes: alle
    	Printertypes: onbekend

en: 	Forms allowed:
nl: 	Formulieren toegestaan:

en: 	Location: %s
nl: 	Locatie: %s

en: 	On fault: no alert
nl: 	Bij storing: geen waarschuwing

en: 	Users allowed:
nl: 	Gebruikers toegelaten:

en: 	Users denied:
nl: 	Gebruikers geweigerd:

en: 	daemon present
nl: 	daemon aanwezig

en: 	no entries
nl: 	geen onderdelen

en: 	printer is on device '%s' speed -1
nl: 	printer bevindt zich op apparaat &aops;%s&aops; snelheid -1

en: 	printing is disabled
nl: 	afdrukken is uitgeschakeld

en: 	printing is enabled
nl: 	afdrukken is ingeschakeld

en: 	queued for %s
nl: 	geplaatst in wachtrij voor %s

en: 	queuing is disabled
nl: 	verplaatsen naar wachtrij is uitgeschakeld

en: 	queuing is enabled
nl: 	verplaatsen naar wachtrij is ingeschakeld

en: 	reason unknown
nl: 	onbekende oorzaak

en: 
        DETAILED CONFORMANCE TEST RESULTS
nl: 
        GEDETAILLEERDE RESULTATEN VOOR CONFORMANTIETEST

en:                 REF: Page 15, section 3.1.
nl:                 REF: Pagina 15, sectie 3.1.

en:                 REF: Page 15, section 3.2.
nl:                 REF: Pagina 15, sectie 3.2.

en:                 REF: Page 19, section 3.3.
nl:                 REF: Pagina 19, sectie 3.3.

en:                 REF: Page 20, section 3.4.
nl:                 REF: Pagina 20, sectie 3.4.

en:                 REF: Page 27, section 3.5.
nl:                 REF: Pagina 27, sectie 3.5.

en:                 REF: Page 42, section 5.2.
nl:                 REF: Pagina 42, sectie 5.2.

en:                 REF: Pages 16-17, section 3.2.
nl:                 REF: Pagina 16-17, sectie 3.2.

en:                 REF: Pages 42-45, section 5.2.
nl:                 REF: Pagina 42-45, sectie 5.2.

en:                 REF: Pages 45-46, section 5.2.
nl:                 REF: Pagina 45-46, sectie 5.2.

en:                 REF: Pages 48-49, section 5.2.
nl:                 REF: Pagina 48-49, sectie 5.2.

en:                 REF: Pages 52-54, section 5.2.
nl:                 REF: Pagina 52-54, sectie 5.2.

en:         WARN    "%s %s" conflicts with "%s %s"
                    (constraint="%s %s %s %s")
nl:         WARN    "%s %s" conflicteert met "%s %s"
                    (beperking="%s %s %s %s")

en:         WARN    %s shares a common prefix with %s
                    REF: Page 15, section 3.2.
nl:         WARN    %s deelt een gemeenschappelijke prefix met %s
                    REF: Pagina 15, sectie 3.2.

en:         WARN    LanguageEncoding required by PPD 4.3 spec.
                    REF: Pages 56-57, section 5.3.
nl:         WARN    &aops;LanguageEncoding&aops; vereist door PPD 4.3-specificatie.
                    REF: Pagina 56-57, sectie 5.3.

en:         WARN    Manufacturer required by PPD 4.3 spec.
                    REF: Pages 58-59, section 5.3.
nl:         WARN    &aops;Manufacturer&aops; vereist door PPD 4.3-specificatie.
                    REF: Pagina 58-59, sectie 5.3.

en:         WARN    PCFileName longer than 8.3 in violation of PPD spec.
                    REF: Pages 61-62, section 5.3.
nl:         WARN    PCFileName langer dan 8.3 komt niet overeen met PPD-specificatie.
                    REF: Pagina 61-62, sectie 5.3.

en:         WARN    Protocols contains PJL but JCL attributes are not set.
                    REF: Pages 78-79, section 5.7.
nl:         WARN    Protocols bevat PJL, maar JCL-attributen zijn niet ingesteld.
                    REF: Pagina 78-79, sectie 5.7.

en:         WARN    Protocols contains both PJL and BCP; expected TBCP.
                    REF: Pages 78-79, section 5.7.
nl:         WARN    Protocols bevat zowel PJL als BCP; verwachtte TBCP.
                    REF: Pagina 78-79, sectie 5.7.

en:         WARN    ShortNickName required by PPD 4.3 spec.
                    REF: Pages 64-65, section 5.3.
nl:         WARN    &aops;ShortNickName&aops; vereist door PPD 4.3-specificatie.
                    REF: Pagina 64-65, sectie 5.3.

en:       %s  Missing cupsFilter file "%s"
nl:       %s  Ontbrekend cupsFilter-bestand "%s"

en:       %s  Missing cupsPreFilter file "%s"
nl:       %s  Ontbrekend cupsPreFilter-bestand "%s"

en:       **FAIL**  BAD Default%s %s
                    REF: Page 40, section 4.5.
nl:       **FAIL**  ONGELDIGE Default%s %s
                    REF: Pagina 40, sectie 4.5.

en:       **FAIL**  BAD JobPatchFile attribute in file
                    REF: Page 24, section 3.4.
nl:       **FAIL**  ONGELDIG JobPatchFile-attribuut in bestand
                    REF: Pagina 24, sectie 3.4.

en:       **FAIL**  BAD Manufacturer (should be "HP")
                    REF: Page 211, table D.1.
nl:       **FAIL**  ONGELDIGE Manufacturer (moet zijn "HP")
                    REF: Pagina 211, tabel D.1.

en:       **FAIL**  BAD Manufacturer (should be "Oki")
                    REF: Page 211, table D.1.
nl:       **FAIL**  ONGELDIGE Manufacturer (moet zijn "Oki")
                    REF: Pagina 211, tabel D.1.

en:       **FAIL**  BAD ModelName - "%c" not allowed in string.
                    REF: Pages 59-60, section 5.3.
nl:       **FAIL**  ONGELDIGE ModelName - "%c" niet toegestaan in tekenreeks.
                    REF: Pagina 59-60, sectie 5.3.

en:       **FAIL**  BAD PSVersion - not "(string) int".
                    REF: Pages 62-64, section 5.3.
nl:       **FAIL**  ONGELDIGE PSVersion - niet "(tekenreeks) int".
                    REF: Pagina 62-64, sectie 5.3.

en:       **FAIL**  BAD Product - not "(string)".
                    REF: Page 62, section 5.3.
nl:       **FAIL**  ONGELDIG Product - niet "(tekenreeks)".
                    REF: Pagina 62, sectie 5.3.

en:       **FAIL**  BAD ShortNickName - longer than 31 chars.
                    REF: Pages 64-65, section 5.3.
nl:       **FAIL**  ONGELDIGE ShortNickName - langer dan 31 tekens.
                    REF: Pagina 64-65, sectie 5.3.

en:       **FAIL**  Bad FileVersion "%s"
                    REF: Page 56, section 5.3.
nl:       **FAIL**  Ongeldige FileVersion "%s"
                    REF: Pagina 56, sectie 5.3.

en:       **FAIL**  Bad FormatVersion "%s"
                    REF: Page 56, section 5.3.
nl:       **FAIL**  Ongeldige FormatVersion "%s"
                    REF: Pagina 56, sectie 5.3.

en:       **FAIL**  Default option code cannot be interpreted: %s
nl:       **FAIL**  Code voor standaardoptie kan niet worden geïnterpreteerd: %s

en:       **FAIL**  REQUIRED Default%s
                    REF: Page 40, section 4.5.
nl:       **FAIL**  REQUIRED Default%s
                    REF: Pagina 40, sectie 4.5.

en:       **FAIL**  REQUIRED DefaultImageableArea
                    REF: Page 102, section 5.15.
nl:       **FAIL**  REQUIRED DefaultImageableArea
                    REF: Pagina 102, sectie 5.15.

en:       **FAIL**  REQUIRED DefaultPaperDimension
                    REF: Page 103, section 5.15.
nl:       **FAIL**  REQUIRED DefaultPaperDimension
                    REF: Pagina 103, sectie 5.15.

en:       **FAIL**  REQUIRED FileVersion
                    REF: Page 56, section 5.3.
nl:       **FAIL**  REQUIRED FileVersion
                    REF: Pagina 56, sectie 5.3.

en:       **FAIL**  REQUIRED FormatVersion
                    REF: Page 56, section 5.3.
nl:       **FAIL**  REQUIRED FormatVersion
                    REF: Pagina 56, sectie 5.3.

en:       **FAIL**  REQUIRED ImageableArea for PageSize %s
                    REF: Page 41, section 5.
                    REF: Page 102, section 5.15.
nl:       **FAIL**  REQUIRED ImageableArea voor PageSize %s
                    REF: Pagina 41, sectie 5.
                    REF: Pagina 102, sectie 5.15.

en:       **FAIL**  REQUIRED LanguageEncoding
                    REF: Pages 56-57, section 5.3.
nl:       **FAIL**  REQUIRED LanguageEncoding
                    REF: Pagina 56-57, sectie 5.3.

en:       **FAIL**  REQUIRED LanguageVersion
                    REF: Pages 57-58, section 5.3.
nl:       **FAIL**  REQUIRED LanguageVersion
                    REF: Pagina 57-58, sectie 5.3.

en:       **FAIL**  REQUIRED Manufacturer
                    REF: Pages 58-59, section 5.3.
nl:       **FAIL**  REQUIRED Manufacturer
                    REF: Pagina 58-59, sectie 5.3.

en:       **FAIL**  REQUIRED ModelName
                    REF: Pages 59-60, section 5.3.
nl:       **FAIL**  REQUIRED ModelName
                    REF: Pagina 59-60, sectie 5.3.

en:       **FAIL**  REQUIRED NickName
                    REF: Page 60, section 5.3.
nl:       **FAIL**  REQUIRED NickName
                    REF: Pagina 60, sectie 5.3.

en:       **FAIL**  REQUIRED PCFileName
                    REF: Pages 61-62, section 5.3.
nl:       **FAIL**  REQUIRED PCFileName
                    REF: Pagina 61-62, sectie 5.3.

en:       **FAIL**  REQUIRED PSVersion
                    REF: Pages 62-64, section 5.3.
nl:       **FAIL**  REQUIRED PSVersion
                    REF: Pagina 62-64, sectie 5.3.

en:       **FAIL**  REQUIRED PageRegion
                    REF: Page 100, section 5.14.
nl:       **FAIL**  REQUIRED PageRegion
                    REF: Pagina 100, sectie 5.14.

en:       **FAIL**  REQUIRED PageSize
                    REF: Page 41, section 5.
                    REF: Page 99, section 5.14.
nl:       **FAIL**  REQUIRED PageSize
                    REF: Pagina 41, sectie 5.
                    REF: Pagina 99, sectie 5.14.

en:       **FAIL**  REQUIRED PageSize
                    REF: Pages 99-100, section 5.14.
nl:       **FAIL**  REQUIRED PageSize
                    REF: Pagina 99-100, sectie 5.14.

en:       **FAIL**  REQUIRED PaperDimension for PageSize %s
                    REF: Page 41, section 5.
                    REF: Page 103, section 5.15.
nl:       **FAIL**  REQUIRED PaperDimension voor PageSize %s
                    REF: Pagina 41, sectie 5.
                    REF: Pagina 103, sectie 5.15.

en:       **FAIL**  REQUIRED Product
                    REF: Page 62, section 5.3.
nl:       **FAIL**  REQUIRED Product
                    REF: Pagina 62, sectie 5.3.

en:       **FAIL**  REQUIRED ShortNickName
                    REF: Page 64-65, section 5.3.
nl:       **FAIL**  REQUIRED ShortNickName
                    REF: Pagina 64-65, sectie 5.3.

en:     %d ERRORS FOUND
nl:     %d FOUTEN GEVONDEN

en:     NO ERRORS FOUND
nl:     GEEN FOUTEN GEVONDEN

en:  FAIL
          **FAIL**  Unable to open PPD file - %s
nl:  FAIL
          **FAIL**  Kan PPD-bestand niet openen - %s

en:  FAIL
          **FAIL**  Unable to open PPD file - %s on line %d.
nl:  FAIL
          **FAIL**  Kan PPD-bestand niet openen - %s op regel %d.

en: #10 Envelope
nl: #10-envelop

en: #11 Envelope
nl: #11-envelop

en: #12 Envelope
nl: #12-envelop

en: #14 Envelope
nl: #14-envelop

en: #9 Envelope
nl: #9-envelop

en: %.0f x %.0f millimeters
nl: %.0f x %.0f millimeter

en: %.0f x %.0f to %.0f x %.0f millimeters
nl: %.0f x %.0f tot %.0f x %.0f millimeter

en: %.2f x %.2f inches
nl: %.2f x %.2f inch

en: %.2f x %.2f to %.2f x %.2f inches
nl: %.2f x %.2f tot %.2f x %.2f inch

en: %s accepting requests since %s
nl: %s accepteert verzoeken sinds %s

en: %s cannot be changed.
nl: %s kan niet worden gewijzigd.

en: %s is not implemented by the CUPS version of lpc.
nl: %s is niet geïmplementeerd in de CUPS-versie van lpc.

en: %s is not ready
nl: %s is niet gereed

en: %s is ready
nl: %s is gereed

en: %s is ready and printing
nl: %s is gereed en bezig met afdrukken

en: %s not accepting requests since %s -
    	%s
nl: %s accepteert geen verzoeken sinds %s -
    	%s

en: %s/%s accepting requests since %s
nl: %s/%s accepteert verzoeken sinds %s

en: %s/%s not accepting requests since %s -
    	%s
nl: %s/%s accepteert geen verzoeken sinds %s -
    	%s

en: %s: %-33.33s [job %d localhost]
nl: %s: %-33.33s [taak %d localhost]

en: %s: %s failed: %s
nl: %s: %s niet gelukt: %s

en: %s: Error - no default destination available.
nl: %s: Fout - geen standaardbestemming beschikbaar.

en: %s: Error - priority must be between 1 and 100.
nl: %s: Fout - prioriteit moet tussen 1 en 100 liggen.

en: %s: Error - too many files - "%s"
nl: %s: Fout - te veel bestanden - "%s"

en: %s: Error - unable to access "%s" - %s
nl: %s: Fout - niet mogelijk om "%s" te benaderen - %s

en: %s: Error - unable to queue from stdin - %s
nl: %s: Fout - in wachtrij plaatsen vanaf stdin is niet mogelijk - %s

en: %s: Filter "%s" not available: %s
nl: %s: Filter "%s" niet beschikbaar: %s

en: %s: Invalid filter string "%s"
nl: %s: Ongeldige filtertekenreeks "%s"

en: %s: Operation failed: %s
nl: %s: Bewerking mislukt: %s

en: %s: Unable to connect to server
nl: %s: Kan geen verbinding tot stand brengen met server

en: %s: Unable to open %s: %s
nl: %s: Niet mogelijk om %s te openen: %s

en: %s: Unable to open PPD file: %s on line %d
nl: %s: Niet mogelijk om PPD-bestand %s in regel %d te openen

en: %s: error - no default destination available.
nl: %s: fout - geen standaardbestemming beschikbaar.

en: 1.25x0.25"
nl: 1,25x0,25"

en: 1.25x2.25"
nl: 1,25x2,25"

en: 1.5 inch/sec.
nl: 1,5 inch/sec.

en: 1.50x0.25"
nl: 1,50x0,25"

en: 1.50x0.50"
nl: 1,50x0,50"

en: 1.50x1.00"
nl: 1,50x1,00"

en: 1.50x2.00"
nl: 1,50x2,00"

en: 10 inches/sec.
nl: 10 inch/sec.

en: 11 inches/sec.
nl: 11 inch/sec.

en: 12 inches/sec.
nl: 12 inch/sec.

en: 2 inches/sec.
nl: 2 inch/sec.

en: 2-Sided Printing
nl: Dubbelzijdig afdrukken

en: 2.00x0.37"
nl: 2,00x0,37"

en: 2.00x0.50"
nl: 2,00x0,50"

en: 2.00x1.00"
nl: 2,00x1,00"

en: 2.00x1.25"
nl: 2,00x1,25"

en: 2.00x2.00"
nl: 2,00x2,00"

en: 2.00x3.00"
nl: 2,00x3,00"

en: 2.00x4.00"
nl: 2,00x4,00"

en: 2.00x5.50"
nl: 2,00x5,50"

en: 2.25x0.50"
nl: 2,25x0,50"

en: 2.25x1.25"
nl: 2,25x1,25"

en: 2.25x4.00"
nl: 2,25x4,00"

en: 2.25x5.50"
nl: 2,25x5,50"

en: 2.38x5.50"
nl: 2,38x5,50"

en: 2.5 inches/sec.
nl: 2,5 inch/sec.

en: 2.50x1.00"
nl: 2,50x1,00"

en: 2.50x2.00"
nl: 2,50x2,00"

en: 2.75x1.25"
nl: 2,75x1,25"

en: 2.9 x 1"
nl: 2,9 x 1"

en: 24-Pin Series
nl: 24-pens serie

en: 3 inches/sec.
nl: 3 inch/sec.

en: 3.00x1.00"
nl: 3,00x1,00"

en: 3.00x1.25"
nl: 3,00x1,25"

en: 3.00x2.00"
nl: 3,00x2,00"

en: 3.00x3.00"
nl: 3,00x3,00"

en: 3.00x5.00"
nl: 3,00x5,00"

en: 3.25x2.00"
nl: 3,25x2,00"

en: 3.25x5.00"
nl: 3,25x5,00"

en: 3.25x5.50"
nl: 3,25x5,50"

en: 3.25x5.83"
nl: 3,25x5,83"

en: 3.25x7.83"
nl: 3,25x7,83"

en: 3.5" Disk
nl: 3,5-inch diskette

en: 3.5" Disk - 2 1/8 x 2 3/4"
nl: 3,5-inch diskette - 2 1/8 x 2 3/4"

en: 3.50x1.00"
nl: 3,50x1,00"

en: 4 inches/sec.
nl: 4 inch/sec.

en: 4.00x1.00"
nl: 4,00x1,00"

en: 4.00x13.00"
nl: 4,00x13,00"

en: 4.00x2.00"
nl: 4,00x2,00"

en: 4.00x2.50"
nl: 4,00x2,50"

en: 4.00x3.00"
nl: 4,00x3,00"

en: 4.00x4.00"
nl: 4,00x4,00"

en: 4.00x5.00"
nl: 4,00x5,00"

en: 4.00x6.00"
nl: 4,00x6,00"

en: 4.00x6.50"
nl: 4,00x6,50"

en: 5 inches/sec.
nl: 5 inch/sec.

en: 6 inches/sec.
nl: 6 inch/sec.

en: 6.00x1.00"
nl: 6,00x1,00"

en: 6.00x2.00"
nl: 6,00x2,00"

en: 6.00x3.00"
nl: 6,00x3,00"

en: 6.00x4.00"
nl: 6,00x4,00"

en: 6.00x5.00"
nl: 6,00x5,00"

en: 6.00x6.00"
nl: 6,00x6,00"

en: 6.00x6.50"
nl: 6,00x6,50"

en: 7 inches/sec.
nl: 7 inch/sec.

en: 8 inches/sec.
nl: 8 inch/sec.

en: 8.00x1.00"
nl: 8,00x1,00"

en: 8.00x2.00"
nl: 8,00x2,00"

en: 8.00x3.00"
nl: 8,00x3,00"

en: 8.00x4.00"
nl: 8,00x4,00"

en: 8.00x5.00"
nl: 8,00x5,00"

en: 8.00x6.00"
nl: 8,00x6,00"

en: 8.00x6.50"
nl: 8,00x6,50"

en: 9 inches/sec.
nl: 9 inch/sec.

en: 9-Pin Series
nl: 9-pens serie

en: ?Invalid help command unknown
nl: ?Ongeldig en onbekend helpcommando

en: A3 (Oversize)
nl: A3 (oversize)

en: A4 (Oversize)
nl: A4 (oversize)

en: A4 (Small)
nl: A4 (klein)

en: A5 (Oversize)
nl: A5 (oversize)

en: Accept Jobs
nl: Accepteer taken

en: Accepted
nl: Geaccepteerd

en: Add Class
nl: Voeg klasse toe

en: Add Printer
nl: Voeg printer toe

en: Add RSS Subscription
nl: Voeg RSS-abonnement toe

en: Address
nl: Adres

en: Address - 1 1/8 x 3 1/2"
nl: Adres - 1 1/8 x 3 1/2"

en: Administration
nl: Beheer

en: Always
nl: Altijd

en: Bad NULL dests pointer
nl: Ongeldige NULL-bestemmingspointer

en: Bad OpenGroup
nl: Ongeldige OpenGroup

en: Bad OpenUI/JCLOpenUI
nl: Ongeldige OpenUI/JCLOpenUI

en: Bad OrderDependency
nl: Ongeldige OrderDependency

en: Bad Request
nl: Ongeldig verzoek

en: Bad SNMP version number
nl: Ongeldig SNMP-versienummer

en: Bad UIConstraints
nl: Ongeldige UIConstraints

en: Bad copies value %d.
nl: Ongeldige waarde voor aantal exemplaren %d.

en: Bad custom parameter
nl: Ongeldige zelfingestelde parameter

en: Bad font attribute: %s
nl: Ongeldig lettertypeattribuut: %s

en: Bad number-up value %d.
nl: Ongeldige waarde voor number-up %d.

en: Bad page-ranges values %d-%d.
nl: Ongeldige waarden voor paginabereik %d-%d.

en: Billing Information:
nl: Factuurgegevens:

en: Bond Paper
nl: Bankpost

en: C0 Envelope
nl: C0-envelop

en: C1 Envelope
nl: C1-envelop

en: C2 Envelope
nl: C2-envelop

en: C3 Envelope
nl: C3-envelop

en: C4 Envelope
nl: C4-envelop

en: C5 Envelope
nl: C5-envelop

en: C6 Envelope
nl: C6-envelop

en: C65 Envelope
nl: C65-envelop

en: C7 Envelope
nl: C7-envelop

en: CPCL Label Printer
nl: CPCL-etikettenprinter

en: Cancel RSS Subscription
nl: Zeg RSS-abonnement op

en: Change Settings
nl: Wijzig instellingen

en: Chou3 Envelope
nl: Chou3-envelop

en: Chou4 Envelope
nl: Chou4-envelop

en: Classes
nl: Klassen

en: Clean Print Heads
nl: Reinig printerkoppen

en: Color
nl: Kleur

en: Color Mode
nl: Kleurenmodus

en: Commands may be abbreviated.  Commands are:
    
    exit    help    quit    status  ?
nl: Commando&aops;s kunnen worden afgekort.  Commando&aops;s zijn:
    
    exit    help    quit    status  ?

en: Community name uses indefinite length
nl: Onbepaalde lengte gebruikt voor community-naam

en: Continue
nl: Ga door

en: Continuous
nl: Doorlopend

en: Created
nl: Aangemaakt

en: Created On:
nl: Aangemaakt op:

en: Custom
nl: Zelfingesteld

en: Cut
nl: Afsnijden

en: Cutter
nl: Snijmachine

en: DL Envelope
nl: DL-envelop

en: Dark
nl: Donker

en: Darkness
nl: Donkerte

en: Delete Class
nl: Verwijder klasse

en: Delete Printer
nl: Verwijder printer

en: Description:
nl: Beschrijving:

en: DeskJet Series
nl: DeskJet-serie

en: Destination "%s" is not accepting jobs.
nl: Bestemming "%s" accepteert geen opdrachten.

en: Device: uri = %s
            class = %s
            info = %s
            make-and-model = %s
            device-id = %s
            location = %s
nl: Apparaat: uri = %s
            class = %s
            info = %s
            make-and-model = %s
            device-id = %s
            location = %s

en: Direct Thermal Media
nl: Direct Thermal-materiaal

en: Disabled
nl: Uitgeschakeld

en: Document %d not found in job %d.
nl: Document %d is niet gevonden in taak %d.

en: Double Postcard
nl: Dubbele briefkaart

en: Driver Name:
nl: Naam stuurprogramma:

en: Driver Version:
nl: Versie stuurprogramma:

en: EMERG: Unable to allocate memory for page info: %s
nl: EMERG: Niet mogelijk geheugen toe te kennen voor pagina-info: %s

en: EMERG: Unable to allocate memory for pages array: %s
nl: EMERG: Niet mogelijk geheugen toe te kennen voor paginareeks: %s

en: EPL1 Label Printer
nl: EPL1-etikettenprinter

en: EPL2 Label Printer
nl: EPL2-etikettenprinter

en: ERROR: Bad charset file %s
nl: ERROR: Ongeldig tekensetbestand %s

en: ERROR: Bad charset type %s
nl: ERROR: Ongeldig tekensettype %s

en: ERROR: Bad font description line: %s
nl: ERROR: Ongeldige regel voor lettertypeomschrijving: %s

en: ERROR: Bad text direction %s
nl: ERROR: Ongeldige tekstrichting %s

en: ERROR: Bad text width %s
nl: ERROR: Ongeldige tekstbreedte %s

en: ERROR: Error %d sending PAPSendData request: %s
nl: ERROR: Fout %d bij versturen PAPSendData-verzoek: %s

en: ERROR: No fonts in charset file %s
nl: ERROR: Geen lettertypen in tekensetbestand %s

en: ERROR: Printer not responding
nl: ERROR: Printer reageert niet

en: ERROR: Printer sent unexpected EOF
nl: ERROR: Printer heeft onverwacht einde-bestandteken verstuurd

en: ERROR: Remote host did not accept control file (%d)
nl: ERROR: Niet-lokale host heeft stuurbestand niet geaccepteerd (%d)

en: ERROR: Remote host did not accept data file (%d)
nl: ERROR: Niet-lokale host heeft gegevensbestand niet geaccepteerd (%d)

en: ERROR: There was a timeout error while sending data to the printer
nl: ERROR: Time-out-fout tijdens het versturen van gegevens naar de printer

en: ERROR: Unable to add file %d to job: %s
nl: ERROR: Niet mogelijk om bestand %d toe te voegen aan taak: %s

en: ERROR: Unable to cancel job %d: %s
nl: ERROR: Niet mogelijk om afdruktaak %d te annuleren: %s

en: ERROR: Unable to copy PDF file
nl: ERROR: Niet mogelijk om PDF-bestand te kopiëren

en: ERROR: Unable to create socket
nl: ERROR: Niet mogelijk om socket aan te maken

en: ERROR: Unable to create temporary compressed print file: %s
nl: ERROR: Niet mogelijk om tijdelijk gecomprimeerd afdrukbestand te maken: %s

en: ERROR: Unable to create temporary file
nl: ERROR: Niet mogelijk om tijdelijk bestand aan te maken

en: ERROR: Unable to exec pictwpstops: %s
nl: ERROR: Niet mogelijk om pictwpstops uit te voeren: %s

en: ERROR: Unable to execute gs program
nl: ERROR: Niet mogelijk om gs-programma uit te voeren

en: ERROR: Unable to execute pdftops program
nl: ERROR: Niet mogelijk om pdftops-programma uit te voeren

en: ERROR: Unable to fork pictwpstops: %s
nl: ERROR: Niet mogelijk om pictwpstops te splitsen: %s

en: ERROR: Unable to get PAP request
nl: ERROR: Niet mogelijk om PAP-verzoek op te vragen

en: ERROR: Unable to get PAP response
nl: ERROR: Niet mogelijk om PAP-reactie op te vragen

en: ERROR: Unable to get PPD file for printer "%s" - %s.
nl: ERROR: Niet mogelijk om PPD-bestand voor printer "%s" op te vragen - %s.

en: ERROR: Unable to get default AppleTalk zone
nl: ERROR: Niet mogelijk om standaard-AppleTalk-zone op te vragen

en: ERROR: Unable to look for PAP response
nl: ERROR: Niet mogelijk om naar PAP-reactie te zoeken

en: ERROR: Unable to lookup AppleTalk printers
nl: ERROR: Niet mogelijk om naar AppleTalk-printers te zoeken

en: ERROR: Unable to make AppleTalk address
nl: ERROR: Niet mogelijk om AppleTalk-adres aan te maken

en: ERROR: Unable to open "%s" - %s
nl: ERROR: Niet mogelijk om "%s" te openen - %s

en: ERROR: Unable to open %s: %s
nl: ERROR: Niet mogelijk om %s te openen: %s

en: ERROR: Unable to open banner file "%s" - %s
nl: ERROR: Niet mogelijk om bannerbestand "%s" te openen - %s

en: ERROR: Unable to open device file "%s": %s
nl: ERROR: Niet mogelijk om apparaatbestand "%s" te openen: %s

en: ERROR: Unable to open file "%s" - %s
nl: ERROR: Niet mogelijk om bestand "%s" te openen - %s

en: ERROR: Unable to open file "%s": %s
nl: ERROR: Niet mogelijk om bestand "%s" te openen: %s

en: ERROR: Unable to open print file "%s": %s
nl: ERROR: Niet mogelijk om afdrukbestand "%s" te openen: %s

en: ERROR: Unable to open print file %s - %s
nl: ERROR: Niet mogelijk om afdrukbestand %s te openen - %s

en: ERROR: Unable to open print file %s: %s
nl: ERROR: Niet mogelijk om afdrukbestand %s te openen: %s

en: ERROR: Unable to open temporary compressed print file: %s
nl: ERROR: Niet mogelijk om tijdelijk gecomprimeerd afdrukbestand te openen: %s

en: ERROR: Unable to read print data
nl: ERROR: Niet mogelijk om afdrukgegevens te lezen

en: ERROR: Unable to reserve port
nl: ERROR: Niet mogelijk om poort te reserveren

en: ERROR: Unable to seek to offset %ld in file - %s
nl: ERROR: Niet mogelijk om te proberen %ld in bestand te positioneren - %s

en: ERROR: Unable to seek to offset %lld in file - %s
nl: ERROR: Niet mogelijk om te proberen %lld in bestand te positioneren - %s

en: ERROR: Unable to send LPD command
nl: ERROR: Niet mogelijk om LPD-commando te versturen

en: ERROR: Unable to send PAP tickle request
nl: ERROR: Niet mogelijk om PAP-tickleverzoek te versturen

en: ERROR: Unable to send initial PAP send data request
nl: ERROR: Niet mogelijk om initieel PAP-verzoek voor versturen gegevens te versturen

en: ERROR: Unable to send print file to printer
nl: ERROR: Niet mogelijk om afdrukbestand naar printer te versturen

en: ERROR: Unable to send trailing nul to printer
nl: ERROR: Niet mogelijk om afsluitende lege tekens naar printer te versturen

en: ERROR: Unable to wait for pictwpstops: %s
nl: ERROR: Niet mogelijk om te wachten op pictwpstops: %s

en: ERROR: Unable to write %d bytes to "%s": %s
nl: ERROR: Niet mogelijk om %d bytes te schrijven naar "%s": %s

en: ERROR: Unable to write control file
nl: ERROR: Niet mogelijk om stuurbestand weg te schrijven

en: ERROR: Unable to write print data
nl: ERROR: Niet mogelijk om afdrukgegevens weg te schrijven

en: ERROR: Unable to write print data: %s
nl: ERROR: Niet mogelijk om afdrukgegevens weg te schrijven: %s

en: ERROR: Unable to write uncompressed document data: %s
nl: ERROR: Niet mogelijk om ongecomprimeerde documentgegevens weg te schrijven: %s

en: ERROR: Unknown file order "%s"
nl: ERROR: Onbekende bestandsvolgorde "%s"

en: ERROR: Unknown format character "%c"
nl: ERROR: Onbekend opmaakteken "%c"

en: ERROR: Unknown print mode "%s"
nl: ERROR: Onbekende afdrukmodus "%s"

en: ERROR: select() failed
nl: ERROR: select() mislukt

en: ERROR: unable to stat print file
nl: ERROR: stat van afdrukbestand niet mogelijk

en: Edit Configuration File
nl: Bewerk configuratiebestand

en: Ending Banner
nl: Eindebanner

en: English
nl: Dutch

en: Enter old password:
nl: Voer oude wachtwoord in:

en: Enter password again:
nl: Voer wachtwoord opnieuw in:

en: Enter password:
nl: Voer wachtwoord in:

en: Enter your username and password or the root username and password to access this page. If you are using Kerberos authentication, make sure you have a valid Kerberos ticket.
nl: Voer uw gebruikersnaam en wachtwoord of de $%$root-gebruikersnaam en bijbehorend wachtwoord in om deze pagina te benaderen. Maakt u gebruik van Kerberos-toegangscontrole, controleer dan of u over een geldig Kerberos-ticket beschikt.

en: Envelope Feed
nl: Envelopinvoer

en: Error Policy
nl: Foutenbeleid

en: Every 10 Labels
nl: Elke 10 etiketten

en: Every 2 Labels
nl: Elke 2 etiketten

en: Every 3 Labels
nl: Elke 3 etiketten

en: Every 4 Labels
nl: Elke 4 etiketten

en: Every 5 Labels
nl: Elke 5 etiketten

en: Every 6 Labels
nl: Elke 6 etiketten

en: Every 7 Labels
nl: Elke 7 etiketten

en: Every 8 Labels
nl: Elke 8 etiketten

en: Every 9 Labels
nl: Elke 9 etiketten

en: Every Label
nl: Elk etiket

en: Expectation Failed
nl: Verwachting mislukt

en: Export Printers to Samba
nl: Exporteer printers naar Samba

en: File Folder
nl: Dossiermap

en: File Folder - 9/16 x 3 7/16"
nl: Dossiermap - 9/16 x 3 7/16"

en: File device URIs have been disabled! To enable, see the FileDevice directive in "%s/cupsd.conf".
nl: File device-URI&aops;s zijn uitgeschakeld! Raadpleeg als u de URI&aops;s weer wilt inschakelen de richtlijn voor FileDevice in "%s/cupsd.conf".

en: Forbidden
nl: Verboden

en: General
nl: Algemeen

en: Generic
nl: Generiek

en: Get-Response-PDU uses indefinite length
nl: Onbepaalde lengte gebruikt voor Get-Response-PDU

en: Glossy Paper
nl: Glanzend papier

en: Grayscale
nl: Grijstinten

en: Hanging Folder
nl: Hangmap

en: Hanging Folder - 9/16 x 2"
nl: Hangmap - 9/16 x 2"

en: INFO: AppleTalk disabled in System Preferences
nl: INFO: AppleTalk uitgeschakeld in Systeemvoorkeuren

en: INFO: AppleTalk disabled in System Preferences.
nl: INFO: AppleTalk uitgeschakeld in Systeemvoorkeuren.

en: INFO: Canceling print job...
nl: INFO: Afdrukopdracht wordt geannuleerd...

en: INFO: Connected to printer...
nl: INFO: Verbonden met printer...

en: INFO: Connecting to printer...
nl: INFO: Verbinden met printer...

en: INFO: Control file sent successfully
nl: INFO: Stuurbestand succesvol verzonden

en: INFO: Data file sent successfully
nl: INFO: Gegevensbestand succesvol verzonden

en: INFO: Formatting page %d...
nl: INFO: Bezig met indelen van pagina %d...

en: INFO: Loading image file...
nl: INFO: Bezig met laden van beeldbestand...

en: INFO: Looking for printer...
nl: INFO: Zoeken naar printer...

en: INFO: Opening connection
nl: INFO: Verbinding wordt geopend

en: INFO: Print file sent, waiting for printer to finish...
nl: INFO: Afdrukbestand verzonden, wacht tot printer gereed is...

en: INFO: Printer busy; will retry in 10 seconds...
nl: INFO: Printer is bezig; nieuwe poging over 10 seconden...

en: INFO: Printer busy; will retry in 30 seconds...
nl: INFO: Printer is bezig; nieuwe poging over 30 seconden...

en: INFO: Printer busy; will retry in 5 seconds...
nl: INFO: Printer is bezig; nieuwe poging over 5 seconden...

en: INFO: Printer does not support IPP/%d.%d, trying IPP/1.0...
nl: INFO: Printer biedt geen ondersteuning voor IPP/%d.%d, probeert nu IPP/1.0...

en: INFO: Printer is busy; will retry in 5 seconds...
nl: INFO: Printer is bezig; nieuwe poging over 5 seconden...

en: INFO: Printer is currently off-line.
nl: INFO: Printer is momenteel offline.

en: INFO: Printer is currently offline.
nl: INFO: Printer is momenteel offline.

en: INFO: Printer is now online.
nl: INFO: Printer is nu online.

en: INFO: Printer not connected; will retry in 30 seconds...
nl: INFO: Geen verbinding met printer; nieuwe poging over 30 seconden...

en: INFO: Printing page %d, %d%% complete...
nl: INFO: Bezig met afdrukken van pagina %d, %d%% gereed...

en: INFO: Printing page %d...
nl: INFO: Bezig met afdrukken van pagina %d...

en: INFO: Ready to print.
nl: INFO: Klaar om af te drukken.

en: INFO: Sending control file (%lu bytes)
nl: INFO: Bezig met verzending van stuurbestand (%lu bytes)

en: INFO: Sending control file (%u bytes)
nl: INFO: Bezig met verzending van stuurbestand (%u bytes)

en: INFO: Sending data
nl: INFO: Bezig met verzenden van gegevens

en: INFO: Sending data file (%ld bytes)
nl: INFO: Bezig met verzenden van gegevensbestand (%ld bytes)

en: INFO: Sending data file (%lld bytes)
nl: INFO: Bezig met verzenden van gegevensbestand (%lld bytes)

en: INFO: Sending print data...
nl: INFO: Afdrukgegevens worden verstuurd...

en: INFO: Sent print file, %ld bytes...
nl: INFO: Afdrukbestand is verzonden, %ld bytes...

en: INFO: Sent print file, %lld bytes...
nl: INFO: Afdrukbestand is verzonden, %lld bytes...

en: INFO: Spooling LPR job, %.0f%% complete...
nl: INFO: Bezig met spoolen van LPR-taak, %.0f%% gereed...

en: INFO: Unable to contact printer, queuing on next printer in class...
nl: INFO: Kan geen contact maken met printer, taak wordt overgebracht naar volgende printer in klasse...

en: INFO: Using default AppleTalk zone "%s"
nl: INFO: Standaard-AppleTalk-zone "%s" wordt gebruikt

en: INFO: Waiting for job to complete...
nl: INFO: Wacht tot afdrukopdracht is afgerond...

en: INFO: Waiting for printer to become available...
nl: INFO: Wacht tot printer beschikbaar is...

en: ISO B4 Envelope
nl: ISO B4-envelop

en: ISO B5 (Oversize)
nl: ISO B5 (oversize)

en: ISO B5 Envelope
nl: ISO B5-envelop

en: ISO B6 Envelope
nl: ISO B6-envelop

en: ISOLatin1
nl: UTF-8

en: Illegal control character
nl: Ongeldig besturingsteken

en: Illegal main keyword string
nl: Ongeldige tekenreeks voor hoofdsleutelwoord

en: Illegal option keyword string
nl: Ongeldige tekenreeks voor optiesleutelwoord

en: Illegal translation string
nl: Ongeldige tekenreeks voor vertaling

en: Illegal whitespace character
nl: Ongeldig teken voor witruimte

en: Installable Options
nl: Uitbreidingsmogelijkheden

en: Installed
nl: Geïnstalleerd

en: IntelliBar Label Printer
nl: IntelliBar-etikettenprinter

en: Internal error
nl: Interne fout

en: Invite Envelope
nl: Invite-envelop

en: Italian Envelope
nl: Italian-envelop

en: Job #%d is already aborted - can't cancel.
nl: Taak #%d is al afgebroken - kan niet worden geannuleerd.

en: Job #%d is already canceled - can't cancel.
nl: Taak #%d is al geannuleerd - kan niet worden geannuleerd.

en: Job #%d is already completed - can't cancel.
nl: Taak #%d is al gereed - kan niet worden geannuleerd.

en: Job Completed
nl: Taak gereed

en: Job Created
nl: Taak aangemaakt

en: Job ID:
nl: Taak-ID:

en: Job Options Changed
nl: Taakopties gewijzigd

en: Job Stopped
nl: Taak gestopt

en: Job UUID:
nl: Taak-UUID:

en: Job is completed and cannot be changed.
nl: Taak is gereed en kan niet worden gewijzigd.

en: Job operation failed:
nl: Verwerking van taak is mislukt:

en: Job state cannot be changed.
nl: Status van taak kan niet worden gewijzigd.

en: Jobs
nl: Taken

en: Kaku2 Envelope
nl: Kaku2-envelop

en: Kaku3 Envelope
nl: Kaku3-envelop

en: LPD/LPR Host or Printer
nl: LPD/LPR-host of -printer

en: Label Printer
nl: Etikettenprinter

en: Label Top
nl: Bovenkant etiket

en: Large Address
nl: Groot adres

en: Large Address - 1 4/10 x 3 1/2"
nl: Groot adres - 1 4/10 x 3 1/2"

en: LaserJet Series PCL 4/5
nl: LaserJet-serie PCL 4/5

en: Light
nl: Licht

en: Line longer than the maximum allowed (255 characters)
nl: Regel is langer dan toegestane maximum (255 tekens)

en: List Available Printers
nl: Toon beschikbare printers

en: Location:
nl: Locatie:

en: Long-Edge (Portrait)
nl: Lange kant (staand)

en: Make and Model:
nl: Merk en model:

en: Manual Feed
nl: Handmatige invoer

en: Media Dimensions:
nl: Afmetingen materiaal:

en: Media Limits:
nl: Min. en max. afmetingen:

en: Media Name:
nl: Materiaalnaam:

en: Media Size
nl: Materiaalgrootte

en: Media Source
nl: Bron voor materiaal

en: Media Tracking
nl: Materiaaldetectie

en: Media Type
nl: Materiaaltype

en: Medium
nl: Materiaal

en: Memory allocation error
nl: Geheugentoewijzingsfout

en: Missing PPD-Adobe-4.x header
nl: Ontbrekende PPD-Adobe-4.x-kopregel

en: Missing asterisk in column 1
nl: Ontbrekende asterisk in kolom 1

en: Missing value string
nl: Ontbrekende tekenreeks voor waarde

en: Modify Class
nl: Wijzig klasse

en: Modify Printer
nl: Wijzig printer

en: Monarch Envelope
nl: Monarch-envelop

en: Move All Jobs
nl: Verplaats alle taken

en: Move Job
nl: Verplaats taak

en: Moved Permanently
nl: Definitief verplaatst

en: NOTICE: Print file accepted - job ID %d.
nl: NOTICE: Afdrukbestand geaccepteerd - taak-ID %d.

en: NOTICE: Print file accepted - job ID unknown.
nl: NOTICE: Afdrukbestand geaccepteerd - taak-ID onbekend.

en: NULL PPD file pointer
nl: NULL-pointer voor PPD-bestand

en: Name OID uses indefinite length
nl: Onbepaalde lengte gebruikt voor naam-OID

en: Never
nl: Nooit

en: New Stylus Color Series
nl: Nieuwe Stylus Color-serie

en: New Stylus Photo Series
nl: Nieuwe Stylus Photo-serie

en: No
nl: Nee

en: No Content
nl: Geen inhoud

en: No VarBind SEQUENCE
nl: Geen VarBind-SEQUENCE

en: No active connection
nl: Geen actieve verbinding

en: No community name
nl: Geen community-naam

en: No default printer
nl: Geen standaardprinter

en: No destinations added.
nl: Geen bestemmingen toegevoegd.

en: No error-index
nl: Geen error-index

en: No error-status
nl: Geen error-status

en: No name OID
nl: Geen naam-OID

en: No request-id
nl: Geen verzoek-ID

en: No subscriptions found.
nl: Geen abonnementen gevonden.

en: No variable-bindings SEQUENCE
nl: Geen variable-bindings-SEQUENCE

en: No version number
nl: Geen versienummer

en: Non-continuous (Mark sensing)
nl: Niet-doorlopend (markeringssensor)

en: Non-continuous (Web sensing)
nl: Niet-doorlopend (afstandssensor)

en: Normal
nl: Normaal

en: Not Found
nl: Niet gevonden

en: Not Implemented
nl: Niet geïmplementeerd

en: Not Installed
nl: Niet geïnstalleerd

en: Not Modified
nl: Niet gewijzigd

en: Not Supported
nl: Niet ondersteund

en: Not allowed to print.
nl: Afdrukken niet toegestaan.

en: Note
nl: Opmerking

en: Off (1-Sided)
nl: Uit (enkelzijdig)

en: Open of %s failed: %s
nl: Openen van %s mislukt: %s

en: OpenGroup without a CloseGroup first
nl: OpenGroup zonder eerst een CloseGroup

en: OpenUI/JCLOpenUI without a CloseUI/JCLCloseUI first
nl: OpenUI/JCLOpenUI zonder eerst een CloseUI/JCLCloseUI

en: Operation Policy
nl: Gebruiksbeleid

en: Options Installed
nl: Geïnstalleerde opties

en: Options:
nl: Opties:

en: Output Mode
nl: Uitvoermodus

en: Output for printer %s is sent to %s
nl: Uitvoer voor printer %s wordt gestuurd naar %s

en: Output for printer %s is sent to remote printer %s on %s
nl: Uitvoer voor printer %s wordt gestuurd naar niet-lokale printer %s op %s

en: Output for printer %s/%s is sent to %s
nl: Uitvoer voor printer %s/%s wordt gestuurd naar %s

en: Output for printer %s/%s is sent to remote printer %s on %s
nl: Uitvoer voor printer %s/%s wordt gestuurd naar niet-lokale printer %s op %s

en: PCL Laser Printer
nl: PCL-laserprinter

en: PRC1 Envelope
nl: PRC1-envelop

en: PRC10 Envelope
nl: PRC10-envelop

en: PRC2 Envelope
nl: PRC2-envelop

en: PRC3 Envelope
nl: PRC3-envelop

en: PRC32K (Oversize)
nl: PRC32K (oversize)

en: PRC4 Envelope
nl: PRC4-envelop

en: PRC5 Envelope
nl: PRC5-envelop

en: PRC6 Envelope
nl: PRC6-envelop

en: PRC7 Envelope
nl: PRC7-envelop

en: PRC8 Envelope
nl: PRC8-envelop

en: PRC9 Envelope
nl: PRC9-envelop

en: Packet does not contain a Get-Response-PDU
nl: Pakket bevat geen Get-Response-PDU

en: Packet does not start with SEQUENCE
nl: Pakket begint niet met SEQUENCE

en: Password for %s on %s?
nl: Wachtwoord voor %s op %s?

en: Password for %s required to access %s via SAMBA:
nl: Wachtwoord voor %s vereist om %s te benaderen via SAMBA:

en: Pause Class
nl: Onderbreek klasse

en: Pause Printer
nl: Onderbreek printer

en: Peel-Off
nl: Zelfklevend

en: Personal Envelope
nl: Personal-envelop

en: Photo
nl: Foto

en: Photo Labels
nl: Foto-etiketten

en: Plain Paper
nl: Gewoon papier

en: Policies
nl: Beleid

en: Port Monitor
nl: Poortmonitor

en: PostScript Printer
nl: PostScript-printer

en: Postcard
nl: Briefkaart

en: Print Density
nl: Afdrukdichtheid

en: Print Job:
nl: Afdruktaak:

en: Print Mode
nl: Afdrukmodus

en: Print Rate
nl: Afdrukdoorvoer

en: Print Self-Test Page
nl: Druk zelftestpagina af

en: Print Speed
nl: Afdruksnelheid

en: Print Test Page
nl: Druk testpagina af

en: Print and Cut
nl: Afdrukken en afsnijden

en: Print and Tear
nl: Afdrukken en afscheuren

en: Printed For:
nl: Afgedrukt voor:

en: Printed From:
nl: Afgedrukt vanaf:

en: Printed On:
nl: Afgedrukt op:

en: Printer Added
nl: Printer toegevoegd

en: Printer Default
nl: Printerstandaard

en: Printer Deleted
nl: Printer verwijderd

en: Printer Modified
nl: Printer gewijzigd

en: Printer Name:
nl: Printernaam:

en: Printer Paused
nl: Printer onderbroken

en: Printer Settings
nl: Printerinstellingen

en: Purge Jobs
nl: Maak takenlijst leeg

en: Quota limit reached.
nl: Quotumlimiet bereikt.

en: Rank    Owner   Job     File(s)                         Total Size
nl: Positie    Eigenaar  Taak     Bestand(en)                         Totale grootte

en: Rank   Owner      Pri  Job        Files                       Total Size
nl: Positie   Eigenaar      Prioriteit  Taak        Bestanden                       Totale grootte

en: Reject Jobs
nl: Weiger taken

en: Reprint After Error
nl: Druk opnieuw af na fout

en: Request Entity Too Large
nl: Request Entity te groot

en: Resolution
nl: Resolutie

en: Resume Class
nl: Hervat klasse

en: Resume Printer
nl: Hervat printer

en: Return Address
nl: Adres afzender

en: Return Address - 3/4 x 2"
nl: Adres afzender - 3/4 x 2"

en: Rewind
nl: Oprollen

en: Running command: %s %s -N -A %s -c '%s'
nl: Commando wordt uitgevoerd: %s %s -N -A %s -c &aops;%s&aops;

en: SEQUENCE uses indefinite length
nl: Onbepaalde lengte gebruikt voor SEQUENCE

en: See Other
nl: Zie andere

en: Serial Port #%d
nl: Seriële poort #%d

en: Server Restarted
nl: Server herstart

en: Server Security Auditing
nl: Serverbeveiligingscontrole

en: Server Started
nl: Server gestart

en: Server Stopped
nl: Server gestopt

en: Service Unavailable
nl: Voorziening niet beschikbaar

en: Set Allowed Users
nl: Stel aantal toegestane gebruikers in

en: Set As Server Default
nl: Stel in als serverstandaard

en: Set Class Options
nl: Stel klasseopties in

en: Set Printer Options
nl: Stel printeropties in

en: Set Publishing
nl: Stel publicatie in

en: Shipping Address
nl: Afleveradres

en: Shipping Address - 2 5/16 x 4"
nl: Afleveradres - 2 5/16 x 4"

en: Short-Edge (Landscape)
nl: Korte kant (liggend)

en: Special Paper
nl: Speciaal papier

en: Standard
nl: Standaard

en: Starting Banner
nl: Startbanner

en: Stylus Color Series
nl: Stylus Color-serie

en: Stylus Photo Series
nl: Stylus Photo-serie

en: Switching Protocols
nl: Schakelen tussen protocollen

en: Tabloid (Oversize)
nl: Tabloid (oversize)

en: Tear
nl: Scheuren

en: Tear-Off
nl: Afscheuren

en: Tear-Off Adjust Position
nl: Pas positie voor afscheuren aan

en: The PPD file "%s" could not be found.
nl: Het PPD-bestand "%s" kon niet worden gevonden.

en: The PPD file "%s" could not be opened: %s
nl: Het PPD-bestand "%s" kon niet worden geopend: %s

en: The class name may only contain up to 127 printable characters and may not contain spaces, slashes (/), or the pound sign (#).
nl: De klassenaam mag maximaal 127 afdrukbare tekens en geen spaties, schuine strepen (/) of hekjes (#) bevatten.

en: The notify-lease-duration attribute cannot be used with job subscriptions.
nl: Het attribuut &aops;notify-lease-duration&aops; kan niet worden gebruikt bij taakabonnementen.

en: The printer name may only contain up to 127 printable characters and may not contain spaces, slashes (/), or the pound sign (#).
nl: De printernaam mag maximaal 127 afdrukbare tekens en geen spaties, schuine strepen (/) of hekjes (#) bevatten.

en: The printer or class was not found.
nl: De printer of klasse kon niet worden gevonden.

en: The printer-uri "%s" contains invalid characters.
nl: De printer-uri "%s" bevat ongeldige tekens.

en: The printer-uri must be of the form "ipp://HOSTNAME/classes/CLASSNAME".
nl: De printer-uri moet de vorm "ipp://HOSTNAAM/klassen/KLASSENAAM" hebben.

en: The printer-uri must be of the form "ipp://HOSTNAME/printers/PRINTERNAME".
nl: De printer-uri moet de vorm "ipp://HOSTNAAM/printers/PRINTERNAAM" hebben.

en: The subscription name may not contain spaces, slashes (/), question marks (?), or the pound sign (#).
nl: De abonnementsnaam mag geen spaties, schuine strepen (/), vraagtekens (?) of hekjes (#) bevatten.

en: There are too many subscriptions.
nl: Er zijn te veel abonnementen.

en: Thermal Transfer Media
nl: Thermal Transfer-materiaal

en: Title:
nl: Titel:

en: Too many active jobs.
nl: Te veel actieve taken.

en: Transparency
nl: Transparantie

en: Tray
nl: Lade

en: Tray 1
nl: Lade 1

en: Tray 2
nl: Lade 2

en: Tray 3
nl: Lade 3

en: Tray 4
nl: Lade 4

en: URI Too Long
nl: URI te lang

en: US Legal (Oversize)
nl: US Legal (oversize)

en: US Letter (Oversize)
nl: US Letter (oversize)

en: US Letter (Small)
nl: US Letter (klein)

en: USB Serial Port #%d
nl: USB-seriële poort #%d

en: Unable to access cupsd.conf file:
nl: Niet mogelijk om toegang te krijgen tot cupsd.conf-bestand:

en: Unable to add RSS subscription:
nl: Niet mogelijk om RSS-abonnement toe te voegen:

en: Unable to add class:
nl: Niet mogelijk om klasse toe te voegen:

en: Unable to add printer:
nl: Niet mogelijk om printer toe te voegen:

en: Unable to cancel RSS subscription:
nl: Niet mogelijk om RSS-abonnement op te zeggen:

en: Unable to change printer-is-shared attribute:
nl: Niet mogelijk om attribuut &aops;printer-is-shared&aops; te wijzigen:

en: Unable to change printer:
nl: Niet mogelijk om printer te wijzigen:

en: Unable to change server settings:
nl: Niet mogelijk om serverinstellingen te wijzigen:

en: Unable to connect to host.
nl: Niet mogelijk om verbinding met host te maken.

en: Unable to create temporary file:
nl: Niet mogelijk om tijdelijk bestand aan te maken:

en: Unable to delete class:
nl: Niet mogelijk om klasse te verwijderen:

en: Unable to delete printer:
nl: Niet mogelijk om printer te verwijderen:

en: Unable to do maintenance command:
nl: Niet mogelijk om onderhoudscommando op te geven:

en: Unable to get class list:
nl: Niet mogelijk om klasselijst weer te geven:

en: Unable to get class status:
nl: Niet mogelijk om klassestatus weer te geven:

en: Unable to get list of printer drivers:
nl: Niet mogelijk om lijst van printerstuurprogramma&aops;s weer te geven:

en: Unable to get printer attributes:
nl: Niet mogelijk om printerattributen weer te geven:

en: Unable to get printer list:
nl: Niet mogelijk om printerlijst weer te geven:

en: Unable to get printer status:
nl: Niet mogelijk om printerstatus weer te geven:

en: Unable to modify class:
nl: Niet mogelijk om klasse te wijzigen:

en: Unable to modify printer:
nl: Niet mogelijk om printer te wijzigen:

en: Unable to move job
nl: Niet mogelijk om taak te verplaatsen

en: Unable to move jobs
nl: Niet mogelijk om taken te verplaatsen

en: Unable to open PPD file
nl: Niet mogelijk om PPD-bestand te openen

en: Unable to open PPD file:
nl: Niet mogelijk om PPD-bestand te openen:

en: Unable to open cupsd.conf file:
nl: Niet mogelijk om cupsd.conf-bestand te openen:

en: Unable to print test page:
nl: Niet mogelijk om testpagina af te drukken:

en: Unable to run "%s": %s
nl: Niet mogelijk om "%s" uit te voeren: %s

en: Unable to set options:
nl: Niet mogelijk om opties in te stellen:

en: Unable to set server default:
nl: Niet mogelijk om serverstandaard in te stellen:

en: Unable to upload cupsd.conf file:
nl: Niet mogelijk om cupsd.conf file-bestand te uploaden:

en: Unauthorized
nl: Onbevoegd

en: Units
nl: Eenheden

en: Unknown
nl: Onbekend

en: Unknown printer-error-policy "%s".
nl: Onbekend printerfoutbeleid "%s".

en: Unknown printer-op-policy "%s".
nl: Onbekend printergebruiksbeleid "%s".

en: Unsupported value type
nl: Niet-ondersteund waardetype

en: Upgrade Required
nl: Upgrade vereist

en: Usage:
    
        lpadmin [-h server] -d destination
        lpadmin [-h server] -x destination
        lpadmin [-h server] -p printer [-c add-class] [-i interface] [-m model]
                           [-r remove-class] [-v device] [-D description]
                           [-P ppd-file] [-o name=value]
                           [-u allow:user,user] [-u deny:user,user]
nl: Gebruik:
    
        lpadmin [-h server] -d bestemming
        lpadmin [-h server] -x bestemming
        lpadmin [-h server] -p printer [-c voeg klasse toe] [-i interface] [-m model]
                           [-r verwijder klasse] [-v apparaat] [-D omschrijving]
                           [-P ppd-bestand] [-o naam=waarde]
                           [-u sta toe:gebruiker,gebruiker] [-u weiger:gebruiker,gebruiker]

en: Usage: %s job user title copies options [filename]
nl: Gebruik: %s job user title copies options [bestandsnaam]

en: Usage: %s job-id user title copies options [file]
nl: Gebruik: %s job-id user title copies options [bestand]

en: Usage: %s job-id user title copies options file
nl: Gebruik: %s job-id user title copies options file

en: Usage: cupsaddsmb [options] printer1 ... printerN
           cupsaddsmb [options] -a
    
    Options:
      -E               Encrypt the connection to the server
      -H samba-server  Use the named SAMBA server
      -U samba-user    Authenticate using the named SAMBA user
      -a               Export all printers
      -h cups-server   Use the named CUPS server
      -v               Be verbose (show commands)
nl: Gebruik: cupsaddsmb [opties] printer1 ... printerN
           cupsaddsmb [opties] -a
    
    Opties:
      -E               Gebruik encryptie voor verbinding met server
      -H samba-server  Gebruik genoemde SAMBA-server
      -U samba-gebruiker   Controleer toegang via genoemde SAMBA-gebruiker
      -a               Exporteer alle printers
      -h cups-server   Gebruik genoemde CUPS-server
      -v               Gebruik verbose-modus (toon commando&aops;s)

en: Usage: cupsctl [options] [param=value ... paramN=valueN]
    
    Options:
    
        -E                      Enable encryption
        -U username             Specify username
        -h server[:port]        Specify server address
    
        --[no-]debug-logging    Turn debug logging on/off
        --[no-]remote-admin     Turn remote administration on/off
        --[no-]remote-any       Allow/prevent access from the Internet
        --[no-]remote-printers  Show/hide remote printers
        --[no-]share-printers   Turn printer sharing on/off
        --[no-]user-cancel-any  Allow/prevent users to cancel any job
nl: Gebruik: cupsctl [opties] [param=waarde ... paramN=waardeN]
    
    Opties:
    
        -E                      Schakel encryptie in
        -U gebruikersnaam             Geef gebruikersnaam op
        -h server[:poort]        Geef serveradres op
    
        --[no-]debug-logging    Schakel debug-logging in/uit
        --[no-]remote-admin     Schakel beheer op afstand in/uit
        --[no-]remote-any       Maak toegang via het internet mogelijk/onmogelijk
        --[no-]remote-printers  Toon/verberg niet-lokale printers
        --[no-]share-printers   Schakel gemeenschappelijk printergebruik in/uit
        --[no-]user-cancel-any  Maak annuleren van taken door gebruikers mogelijk/onmogelijk

en: Usage: cupsd [-c config-file] [-f] [-F] [-h] [-l]
    
    -c config-file      Load alternate configuration file
    -f                  Run in the foreground
    -F                  Run in the foreground but detach
    -h                  Show this usage message
    -l                  Run cupsd from launchd(8)
nl: Gebruik: cupsd [-c config-bestand] [-f] [-F] [-h] [-l]
    
    -c config-file      Laad alternatief configuratiebestand
    -f                  Voer uit op voorgrond
    -F                  Voer uit op voorgrond, losgekoppeld
    -h                  Toon dit gebruiksbericht
    -l                  Voer cupsd uit vanaf launchd(8)

en: Usage: cupstestdsc [options] filename.ps [... filename.ps]
           cupstestdsc [options] -
    
    Options:
    
        -h       Show program usage
    
        Note: this program only validates the DSC comments, not the PostScript itself.
nl: Gebruik: cupstestdsc [opties] bestandsnaam.ps [... bestandsnaam.ps]
           cupstestdsc [opties] -
    
    Opties:
    
        -h       Toon programmagebruik
    
        Opmerking: dit programma valideert alleen het DSC-commentaar, niet de PostScript-code.

en: Usage: lpmove job/src dest
nl: Gebruik: lpmove job/src dest

en: Usage: lpoptions [-h server] [-E] -d printer
           lpoptions [-h server] [-E] [-p printer] -l
           lpoptions [-h server] [-E] -p printer -o option[=value] ...
           lpoptions [-h server] [-E] -x printer
nl: Gebruik: lpoptions [-h server] [-E] -d printer
           lpoptions [-h server] [-E] [-p printer] -l
           lpoptions [-h server] [-E] -p printer -o optie[=waarde] ...
           lpoptions [-h server] [-E] -x printer

en: Usage: lppasswd [-g groupname]
nl: Gebruik: lppasswd [-g groepsnaam]

en: Usage: lppasswd [-g groupname] [username]
           lppasswd [-g groupname] -a [username]
           lppasswd [-g groupname] -x [username]
nl: Gebruik: lppasswd [-g groepsnaam] [gebruikersnaam]
           lppasswd [-g groepsnaam] -a [gebruikersnaam]
           lppasswd [-g groepsnaam] -x [gebruikersnaam]

en: Usage: lpq [-P dest] [-U username] [-h hostname[:port]] [-l] [+interval]
nl: Gebruik: lpq [-P bestemming] [-U gebruikersnaam] [-h hostnaam[:poort]] [-l] [+interval]

en: Usage: ppdc [options] filename.drv [ ... filenameN.drv ]
    Options:
      -D name=value        Set named variable to value.
      -I include-dir       Add include directory to search path.
      -c catalog.po        Load the specified message catalog.
      -d output-dir        Specify the output directory.
      -l lang[,lang,...]   Specify the output language(s) (locale).
      -m                   Use the ModelName value as the filename.
      -t                   Test PPDs instead of generating them.
      -v                   Be verbose (more v's for more verbosity).
      -z                   Compress PPD files using GNU zip.
      --cr                 End lines with CR (Mac OS 9).
      --crlf               End lines with CR + LF (Windows).
      --lf                 End lines with LF (UNIX/Linux/Mac OS X).
nl: Gebruik: ppdc [opties] bestandsnaam.drv [ ... bestandsnaamN.drv ]
    Opties:
      -D naam=waarde        Stel benoemde variabele in op waarde.
      -I include-dir       Voeg include-directory toe aan zoekpad.
      -c catalogus.po        Laad de opgegeven berichtencatalogus.
      -d uitvoer-dir        Geef de uitvoerdirectory op.
      -l taal[,taal,...]   Geef de uitvoertaal/-talen (taalversie) op.
      -m                   Gebruik de ModelName-waarde als bestandsnaam.
      -t                   Test PPD&aops;s in plaats van ze te genereren.
      -v                   Gebruik verbose-modus (meer v's voor uitgebreidere modus).
      -z                   Comprimeer PPD-bestanden met GNU-zip.
      --cr                 Sluit regels af met CR (Mac OS 9).
      --crlf               Sluit regels af met CR + LF (Windows).
      --lf                 Sluit regels af met LF (UNIX/Linux/Mac OS X).

en: Usage: ppdhtml [options] filename.drv >filename.html
      -D name=value        Set named variable to value.
    Options:
      -I include-dir    Add include directory to search path.
nl: Gebruik: ppdhtml [opties] bestandsnaam.drv >bestandsnaam.html
      -D naam=waarde        Stel benoemde variabele in op waarde.
    Opties:
      -I include-dir    Voeg include-directory toe aan zoekpad.

en: Usage: ppdi [options] filename.ppd [ ... filenameN.ppd ]
    Options:
      -I include-dir
      -o filename.drv
nl: Gebruik: ppdi [opties] bestandsnaam.ppd [ ... bestandsnaamN.ppd ]
    Opties:
      -I include-dir
      -o bestandsnaam.drv

en: Usage: ppdmerge [options] filename.ppd [ ... filenameN.ppd ]
    Options:
      -o filename.ppd[.gz]
nl: Gebruik: ppdmerge [opties] bestandsnaam.ppd [ ... bestandsnaamN.ppd ]
    Opties:
      -o bestandsnaam.ppd[.gz]

en: Usage: ppdpo [options] -o filename.po filename.drv [ ... filenameN.drv ]
    Options:
      -D name=value        Set named variable to value.
      -I include-dir    Add include directory to search path.
      -v                Be verbose (more v's for more verbosity).
nl: Gebruik: ppdpo [opties] -o bestandsnaam.po bestandsnaam.drv [ ... bestandsnaamN.drv ]
    Opties:
      -D naam=waarde        Stel benoemde variabele in op waarde.
      -I include-dir    Voeg include-directory toe aan zoekpad.
      -v                Gebruik verbose-modus (meer v's voor uitgebreidere modus).

en: Usage: snmp [host-or-ip-address]
nl: Gebruik: snmp [host- of ip-adres]

en: Value uses indefinite length
nl: Onbepaalde lengte gebruikt voor waarde

en: VarBind uses indefinite length
nl: Onbepaalde lengte gebruikt voor VarBind

en: Version uses indefinite length
nl: Onbepaalde lengte gebruikt voor versie

en: WARNING: Adding only the first %d printers found
nl: WARNING: Alleen de eerste %d gevonden printers worden toegevoegd

en: WARNING: Boolean expected for waiteof option "%s"
nl: WARNING: Verwachtte Boolean voor optie &aops;waiteof&aops; "%s"

en: WARNING: Printer not responding
nl: WARNING: Printer reageert niet

en: WARNING: Printer sent unexpected EOF
nl: WARNING: Printer heeft onverwacht einde-bestandteken verstuurd

en: WARNING: Unable to open "%s:%s": %s
nl: WARNING: Niet mogelijk om "%s:%s" te openen: %s

en: WARNING: Unable to send PAP status request
nl: WARNING: Niet mogelijk om PAP-statusverzoek te versturen

en: WARNING: Unexpected PAP packet of type %d
nl: WARNING: Onverwacht PAP-pakket van type %d

en: WARNING: Unknown PAP packet of type %d
nl: WARNING: Onbekend PAP-pakket van type %d

en: WARNING: number expected for status option "%s"
nl: WARNING: Verwachtte getal voor statusoptie "%s"

en: Yes
nl: Ja

en: You must access this page using the URL <A HREF="https://%s:%d%s">https://%s:%d%s</A>.
nl: U dient deze pagina te benaderen via de URL <A HREF="https://%s:%d%s">https://%s:%d%s</A>.

en: You4 Envelope
nl: You4-envelop

en: ZPL Label Printer
nl: ZPL-etikettenprinter

en: aborted
nl: afgebroken

en: canceled
nl: geannuleerd

en: completed
nl: gereed

en: convert: Use the -f option to specify a file to convert.
nl: convert: Gebruik de optie -f om het bestand op te geven dat u wilt converteren.

en: cups-deviced failed to execute.
nl: cups-deviced niet uitgevoerd.

en: cups-driverd failed to execute.
nl: cups-driverd niet uitgevoerd.

en: cupsaddsmb: No PPD file for printer "%s" - %s
nl: cupsaddsmb: Geen PPD-bestand voor printer "%s" - %s

en: cupsctl: Unable to connect to server: %s
nl: cupsctl: Niet mogelijk om verbinding met server tot stand te brengen: %s

en: cupsd: launchd(8) support not compiled in, running in normal mode.
nl: cupsd: Geen ondersteuning voor launchd(8) opgenomen, bewerking wordt uitgevoerd in normale modus.

en: cupsfilter: Unable to get job file - %s
nl: cupsfilter: Niet mogelijk om taakbestand op te vragen - %s

en: cupstestppd: The -q option is incompatible with the -v option.
nl: cupstestppd: De optie -q kan niet worden gebruikt in combinatie met de optie -v.

en: cupstestppd: The -v option is incompatible with the -q option.
nl: cupstestppd: De optie -v kan niet worden gebruikt in combinatie met de optie -q.

en: device for %s/%s: %s
nl: apparaat voor %s/%s: %s

en: device for %s: %s
nl: apparaat voor %s: %s

en: error-index uses indefinite length
nl: Onbepaalde lengte gebruikt voor error-index

en: error-status uses indefinite length
nl: Onbepaalde lengte gebruikt voor error-status

en: held
nl: vastgehouden

en: help		get help on commands
nl: help		hulpinformatie voor commando&aops;s opvragen

en: idle
nl: niet in gebruik

en: lpadmin: Printer %s is already a member of class %s.
nl: lpadmin: Printer %s is al lid van klasse %s.

en: lpadmin: Printer %s is not a member of class %s.
nl: lpadmin: Printer %s is geen lid van klasse %s.

en: lpadmin: Unable to connect to server: %s
nl: lpadmin: Niet mogelijk om verbinding tot stand te brengen met server: %s

en: lpadmin: Unable to open PPD file "%s" - %s
nl: lpadmin: Niet mogelijk om PPD-bestand "%s" te openen - %s

en: lpadmin: Unable to open file "%s": %s
nl: lpadmin: Niet mogelijk om bestand "%s" te openen: %s

en: lpmove: Unable to connect to server: %s
nl: lpmove: Niet mogelijk om verbinding met server tot stand te brengen: %s

en: lpoptions: Unable to add printer or instance: %s
nl: lpoptions: Niet mogelijk om printer of instance toe te voegen: %s

en: lpoptions: Unable to get PPD file for %s: %s
nl: lpoptions: Niet mogelijk om PPD-bestand voor %s op te vragen: %s

en: lppasswd: Sorry, password rejected.
    Your password must be at least 6 characters long, cannot contain
    your username, and must contain at least one letter and number.
nl: lppasswd: Dit wachtwoord is helaas niet toegestaan.
    Uw wachtwoord moet uit minimaal 6 tekens bestaan, waarvan minimaal één letter en één cijfer, en mag niet uw gebruikersnaam bevatten.

en: lppasswd: Unable to copy password string: %s
nl: lppasswd: Niet mogelijk om wachtwoordreeks te kopiëren: %s

en: lppasswd: Unable to open password file: %s
nl: lppasswd: Niet mogelijk om wachtwoordbestand te openen: %s

en: lppasswd: Unable to write to password file: %s
nl: lppasswd: Niet mogelijk om wachtwoordbestand weg te schrijven: %s

en: lppasswd: failed to backup old password file: %s
nl: lppasswd: Kon geen reservekopie maken van oude wachtwoordbestand: %s

en: lppasswd: failed to rename password file: %s
nl: lppasswd: Kon wachtwoordbestand geen andere naam geven: %s

en: lppasswd: user "%s" and group "%s" do not exist.
nl: lppasswd: Gebruiker "%s" en groep "%s" bestaan niet.

en: members of class %s:
nl: leden van klasse %s:

en: no entries
nl: geen onderdelen

en: no system default destination
nl: geen bestemming voor systeemstandaard

en: pending
nl: in bewerking

en: ppdc: Adding include directory "%s"...
nl: ppdc: Include-directory "%s" wordt toegevoegd...

en: ppdc: Adding/updating UI text from %s...
nl: ppdc: Interfacetekst van %s wordt toegevoegd/bijgewerkt...

en: ppdc: Bad boolean value (%s) on line %d of %s.
nl: ppdc: Ongeldige Booleaanse waarde (%s) in regel %d van %s.

en: ppdc: Bad variable substitution ($%c) on line %d of %s.
nl: ppdc: Ongeldige variabelevervanging ($%c) in regel %d van %s.

en: ppdc: Expected boolean value on line %d of %s.
nl: ppdc: Verwachtte Booleaanse waarde in regel %d van %s.

en: ppdc: Expected choice code on line %d of %s.
nl: ppdc: Verwachtte keuzecode in regel %d van %s.

en: ppdc: Expected choice name/text on line %d of %s.
nl: ppdc: Verwachtte keuzenaam/-tekst in regel %d van %s.

en: ppdc: Loading driver information file "%s"...
nl: ppdc: Bestand met stuurprogrammagegevens "%s" wordt geladen...

en: ppdc: Loading messages for locale "%s"...
nl: ppdc: Berichten voor taalversie "%s" worden geladen...

en: ppdc: Loading messages from "%s"...
nl: ppdc: Berichten worden geladen uit "%s"...

en: ppdc: Unable to create PPD file "%s" - %s.
nl: ppdc: Niet mogelijk om PPD-bestand "%s" aan te maken - %s.

en: ppdc: Unable to create output directory %s: %s
nl: ppdc: Niet mogelijk om uitvoerdirectory %s aan te maken: %s

en: ppdc: Unable to create output pipes: %s
nl: ppdc: Niet mogelijk om uitvoerpipes aan te maken: %s

en: ppdc: Unable to execute cupstestppd: %s
nl: ppdc: Niet mogelijk om cupstestppd uit te voeren: %s

en: ppdc: Unable to find localization for "%s" - %s
nl: ppdc: geen lokalisatie gevonden voor "%s" - %s

en: ppdc: Unable to load localization file "%s" - %s
nl: ppdc: Niet mogelijk om lokalisatiebestand "%s" te laden - %s

en: ppdc: Undefined variable (%s) on line %d of %s.
nl: ppdc: Niet-gedefinieerde variabele (%s) in regel %d van %s.

en: ppdc: Writing %s...
nl: ppdc: %s wordt weggeschreven...

en: ppdc: Writing PPD files to directory "%s"...
nl: ppdc: PPD-bestanden worden naar directory "%s" geschreven...

en: ppdmerge: Ignoring PPD file %s...
nl: ppdmerge: PPD-bestand %s wordt genegeerd...

en: ppdmerge: Unable to backup %s to %s- %s
nl: ppdmerge: Niet mogelijk om reservekopie van %s te bewaren als %s- %s

en: printer %s disabled since %s -
nl: printer %s uitgeschakeld sinds %s -

en: printer %s is idle.  enabled since %s
nl: printer %s is niet in gebruik.  ingeschakeld sinds %s

en: printer %s now printing %s-%d.  enabled since %s
nl: printer %s is bezig met afdrukken %s-%d.  ingeschakeld sinds %s

en: printer %s/%s disabled since %s -
nl: printer %s/%s uitgeschakeld sinds %s -

en: printer %s/%s is idle.  enabled since %s
nl: printer %s/%s is niet in gebruik.  ingeschakeld sinds %s

en: printer %s/%s now printing %s-%d.  enabled since %s
nl: printer %s/%s is bezig met afdrukken %s-%d.  ingeschakeld sinds %s

en: processing
nl: taak wordt verwerkt

en: request id is %s-%d (%d file(s))
nl: verzoek-ID is %s-%d (%d bestand(en))

en: request-id uses indefinite length
nl: onbepaalde lengte gebruikt voor request-id

en: scheduler is not running
nl: taakplanner is niet actief

en: scheduler is running
nl: taakplanner is actief

en: stat of %s failed: %s
nl: stat van %s mislukt: %s

en: status		show status of daemon and queue
nl: status		toon status van daemon en wachtrij

en: stopped
nl: gestopt

en: system default destination: %s
nl: bestemming voor systeemstandaard: %s

en: system default destination: %s/%s
nl: bestemming voor systeemstandaard: %s/%s

en: unknown
nl: onbekend

en: untitled
nl: naamloos

en: variable-bindings uses indefinite length
nl: onbepaalde lengte gebruikt voor variable-bindings
