CUPS 1.2 - en to et translation catalogue (518 entries)

en: 		(all)
et: 		(kõik)

en: 		(none)
et: 		(puudub)

en: 	%d entries
et: 	%d kirjet

en: 	After fault: continue
et: 	Vea järel: jätkatakse

en: 	Alerts:
et: 	Hoiatused:

en: 	Banner required
et: 	Banner nõutav

en: 	Charset sets:
et: 	Märgistikud:

en: 	Connection: direct
et: 	Ühendus: otsene

en: 	Connection: remote
et: 	Ühendus: võrgus

en: 	Default page size:
et: 	Vaikimisi lehe suurus:

en: 	Default pitch:
et: 	Vaikimisi tihedus:

en: 	Default port settings:
et: 	Vaikimisi pordi seadistused:

en: 	Description: %s
et: 	Kirjeldus: %s

en: 	Form mounted:
    	Content types: any
    	Printer types: unknown
et: 	Vorm ühendatud:
    	Sisu tüübid: suvaline
    	Printeri tüübid: teadmata

en: 	Forms allowed:
et: 	Lubatud vormid:

en: 	Interface: %s.ppd
et: 	Liides: %s.ppd

en: 	Interface: %s/interfaces/%s
et: 	Liides: %s/interfaces/%s

en: 	Interface: %s/ppd/%s.ppd
et: 	Liides: %s/ppd/%s.ppd

en: 	Location: %s
et: 	Asukoht: %s

en: 	On fault: no alert
et: 	Vea korral: hoiatus puudub

en: 	Users allowed:
et: 	Lubatud kasutajad:

en: 	Users denied:
et: 	Keelatud kasutajad:

en: 	daemon present
et: 	deemon töötab

en: 	no entries
et: 	kirjeid pole

en: 	printer is on device '%s' speed -1
et: 	printer seadmes '%s' kiirus -1

en: 	printing is disabled
et: 	trükkimine on keelatud

en: 	printing is enabled
et: 	trükkimine on lubatud

en: 	queued for %s
et: 	järjekorras %s jaoks

en: 	queuing is disabled
et: 	järjekord on keelatud

en: 	queuing is enabled
et: 	järjekord on lubatud

en: 	reason unknown
et: 	põhjus teadmata

en: 
        DETAILED CONFORMANCE TEST RESULTS
et: 
        ÜKSIKASJALIKUD SOBIVUSTESTI TULEMUSED

en:                 REF: Page 15, section 3.1.
et:                 Viide: lk 15, sektsioon 3.1.

en:                 REF: Page 15, section 3.2.
et:                 Viide: lk 15, sektsioon 3.2.

en:                 REF: Page 19, section 3.3.
et:                 Viide: lk 19, sektsioon 3.3.

en:                 REF: Page 20, section 3.4.
et:                 Viide: lk 20, sektsioon 3.4.

en:                 REF: Page 27, section 3.5.
et:                 Viide: lk 27, sektsioon 3.5.

en:                 REF: Page 42, section 5.2.
et:                 Viide: lk 42, sektsioon 5.2.

en:                 REF: Pages 16-17, section 3.2.
et:                 Viide: lk 16-17, sektsioon 3.2.

en:                 REF: Pages 42-45, section 5.2.
et:                 Viide: lk 42-45, sektsioon 5.2.

en:                 REF: Pages 45-46, section 5.2.
et:                 Viide: lk 45-46, sektsioon 5.2.

en:                 REF: Pages 48-49, section 5.2.
et:                 Viide: lk 48-49, sektsioon 5.2.

en:                 REF: Pages 52-54, section 5.2.
et:                 Viide: lk 52-54, sektsioon 5.2.

en:         %-39.39s %.0f bytes
et:         %-39.39s %.0f baiti

en:         PASS    Default%s
et:         SOORITATUD    Default%s

en:         PASS    DefaultImageableArea
et:         SOORITATUD    DefaultImageableArea

en:         PASS    DefaultPaperDimension
et:         SOORITATUD    DefaultPaperDimension

en:         PASS    FileVersion
et:         SOORITATUD    FileVersion

en:         PASS    FormatVersion
et:         SOORITATUD    FormatVersion

en:         PASS    LanguageEncoding
et:         SOORITATUD    LanguageEncoding

en:         PASS    LanguageVersion
et:         SOORITATUD    LanguageVersion

en:         PASS    Manufacturer
et:         SOORITATUD    Manufacturer

en:         PASS    ModelName
et:         SOORITATUD    ModelName

en:         PASS    NickName
et:         SOORITATUD    NickName

en:         PASS    PCFileName
et:         SOORITATUD    PCFileName

en:         PASS    PSVersion
et:         SOORITATUD    PSVersion

en:         PASS    PageRegion
et:         SOORITATUD    PageRegion

en:         PASS    PageSize
et:         SOORITATUD    PageSize

en:         PASS    Product
et:         SOORITATUD    Product

en:         PASS    ShortNickName
et:         SOORITATUD    ShortNickName

en:         WARN    "%s %s" conflicts with "%s %s"
                    (constraint="%s %s %s %s")
et:         HOIATUS    "%s %s" on konfliktis "%s %s"
                       (constraint="%s %s %s %s")

en:         WARN    %s has no corresponding options!
et:         HOIATUS    %s on ilma vastavate võtmeteta!

en:         WARN    %s shares a common prefix with %s
                    REF: Page 15, section 3.2.
et:         HOIATUS    %s on sama prefiksiga, mis %s
                       Viide: lk 15, sektsioon 3.2.

en:         WARN    Default choices conflicting!
et:         HOIATUS    Vaikevalikud on konfliktis!

en:         WARN    Duplex option keyword %s should be named Duplex or JCLDuplex!
                    REF: Page 122, section 5.17
et:         HOIATUS    Dupleksi võtme võtmesõna %s peab olema nimega Duplex või JCLDuplex!
                       Viide: lk 122, sektsioon 5.17

en:         WARN    File contains a mix of CR, LF, and CR LF line endings!
et:         HOIATUS    Fail sisaldab CR. LF ja CR LF reavahetuste segu!

en:         WARN    LanguageEncoding required by PPD 4.3 spec.
                    REF: Pages 56-57, section 5.3.
et:         HOIATUS    LanguageEncoding on PPD 4.3 spetsifikatsiooni järgi nõutav.
                       Viide: lk 56-57, sektsioon 5.3.

en:         WARN    Line %d only contains whitespace!
et:         HOIATUS    Rida %d sisaldab ainult tühikut!

en:         WARN    Manufacturer required by PPD 4.3 spec.
                    REF: Pages 58-59, section 5.3.
et:         HOIATUS    Manufacturer on PPD 4.3 spetsifikatsiooni järgi nõutav.
                       Viide: lk 58-59, sektsioon 5.3.

en:         WARN    Non-Windows PPD files should use lines ending with only LF, not CR LF!
et:         HOIATUS    Mitte-Windowsi PPD-failid peavad kasutama ainult LF, mitte CR LF reavahetusi!

en:         WARN    Obsolete PPD version %.1f!
                    REF: Page 42, section 5.2.
et:         HOIATUS    Iganenud PPD versioon %.1f!
                       Viide: lk 42, sektsioon 5.2.

en:         WARN    PCFileName longer than 8.3 in violation of PPD spec.
                    REF: Pages 61-62, section 5.3.
et:         HOIATUS    PCFileName pikem kui 8.3 läheb vastuollu PPD spetsifikatsiooniga.
                       Viide: lk 61-62, sektsioon 5.3.

en:         WARN    Protocols contains PJL but JCL attributes are not set.
                    REF: Pages 78-79, section 5.7.
et:         HOIATUS    Protocols sisaldab PJL, kuid JCL atribuudid pole määratud.
                       Viide: lk 78-79, sektsioon 5.7.

en:         WARN    Protocols contains both PJL and BCP; expected TBCP.
                    REF: Pages 78-79, section 5.7.
et:         HOIATUS    Protocols sisaldab nii PJL kui ka BCP; oodati TBCP.
                       Viide: lk 78-79, sektsioon 5.7.

en:         WARN    ShortNickName required by PPD 4.3 spec.
                    REF: Pages 64-65, section 5.3.
et:         HOIATUS    ShortNickName on PPD 4.3 spetsifikatsiooni järgi nõutav.
                       Viide: lk 64-65, sektsioon 5.3.

en:       %s  %s %s does not exist!
et:       %s  %s %s ei ole olemas!

en:       %s  Bad UTF-8 "%s" translation string for option %s!
et:       %s  Puudub "%s" tõlkestring võtmele %s!

en:       %s  Bad UTF-8 "%s" translation string for option %s, choice %s!
et:       %s  Puudub "%s" tõlkestring võtmele %s, valikule %s!

en:       %s  Bad cupsFilter value "%s"!
et:       %s  Vigane cupsFilter väärtus "%s"!

en:       %s  Bad cupsPreFilter value "%s"!
et:       %s  Vigane cupsFilter väärtus "%s"!

en:       %s  Bad language "%s"!
et:       %s  Vigane keel "%s"!

en:       %s  Missing "%s" translation string for option %s!
et:       %s  Puudub "%s" tõlkestring võtmele %s!

en:       %s  Missing "%s" translation string for option %s, choice %s!
et:       %s  Puudub "%s" tõlkestring võtmele %s, valikule %s!

en:       %s  Missing cupsFilter file "%s"
et:       %s  Vigane cupsFilter väärtus "%s"!

en:       %s  Missing cupsPreFilter file "%s"
et:       %s  Vigane cupsFilter väärtus "%s"!

en:       **FAIL**  %s must be 1284DeviceID!
                    REF: Page 72, section 5.5
et:       **EBAÕNN**  %s peab olema 1284DeviceID!
                      Viide: lk 72, sektsioon 5.5

en:       **FAIL**  BAD Default%s %s
                    REF: Page 40, section 4.5.
et:       **EBAÕNN**  VIGANE Default%s %s
                      Viide: lk 40, sektsioon 4.5.

en:       **FAIL**  BAD DefaultImageableArea %s!
                    REF: Page 102, section 5.15.
et:       **EBAÕNN**  VIGANE DefaultImageableArea %s!
                      Viide: lk 102, sektsioon 5.15.

en:       **FAIL**  BAD DefaultPaperDimension %s!
                    REF: Page 103, section 5.15.
et:       **EBAÕNN**  VIGANE DefaultPaperDimension %s!
                      Viide: lk 103, sektsioon 5.15.

en:       **FAIL**  BAD JobPatchFile attribute in file
                    REF: Page 24, section 3.4.
et:       **EBAÕNN**  VIGANE JobPatchFile atribuut failis
                      Viide: lk 24, sektsioon 3.4.

en:       **FAIL**  BAD Manufacturer (should be "HP")
                    REF: Page 211, table D.1.
et:       **EBAÕNN**  VIGANE Manufacturer (peab olema "HP")
                      Viide: lk 211, tabel D.1.

en:       **FAIL**  BAD Manufacturer (should be "Oki")
                    REF: Page 211, table D.1.
et:       **EBAÕNN**  VIGANE Manufacturer (peab olema "Oki")
                      Viide: lk 211, tabel D.1.

en:       **FAIL**  BAD ModelName - "%c" not allowed in string.
                    REF: Pages 59-60, section 5.3.
et:       **EBAÕNN**  VIGANE ModelName - "%c" ei ole stringis lubatud.
                      Viide: lk 59-60, sektsioon 5.3.

en:       **FAIL**  BAD PSVersion - not "(string) int".
                    REF: Pages 62-64, section 5.3.
et:       **EBAÕNN**  VIGANE PSVersion - pole "(string) int".
                      Viide: lk 62-64, sektsioon 5.3.

en:       **FAIL**  BAD Product - not "(string)".
                    REF: Page 62, section 5.3.
et:       **EBAÕNN**  VIGANE Product - pole "(string)".
                      Viide: lk 62, sektsioon 5.3.

en:       **FAIL**  BAD ShortNickName - longer than 31 chars.
                    REF: Pages 64-65, section 5.3.
et:       **EBAÕNN**  VIGANE ShortNickName - pikem kui 31 märki.
                      Viide: lk 64-65, sektsioon 5.3.

en:       **FAIL**  Bad %s choice %s!
                    REF: Page 122, section 5.17
et:       **EBAÕNN**  Vigane %s valik %s!
                      Viide: lk 122, sektsioon 5.17

en:       **FAIL**  Bad %s choice %s!
                    REF: Page 84, section 5.9
et:       **EBAÕNN**  Vigane %s valik %s!
                      Viide: lk 84, sektsioon 5.9

en:       **FAIL**  Default translation string for option %s choice %s contains 8-bit characters!
et:       **EBAÕNN**  Vaikimisi tõlkestring võtmele %s, valikule %s sisaldab 8-bitiseid märke!

en:       **FAIL**  Default translation string for option %s contains 8-bit characters!
et:       **EBAÕNN**  Vaikimisi tõlkestring võtmele %s sisaldab 8-bitiseid märke!

en:       **FAIL**  REQUIRED %s does not define choice None!
                    REF: Page 122, section 5.17
et:       **EBAÕNN**  VAJALIK %s ei defineeri valikut None!
                      Viide: lk 122, sektsioon 5.17

en:       **FAIL**  REQUIRED Default%s
                    REF: Page 40, section 4.5.
et:       **EBAÕNN**  VAJALIK Default%s
                      Viide: lk 40, sektsioon 4.5.

en:       **FAIL**  REQUIRED DefaultImageableArea
                    REF: Page 102, section 5.15.
et:       **EBAÕNN**  VAJALIK DefaultImageableArea
                      Viide: lk 102, sektsioon 5.15.

en:       **FAIL**  REQUIRED DefaultPaperDimension
                    REF: Page 103, section 5.15.
et:       **EBAÕNN**  VAJALIK DefaultPaperDimension
                      Viide: lk 103, sektsioon 5.15.

en:       **FAIL**  REQUIRED FileVersion
                    REF: Page 56, section 5.3.
et:       **EBAÕNN**  VAJALIK FileVersion
                      Viide: lk 56, sektsioon 5.3.

en:       **FAIL**  REQUIRED FormatVersion
                    REF: Page 56, section 5.3.
et:       **EBAÕNN**  VAJALIK FormatVersion
                      Viide: lk 56, sektsioon 5.3.

en:       **FAIL**  REQUIRED ImageableArea for PageSize %s
                    REF: Page 41, section 5.
                    REF: Page 102, section 5.15.
et:       **EBAÕNN**  VAJALIK ImageableArea PageSize %s jaoks
                      Viide: lk 41, sektsioon 5.
                      Viide: lk 102, sektsioon 5.15.

en:       **FAIL**  REQUIRED LanguageEncoding
                    REF: Pages 56-57, section 5.3.
et:       **EBAÕNN**  VAJALIK LanguageEncoding
                      Viide: lk 56-57, sektsioon 5.3.

en:       **FAIL**  REQUIRED LanguageVersion
                    REF: Pages 57-58, section 5.3.
et:       **EBAÕNN**  VAJALIK LanguageVersion
                      Viide: lk 57-58, sektsioon 5.3.

en:       **FAIL**  REQUIRED Manufacturer
                    REF: Pages 58-59, section 5.3.
et:       **EBAÕNN**  VAJALIK Manufacturer
                      Viide: lk 58-59, sektsioon 5.3.

en:       **FAIL**  REQUIRED ModelName
                    REF: Pages 59-60, section 5.3.
et:       **EBAÕNN**  VAJALIK ModelName
                      Viide: lk 59-60, sektsioon 5.3.

en:       **FAIL**  REQUIRED NickName
                    REF: Page 60, section 5.3.
et:       **EBAÕNN**  VAJALIK NickName
                      Viide: lk 60, sektsioon 5.3.

en:       **FAIL**  REQUIRED PCFileName
                    REF: Pages 61-62, section 5.3.
et:       **EBAÕNN**  VAJALIK PCFileName
                      Viide: lk 61-62, sektsioon 5.3.

en:       **FAIL**  REQUIRED PSVersion
                    REF: Pages 62-64, section 5.3.
et:       **EBAÕNN**  VAJALIK PSVersion
                      Viide: lk 62-64, sektsioon 5.3.

en:       **FAIL**  REQUIRED PageRegion
                    REF: Page 100, section 5.14.
et:       **EBAÕNN**  VAJALIK PageRegion
                      Viide: lk 100, sektsioon 5.14.

en:       **FAIL**  REQUIRED PageSize
                    REF: Page 41, section 5.
                    REF: Page 99, section 5.14.
et:       **EBAÕNN**  VAJALIK PageSize
                      Viide: lk 41, sektsioon 5.
                      Viide: lk 99, sektsioon 5.14.

en:       **FAIL**  REQUIRED PageSize
                    REF: Pages 99-100, section 5.14.
et:       **EBAÕNN**  VAJALIK PageSize
                      Viide: lk 99-100, sektsioon 5.14.

en:       **FAIL**  REQUIRED PaperDimension for PageSize %s
                    REF: Page 41, section 5.
                    REF: Page 103, section 5.15.
et:       **EBAÕNN**  VAJALIK PaperDimension PageSize %s jaoks
                      Viide: lk 41, sektsioon 5.
                      Viide: lk 103, sektsioon 5.15.

en:       **FAIL**  REQUIRED Product
                    REF: Page 62, section 5.3.
et:       **EBAÕNN**  VAJALIK Product
                      Viide: lk 62, sektsioon 5.3.

en:       **FAIL**  REQUIRED ShortNickName
                    REF: Page 64-65, section 5.3.
et:       **EBAÕNN**  VAJALIK ShortNickName
                      Viide: lk 64-65, sektsioon 5.3.

en:     Bad %%%%BoundingBox: on line %d!
            REF: Page 39, %%%%BoundingBox:
et:     Vigane %%%%BoundingBox: real %d!
            Viide: lk 39, %%%%BoundingBox:

en:     Bad %%%%Page: on line %d!
            REF: Page 53, %%%%Page:
et:     Vigane %%%%Page: real %d!
            Viide: lk 53, %%%%Page:

en:     Bad %%%%Pages: on line %d!
            REF: Page 43, %%%%Pages:
et:     Vigane %%%%Pages: real %d!
            Viide: lk 43, %%%%Pages:

en:     Line %d is longer than 255 characters (%d)!
            REF: Page 25, Line Length
et:     Rida %d on pikem kui 255 märki (%d)!
            Viide: lk 25, Line Length

en:     Missing %!PS-Adobe-3.0 on first line!
            REF: Page 17, 3.1 Conforming Documents
et:     Puudub %!PS-Adobe-3.0 esimesel real!
            Viide: lk 17, 3.1 Conforming Documents

en:     Missing %%EndComments comment!
            REF: Page 41, %%EndComments
et:     Puudub %%EndComments kommentaar!
            Viide: lk 41, %%EndComments

en:     Missing or bad %%BoundingBox: comment!
            REF: Page 39, %%BoundingBox:
et:     Puuduv või vigane %%BoundingBox: kommentaar!
            Viide: lk 39, %%BoundingBox:

en:     Missing or bad %%Page: comments!
            REF: Page 53, %%Page:
et:     Puuduvad või vigased %%Page: kommentaarid!
            Viide: lk 53, %%Page:

en:     Missing or bad %%Pages: comment!
            REF: Page 43, %%Pages:
et:     Puuduv või vigane %%Pages: kommentaar!
            Viide: lk 43, %%Pages:

en:     NO ERRORS FOUND
et:     VIGU EI LEITUD

en:     Saw %d lines that exceeded 255 characters!
et:     Nähti %d rida, mis ületas 255 märgi piiri!+n

en:     Too many %%BeginDocument comments!
et:     Liiga palju %%BeginDocument kommentaare!

en:     Too many %%EndDocument comments!
et:     Liiga palju %%EndDocument kommentaare!

en:     Warning: file contains binary data!
et:     Hoiatus: fail sisaldab binaarandmeid!

en:     Warning: no %%EndComments comment in file!
et:     Hoiatus: failis puudub %%EndComments kommentaar!

en:     Warning: obsolete DSC version %.1f in file!
et:     Hoiatus: iganenud DSC versioon %.1f failis!

en:  FAIL
et:  EBAÕNN

en:  FAIL
          **FAIL**  Unable to open PPD file - %s
et:  EBAÕNN
          **EBAÕNN**  PPD-faili avamine ebaõnnestus - %s

en:  FAIL
          **FAIL**  Unable to open PPD file - %s on line %d.
et:  EBAÕNN
          **EBAÕNN**  PPD-faili avamine ebaõnnestus - %s real %d.

en:  PASS
et:  SOORITATUD

en: %-6s %-10.10s %-4d %-10d %-27.27s %.0f bytes
et: %-6s %-10.10s %-4d %-10d %-27.27s %.0f baiti

en: %-7s %-7.7s %-7d %-31.31s %.0f bytes
et: %-7s %-7.7s %-7d %-31.31s %.0f baiti

en: %s accepting requests since %s
et: %s võtab soove vastu alates %s

en: %s cannot be changed.
et: %s ei ole muudetav.

en: %s is not implemented by the CUPS version of lpc.
et: %s on CUPS-i lpc versioonis toetamata.

en: %s is not ready
et: %s ei ole valmis

en: %s is ready
et: %s on valmis

en: %s is ready and printing
et: %s on valmis ja trükib

en: %s not accepting requests since %s -
    	%s
et: %s ei võta soove vastu alates %s -
    	%s

en: %s not supported!
et: %s pole toetatud!

en: %s/%s accepting requests since %s
et: %s/%s võtab soove vastu alates %s

en: %s/%s not accepting requests since %s -
    	%s
et: %s/%s ei võta soove vastu alates %s -
    	%s

en: %s: %-33.33s [job %d localhost]
et: %s: %-33.33s [töö %d localhost]

en: %s: %s failed: %s
et: %s: %s ebaõnnestus: %s

en: %s: Don't know what to do!
et: %s: ei tea, mida ette võtta!

en: %s: Error - %s environment variable names non-existent destination "%s"!
et: %s: viga - %s keskkonnamuutuja nimetab olematu sihtkoha "%s"!

en: %s: Error - bad job ID!
et: %s: viga - vigane töö ID!

en: %s: Error - cannot print files and alter jobs simultaneously!
et: %s: viga - faile trükkida ja töid muuta ei saa ühel ajal!

en: %s: Error - cannot print from stdin if files or a job ID are provided!
et: %s: viga - standardsisendist ei saa trükkida, kui antud on failid või töö ID!

en: %s: Error - expected character set after '-S' option!
et: %s: viga - võtme '-S' järel oodati märgistikku!

en: %s: Error - expected content type after '-T' option!
et: %s: viga - võtme '-T' järel oodati sisu tüüpi!

en: %s: Error - expected copies after '-n' option!
et: %s: viga - võtme '-n' järel oodati koopiaid!

en: %s: Error - expected copy count after '-#' option!
et: %s: viga - võtme '-#' järel oodati koopiate arvu!

en: %s: Error - expected destination after '-P' option!
et: %s: viga - võtme '-P' järel oodati sihtkohta!

en: %s: Error - expected destination after '-b' option!
et: %s: viga - võtme '-b' järel oodati sihtkohta!

en: %s: Error - expected destination after '-d' option!
et: %s: viga - võtme '-d' järel oodati sihtkohta!

en: %s: Error - expected form after '-f' option!
et: %s: viga - võtme '-f' järel oodati vormi!

en: %s: Error - expected hold name after '-H' option!
et: %s: viga - võtme '-H' järel oodati hoitava nime!

en: %s: Error - expected hostname after '-H' option!
et: %s: viga - võtme '-H' järel oodati masinanime!

en: %s: Error - expected hostname after '-h' option!
et: %s: viga - võtme '-h' järel oodati masinanime!

en: %s: Error - expected mode list after '-y' option!
et: %s: viga - võtme '-y' järel oodati režiimiloendit!

en: %s: Error - expected name after '-%c' option!
et: %s: viga - võtme '-%c' järel oodati nime!

en: %s: Error - expected option string after '-o' option!
et: %s: viga - võtme '-o' järel oodati võtmestringi!

en: %s: Error - expected page list after '-P' option!
et: %s: viga - võtme '-P' järel oodati leheloendit!

en: %s: Error - expected priority after '-%c' option!
et: %s: viga - võtme '-%c' järel oodati prioriteeti!

en: %s: Error - expected reason text after '-r' option!
et: %s: viga - võtme '-r' järel oodati teksti!

en: %s: Error - expected title after '-t' option!
et: %s: viga - võtme '-t' järel oodati tiitlit!

en: %s: Error - expected username after '-U' option!
et: %s: viga - võtme '-U' järel oodati kasutajanime!

en: %s: Error - expected username after '-u' option!
et: %s: viga - võtme '-u' järel oodati kasutajanime!

en: %s: Error - expected value after '-%c' option!
et: %s: viga - võtme '-%c' järel oodati väärtust!

en: %s: Error - need "completed", "not-completed", or "all" after '-W' option!
et: %s: viga - võtme '-W' järel on vajalik "completed", "not-completed" või "all"!

en: %s: Error - no default destination available.
et: %s: viga - vaikimisi sihtkoht pole saadaval.

en: %s: Error - priority must be between 1 and 100.
et: %s: viga - prioriteet peab olema vahemikus 1 kuni 100.

en: %s: Error - scheduler not responding!
et: %s: viga - ajastaja ei vasta!

en: %s: Error - stdin is empty, so no job has been sent.
et: %s: viga - standardsisend on tühi, ühtegi tööd ei saadetud.

en: %s: Error - too many files - "%s"
et: %s: viga - liiga palju faile - "%s"

en: %s: Error - unable to access "%s" - %s
et: %s: viga - ei õnnestu ligipääs "%s" - %s

en: %s: Error - unable to create temporary file "%s" - %s
et: %s: viga - ei õnnestu luua ajutist faili "%s" - %s

en: %s: Error - unable to write to temporary file "%s" - %s
et: %s: viga - ei õnnestu kirjutada ajutisse faili "%s" - %s

en: %s: Error - unknown destination "%s"!
et: %s: viga - tundmatu sihtkoht "%s"!

en: %s: Error - unknown destination "%s/%s"!
et: %s: viga - tundmatu sihtkoht "%s/%s"!

en: %s: Error - unknown option '%c'!
et: %s: viga - tundmatu võti '%c'!

en: %s: Expected job ID after '-i' option!
et: %s: võtme '-i' järel oodati töö ID-d!

en: %s: Invalid destination name in list "%s"!
et: %s: vigane sihtkoha nimi loendis "%s"!

en: %s: Need job ID ('-i jobid') before '-H restart'!
et: %s: enne '-H restart' on vajalik töö ID ('-i tööid')!

en: %s: Operation failed: %s
et: %s: toiming ebaõnnestus: %s

en: %s: Sorry, no encryption support compiled in!
et: %s: vabandust, krüptotoetus pole kompileeritud!

en: %s: Unable to connect to server
et: %s: ei õnnestu saada ühendust serveriga

en: %s: Unable to connect to server: %s
et: %s: ei õnnestu saada ühendust serveriga: %s

en: %s: Unable to contact server!
et: %s: ei õnnestu saada ühendust serveriga!

en: %s: Unknown destination "%s"!
et: %s: tundmatu sihtkoht "%s"!

en: %s: Unknown option '%c'!
et: %s: tundmatu võti '%c'!

en: %s: Warning - '%c' format modifier not supported - output may not be correct!
et: %s: hoiatus - '%c' vormingus modifikaator pole toetatud - väljund võib olla vigane!

en: %s: Warning - character set option ignored!
et: %s: hoiatus - märgistikuvõtit ignoreeritakse!

en: %s: Warning - content type option ignored!
et: %s: hoiatus - sisu tüübi võtit ignoreeritakse!

en: %s: Warning - form option ignored!
et: %s: hoiatus - vormivõtit ignoreeritakse!

en: %s: Warning - mode option ignored!
et: %s: hoiatus - režiimivõtit ignoreeritakse!

en: %s: error - %s environment variable names non-existent destination "%s"!
et: %s: viga - %s keskkonnamuutuja nimetab olematu sihtkoha "%s"!

en: %s: error - expected option=value after '-o' option!
et: %s: viga - võtme '-o' järel oodati võti=väärtus!

en: %s: error - no default destination available.
et: %s: viga - vaikimisi sihtkoht pole saadaval.

en: ?Invalid help command unknown
et: ?Vigane abikäsk tundmatu

en: A Samba password is required to export printer drivers!
et: Printeridraiverite ekspordiks on nõutav Samba parool!

en: A Samba username is required to export printer drivers!
et: Printeridraiverite ekspordiks on nõutav Samba kasutajanimi!

en: A class named "%s" already exists!
et: Klass nimega "%s" on juba olemas!

en: A printer named "%s" already exists!
et: Printer nimega "%s" on juba olemas!

en: Accept Jobs
et: Nõustu töödega

en: Add Class
et: Klassi lisamine

en: Add Printer
et: Printeri lisamine

en: Administration
et: Haldus

en: Attempt to set %s printer-state to bad value %d!
et: Katse määrata %s printer-state vigase väärtusega %d!

en: Attribute groups are out of order (%x < %x)!
et: Atribuudigrupid pole õiges järjekorras (%x < %x)!

en: Bad OpenGroup
et: Vigane OpenGroup

en: Bad OpenUI/JCLOpenUI
et: Vigane OpenUI/JCLOpenUI

en: Bad OrderDependency
et: Vigane OrderDependency

en: Bad UIConstraints
et: Vigane UIConstraints

en: Bad copies value %d.
et: Vigane koopiate väärtus %d.

en: Bad custom parameter
et: Vigane kohandatud parameeter

en: Bad device-uri "%s"!
et: Vigane device-uri "%s"!

en: Bad document-format "%s"!
et: Vigane document-format "%s"!

en: Bad job-priority value!
et: Vigane töö prioriteedi väärtus!

en: Bad job-state value!
et: Vigane job-state väärtus!

en: Bad job-uri attribute "%s"!
et: Vigane job-uri atribuut "%s"!

en: Bad page-ranges values %d-%d.
et: Vigased lehevahemike väärtused %d-%d.

en: Bad port-monitor "%s"!
et: Vigane port-monitor "%s"!

en: Bad printer-state value %d!
et: Vigane printer-state väärtus %d!

en: Bad request version number %d.%d!
et: Vigane soovi versiooninumber %d.%d!

en: Banners
et: Bännerid

en: Change Settings
et: Seadistuste muutmine

en: Character set "%s" not supported!
et: Märgistik "%s" pole toetatud!

en: Classes
et: Klassid

en: Commands may be abbreviated.  Commands are:
    
    exit    help    quit    status  ?
et: Käske võib lühendada. Käsud on järgmised:
    
    exit    help    quit    status  ?

en: Could not scan type "%s"!
et: Tüübi "%s" uurimine ebaõnnestus!

en: Custom
et: Kohandatud

en: Delete Class
et: Klassi kustutamine

en: Delete Printer
et: Printeri kustutamine

en: Destination "%s" is not accepting jobs.
et: Sihtkoht "%s" ei võta töid vastu.

en: Device: uri = %s
            class = %s
            info = %s
            make-and-model = %s
            device-id = %s
et: Seade: uri = %s
           klass = %s
           info = %s
           valmistaja-ja-mudel = %s
           seadme-id = %s

en: Edit Configuration File
et: Seadistustefaili muutmine

en: Ending Banner
et: Lõpetav bänner

en: Enter old password:
et: Vana parool:

en: Enter password again:
et: Parool teist korda:

en: Enter password:
et: Parool:

en: Error Policy
et: Veareegel

en: Error: need hostname after '-h' option!
et: Viga: pärast võtit '-h' on vajalik masinanimi!

en: Export Printers to Samba
et: Printerite eksport Sambasse

en: FAIL
et: EBAÕNN

en: File device URIs have been disabled! To enable, see the FileDevice directive in "%s/cupsd.conf".
et: Failiseadme URI-d on keelatud! Nende lubamiseks vaadake FileDevice direktiivi failis "%s/cupsd.conf".

en: General
et: Üldine

en: Got a printer-uri attribute but no job-id!
et: Saadi printer-uri atribuut, aga mitte job-id!

en: Help
et: Abi

en: Illegal control character
et: Lubamatu juhtmärk

en: Illegal main keyword string
et: Lubamatu peamine võtmesõnastring

en: Illegal option keyword string
et: Lubamatu võtme võtmesõnastring

en: Illegal translation string
et: Lubamatu tõlkestring

en: Illegal whitespace character
et: Lubamatu tühimärk

en: Internal error
et: Sisemine viga

en: Job #%d cannot be restarted - no files!
et: Tööd nr %d ei saa taaskäivitada - faile pole!

en: Job #%d does not exist!
et: Tööd nr %d ei ole olemas!

en: Job #%d is already aborted - can't cancel.
et: Tööst nr %d on juba loobutud - enam ei saa katkestada.

en: Job #%d is already completed - can't cancel.
et: Töö nr %d on juba lõpetatud - enam ei saa katkestada.

en: Job #%d is finished and cannot be altered!
et: Töö nr %d on lõpetatud ja seda ei saa muuta!

en: Job #%d is not complete!
et: Töö nr %d ei ole lõpetatud!

en: Job #%d is not held for authentication!
et: Tööd nr %d ei hoita autentimiseks!

en: Job #%d is not held!
et: Tööd nr %d ei hoita!

en: Job #%s does not exist!
et: Tööd nr %s ei ole olemas!

en: Job %d not found!
et: Tööd %d ei leitud!

en: Job is completed and cannot be changed.
et: Töö on lõpetatud ja seda ei saa muuta.

en: Job operation failed:
et: Töötoiming ebaõnnestus:

en: Job state cannot be changed.
et: Töö olekut ei saa muuta.

en: Job subscriptions cannot be renewed!
et: Töötellimusi ei saa uuendada!

en: Jobs
et: Tööd

en: Language "%s" not supported!
et: Keel "%s" pole toetatud!

en: Line longer than the maximum allowed (255 characters)
et: Rida lubatust pikem (255 märki)

en: Media Size
et: Türkimaterjali suurus

en: Media Source
et: Trükimaterjali allikas

en: Media Type
et: Trükimaterjali tüüp

en: Memory allocation error
et: Mälueralduse viga

en: Missing PPD-Adobe-4.x header
et: Puudub PPD-Adobe-4.x päis

en: Missing asterisk in column 1
et: Puudub tärn veerus 1

en: Missing form variable!
et: Puudub vormi muutuja!

en: Missing notify-subscription-ids attribute!
et: Puudub notify-subscription-ids atribuut!

en: Missing requesting-user-name attribute!
et: Puudub requesting-user-name atribuut!

en: Missing required attributes!
et: Nõutud atribuudid puuduvad!

en: Missing value string
et: Puudub väärtusestring

en: Model:  name = %s
            natural_language = %s
            make-and-model = %s
            device-id = %s
et: Mudel:  nimi = %s
            loomulik_keel = %s
            valmistaja-ja-mudel = %s
            seadme-id = %s

en: Modify Class
et: Klassi muutmine

en: Modify Printer
et: Printeri muutmine

en: Move All Jobs
et: Kõigi tööde liigutamine

en: Move Job
et: Töö liigutamine

en: NULL PPD file pointer
et: NULL PPD-faili viit

en: No
et: i

en: No Windows printer drivers are installed!
et: Ühtegi Windowsi printeridraiverit pole paigaldatud!

en: No active jobs on %s!
et: %s: pole ühtegi aktiivset tööd!

en: No attributes in request!
et: Soovis puuduvad atribuudid!

en: No authentication information provided!
et: Autentimisinfot pole antud!

en: No default printer
et: Vaikimisi printer puudub

en: No destinations added.
et: Sihtkohti pole lisatud.

en: No file!?!
et: Faili polegi!?!

en: No subscription attributes in request!
et: Soovis puuduvad tellimisatribuudid!

en: No subscriptions found.
et: Tellimusi ei leitud.

en: None
et: Puudub

en: OpenGroup without a CloseGroup first
et: OpenGroup ilma eelneva CloseGroup

en: OpenUI/JCLOpenUI without a CloseUI/JCLCloseUI first
et: OpenUI/JCLOpenUI ilma eelneva CloseUI/JCLCloseUI

en: Operation Policy
et: Toimimisreegel

en: Options Installed
et: Paigaldatud valikud

en: Output Mode
et: Väljundirežiim

en: Output for printer %s is sent to %s
et: Printeri %s väljund saadetakse %s

en: Output for printer %s is sent to remote printer %s on %s
et: Printeri %s väljund saadetakse võrguprinterisse %s masinas %s

en: Output for printer %s/%s is sent to %s
et: Printeri %s/%s väljund saadetakse %s

en: Output for printer %s/%s is sent to remote printer %s on %s
et: Printeri %s/%s väljund saadetakse võrguprinterisse %s masinas %s

en: PASS
et: SOORITATUD

en: PS Binary Protocol
et: PS binaarprotokoll

en: Password for %s on %s?
et: Parool %s jaoks masinas %s?

en: Password for %s required to access %s via SAMBA:
et: %s vajab parooli pääsemaks ligi %s SAMBA kaudu:

en: Policies
et: Reeglid

en: Print Job:
et: Trükitöö:

en: Print Test Page
et: Testlehekülje trükkimine

en: Printer Maintenance
et: Printeri hooldus

en: Printers
et: Printerid

en: Purge Jobs
et: Puhasta tööd

en: Quota limit reached.
et: Kvoot on täis.

en: Rank    Owner   Job     File(s)                         Total Size
et: Järk    Omanik   Töö     Failid                         Kogusuurus

en: Rank   Owner      Pri  Job        Files                       Total Size
et: Järk   Omanik      Prio  Töö        Failid                       Kogusuurus

en: Reject Jobs
et: Lükka tööd tagasi

en: Resolution
et: Lahutus

en: Running command: %s %s -N -A %s -c '%s'
et: Käivitatakse käsk: %s %s -N -A %s -c '%s'

en: Set Allowed Users
et: Lubatud kasutajate määramine

en: Set As Default
et: Määra vaikeväärtuseks

en: Set Printer Options
et: Printeri valikute määramine

en: Set Publishing
et: Avaldamise määramine

en: Start Class
et: Käivita klass

en: Start Printer
et: Käivita printer

en: Starting Banner
et: Alustav bänner

en: Stop Class
et: Peata klass

en: Stop Printer
et: Peata printer

en: The class name may only contain up to 127 printable characters and may not contain spaces, slashes (/), or the pound sign (#).
et: Klassi nimes tohib olla ainult kuni 127 trükitavat märki ning selles ei tohi sisalduda tühikuid, kaldkriipse (/) ega trelle (#).

en: The notify-lease-duration attribute cannot be used with job subscriptions.
et: notify-lease-duration atribuuti ei saa kasutada töötellimuste korral.

en: The notify-user-data value is too large (%d > 63 octets)!
et: notify-user-data väärtus on liiga suur (%d > 63 oktetti)!

en: The printer name may only contain up to 127 printable characters and may not contain spaces, slashes (/), or the pound sign (#).
et: Printeri nimes tohib olla ainult kuni 127 trükitavat märki ning selles ei tohi sisalduda tühikuid, kaldkriipse (/) ega trelle (#).

en: The printer or class is not shared!
et: Printer või klass pole ühiskasutuses!

en: The printer or class was not found.
et: Printerit või klassi ei leitud.

en: The printer-uri "%s" contains invalid characters.
et: printer-uri "%s" sisaldab vigaseid märke.

en: The printer-uri attribute is required!
et: Vajalik on printer-uri atribuut!

en: The printer-uri must be of the form "ipp://HOSTNAME/classes/CLASSNAME".
et: printer-uri peab olema kujul "ipp://MASINANIMI/classes/KLASSINIMI".

en: The printer-uri must be of the form "ipp://HOSTNAME/printers/PRINTERNAME".
et: printer-uri peab olema kujul "ipp://MASINANIMI/printers/PRINTERINIMI".

en: Too many active jobs.
et: Liiga palju aktiivseid täid.

en: Unable to access cupsd.conf file:
et: Ligipääs failile cupsd.conf ebaõnnestus:

en: Unable to add class:
et: Klassi lisamine ebaõnnestus:

en: Unable to add job for destination "%s"!
et: Töö lisamine sihtkohale "%s" ebaõnnestus!

en: Unable to add printer:
et: Printeri lisamine ebaõnnestus:

en: Unable to allocate memory for file types!
et: Failitüüpidele ei õnnestu mälu eraldada!

en: Unable to change printer-is-shared attribute:
et: Atribuudi printer-is-shared muutmine ebaõnnestus:

en: Unable to change printer:
et: Printeri muutmine ebaõnnestus:

en: Unable to change server settings:
et: Serveri seadistuste muutmine ebaõnnestus:

en: Unable to copy CUPS printer driver files (%d)!
et: Ei õnnestu kopeerida CUPS-i printeridraiverifaile (%d)!

en: Unable to copy PPD file - %s!
et: PPD-faili kopeerimine ebaõnnestus - %s!

en: Unable to copy PPD file!
et: PPD-faili kopeerimine ebaõnnestus!

en: Unable to copy Windows 2000 printer driver files (%d)!
et: Ei õnnestu kopeerida Windows 2000 printeridraiverifaile (%d)!

en: Unable to copy Windows 9x printer driver files (%d)!
et: Ei õnnestu kopeerida Windows 9x printeridraiverifaile (%d)!

en: Unable to copy interface script - %s!
et: Liideseskripti kopeerimine ebaõnnestus - %s!

en: Unable to create temporary file:
et: Ajutise faili loomine ebaõnnestus:

en: Unable to delete class:
et: Klassi kustutamine ebaõnnestus:

en: Unable to delete printer:
et: Printeri kustutamine ebaõnnestus:

en: Unable to edit cupsd.conf files larger than 1MB!
et: Suurema cupsd.conf faili kui 1 MB muutmine ei ole võimalik!

en: Unable to find destination for job!
et: Tööle ei leitud sihtkohta!

en: Unable to get class list:
et: Klassiloendi hankimine ebaõnnestus:

en: Unable to get class status:
et: Klassi oleku hankimine ebaõnnestus:

en: Unable to get list of printer drivers:
et: Printeridraiverite loendi hankimine ebaõnnestus:

en: Unable to get printer attributes:
et: Printeri atribuutide hankimine ebaõnnestus:

en: Unable to get printer list:
et: Printeriloendi hankimine ebaõnnestus:

en: Unable to get printer status:
et: Printeri oleku hankimine ebaõnnestus:

en: Unable to install Windows 2000 printer driver files (%d)!
et: Ei õnnestu paigaldada Windows 2000 printeridraiverifaile (%d)!

en: Unable to install Windows 9x printer driver files (%d)!
et: Ei õnnestu paigaldada Windows 9x printeridraiverifaile (%d)!

en: Unable to modify class:
et: Klassi muutmine ebaõnnestus:

en: Unable to modify printer:
et: Printeri muutmine ebaõnnestus:

en: Unable to move job
et: Töö liigutamine ebaõnnestus

en: Unable to move jobs
et: Tööde liigutamine ebaõnnestus

en: Unable to open PPD file
et: PPD-faili avamine ebaõnnestus

en: Unable to open PPD file:
et: PPD-faili avamine ebaõnnestus:

en: Unable to open cupsd.conf file:
et: Faili cupsd.conf avaline ebaõnnestus:

en: Unable to print test page:
et: Testlehekülje trükkimine ebaõnnestus:

en: Unable to send maintenance job:
et: Hooldustöö saatmine ebaõnnestus:

en: Unable to set options:
et: Valikute määramine ebaõnnestus:

en: Unable to upload cupsd.conf file:
et: Faili cupsd.conf üleslaadimine ebaõnnestus:

en: Unknown
et: Teadmata

en: Unknown printer-error-policy "%s".
et: Tundmatu printer-error-policy  "%s".

en: Unknown printer-op-policy "%s".
et: Tundmatu printer-op-policy "%s".

en: Unsupported compression "%s"!
et: Toetamata tihendus "%s"!

en: Unsupported compression attribute %s!
et: Toetamata tihenduse atribuut %s!

en: Unsupported format "%s"!
et: Toetamata vorming "%s"!

en: Unsupported format '%s'!
et: Toetamata vorming '%s'!

en: Unsupported format '%s/%s'!
et: Toetamata vorming '%s/%s'!

en: Usage:
    
        lpadmin [-h server] -d destination
        lpadmin [-h server] -x destination
        lpadmin [-h server] -p printer [-c add-class] [-i interface] [-m model]
                           [-r remove-class] [-v device] [-D description]
                           [-P ppd-file] [-o name=value]
                           [-u allow:user,user] [-u deny:user,user]
et: Kasutamine:
    
        lpadmin [-h server] -d sihtkoht
        lpadmin [-h server] -x sihtkoht
        lpadmin [-h server] -p printer [-c add-class] [-i liides] [-m mudel]
                           [-r remove-class] [-v seade] [-D kirjeldus]
                           [-P ppd-fail] [-o nimi=väärtus]
                           [-u allow:kasutaja,kasutaja] [-u deny:kasutaja,kasutaja]

en: Usage: cupsaddsmb [options] printer1 ... printerN
           cupsaddsmb [options] -a
    
    Options:
      -E               Encrypt the connection to the server
      -H samba-server  Use the named SAMBA server
      -U samba-user    Authenticate using the named SAMBA user
      -a               Export all printers
      -h cups-server   Use the named CUPS server
      -v               Be verbose (show commands)
et: Kasutamine: cupsaddsmb [võtmed] printer1 ... printerN
                cupsaddsmb [võtmed] -a
    
    Options:
      -E                   Ühenduse krüptimine serveriga
      -H samba-server      Määratud SAMBA-serveri kasutamine
      -U samba-kasutaja    Määratud SAMBA kasutajaga autentimine
      -a                   Kõigi printerite eksportimine
      -h cups-server       Määratud CUPS-serveri kasutamine
      -v                   Häälekus (käskude näitamine)

en: Usage: cupsd [-c config-file] [-f] [-F] [-h] [-l]
    
    -c config-file      Load alternate configuration file
    -f                  Run in the foreground
    -F                  Run in the foreground but detach
    -h                  Show this usage message
    -l                  Run cupsd from launchd(8)
et: Kasutamine: cupsd [-c seadistustefail] [-f] [-F] [-h] [-l]
    
    -c seadistustefail      Alternatiivse seadistustefaili laadimine
    -f                      Käivitamine esiplaanil
    -F                      Käivitamine esiplaanil, aga lahtihaagituna
    -h                      Kasutamisteate näitamine
    -l                      cupsd käivitamine launchd(8) pealt

en: Usage: cupstestdsc [options] filename.ps [... filename.ps]
           cupstestdsc [options] -
    
    Options:
    
        -h       Show program usage
    
        Note: this program only validates the DSC comments, not the PostScript itself.
et: Kasutamine: cupstestdsc [võtmed] failinimi.ps [... failinimi.ps]
                cupstestdsc [võtmed] -
    
    Võtmed:
    
        -h       Programmi kasutamise näitamine
    
        Märkus: see programm kontrollib ainult DSC kommentaare, mitte PostScripti ennast.

en: Usage: lpmove job/src dest
et: Kasutamine: lpmove töö/lähtekoht sihtkoht

en: Usage: lpoptions [-h server] [-E] -d printer
           lpoptions [-h server] [-E] [-p printer] -l
           lpoptions [-h server] [-E] -p printer -o option[=value] ...
           lpoptions [-h server] [-E] -x printer
et: Kasutamine: lpoptions [-h server] [-E] -d printer
                lpoptions [-h server] [-E] [-p printer] -l
                lpoptions [-h server] [-E] -p printer -o võti[=väärtus] ...
                lpoptions [-h server] [-E] -x printer

en: Usage: lppasswd [-g groupname]
et: Kasutamine: lppasswd [-g grupinimi]

en: Usage: lppasswd [-g groupname] [username]
           lppasswd [-g groupname] -a [username]
           lppasswd [-g groupname] -x [username]
et: Kasutamine: lppasswd [-g grupinimi] [kasutajanimi]
                lppasswd [-g grupinimi] -a [kasutajanimi]
                lppasswd [-g grupinimi] -x [kasutajanimi]

en: Usage: lpq [-P dest] [-U username] [-h hostname[:port]] [-l] [+interval]
et: Kasutamine: lpq [-P sihtkoht] [-U kasutajanimi] [-h masinanimi[:port]] [-l] [+intervall]

en: Warning, no Windows 2000 printer drivers are installed!
et: Hoiatus - ühtegi Windows 2000 printeridraiverit pole paigaldatud!

en: Yes
et: Jah

en: You must access this page using the URL <A HREF="https://%s:%d%s">https://%s:%d%s</A>.
et: Sellele leheküljele pääseb URL-iga <A HREF="https://%s:%d%s">https://%s:%d%s</A>.

en: aborted
et: loobutud

en: canceled
et: katkestatud

en: completed
et: lõpetatud

en: cups-deviced failed to execute.
et: cups-deviced käivitamine ebaõnnestus.

en: cups-driverd failed to execute.
et: cups-driverd käivitamine ebaõnnestus.

en: cupsaddsmb: No PPD file for printer "%s" - %s
et: cupsaddsmb: puudub PPD-fail printerile "%s" - %s

en: cupsd: Expected config filename after "-c" option!
et: cupsd: võtme "-c" järel oodati seadistustefaili nime!

en: cupsd: Unknown argument "%s" - aborting!
et: cupsd: tundmatu argument "%s" - loobutakse!

en: cupsd: Unknown option "%c" - aborting!
et: cupsd: tundmatu võti "%c" - loobutakse!

en: cupsd: launchd(8) support not compiled in, running in normal mode.
et: cupsd: launchd(8) toetus pole kompileeritud, käivitatakse tavarežiimis.

en: cupstestppd: The -q option is incompatible with the -v option.
et: cupstestppd: võti -q ei sobi kokku võtmega -v.

en: cupstestppd: The -v option is incompatible with the -q option.
et: cupstestppd: võti -v ei sobi kokku võtmega -q.

en: device for %s/%s: %s
et: seade %s/%s jaoks: %s

en: device for %s: %s
et: seade %s jaoks: %s

en: held
et: hoitud

en: help		get help on commands
et: help		abi käskude kohta

en: idle
et: jõude

en: job-printer-uri attribute missing!
et: job-printer-uri atribuut puudub!

en: lpadmin: Class name can only contain printable characters!
et: lpadmin: klassi nimi tohib sisaldada ainult trükitavaid märke!

en: lpadmin: Expected PPD after '-P' option!
et: lpadmin: võtme '-P' järel oodati PPD-d!

en: lpadmin: Expected allow/deny:userlist after '-u' option!
et: lpadmin: võtme '-u' järel oodati allow/deny:kasutajateloend

en: lpadmin: Expected class after '-r' option!
et: lpadmin: võtme '-r' järel oodati klassi!

en: lpadmin: Expected class name after '-c' option!
et: lpadmin: võtme '-c' järel oodati klassi nime!

en: lpadmin: Expected description after '-D' option!
et: lpadmin: võtme '-D' järel oodati kirjeldust!

en: lpadmin: Expected device URI after '-v' option!
et: lpadmin: võtme '-v' järel oodati seadme URI!

en: lpadmin: Expected file type(s) after '-I' option!
et: lpadmin: võtme '-I' järel oodati faili tüüpi/tüüpe!

en: lpadmin: Expected hostname after '-h' option!
et: lpadmin: võtme '-h' järel oodati masinanime!

en: lpadmin: Expected interface after '-i' option!
et: lpadmin: võtme '-i' järel oodati liidest!

en: lpadmin: Expected location after '-L' option!
et: lpadmin: võtme '-L' järel oodati asukohta!

en: lpadmin: Expected model after '-m' option!
et: lpadmin: võtme '-m' järel oodati mudelit!

en: lpadmin: Expected name=value after '-o' option!
et: lpadmin: võtme '-o' järel oodati nimi=väärtus!

en: lpadmin: Expected printer after '-p' option!
et: lpadmin: võtme '-p' järel oodati printerit!

en: lpadmin: Expected printer name after '-d' option!
et: lpadmin: võtme '-d' järel oodati printeri nime!

en: lpadmin: Expected printer or class after '-x' option!
et: lpadmin: võtme '-x' järel oodati printerit või klassi!

en: lpadmin: No member names were seen!
et: lpadmin: ei nähtud ühtegi liikme nime!

en: lpadmin: Printer %s is already a member of class %s.
et: lpadmin: printer %s on juba klassi %s liige.

en: lpadmin: Printer %s is not a member of class %s.
et: lpadmin: printer %s ei ole klassi %s liige.

en: lpadmin: Printer name can only contain printable characters!
et: lpadmin: printeri nimi tohib sisaldada ainult trükitavaid märke!

en: lpadmin: Unable to add a printer to the class:
             You must specify a printer name first!
et: lpadmin: ei õnnestu lisada printerit klassi:
             Kõigepealt tuleb määrata printeri nimi!

en: lpadmin: Unable to connect to server: %s
et: lpadmin: ei õnnestu saada ühendust serveriga: %s

en: lpadmin: Unable to create temporary file - %s
et: lpadmin: ei õnnestu luua ajutist faili - %s

en: lpadmin: Unable to create temporary file: %s
et: lpadmin: ei õnnestu luua ajutist faili: %s

en: lpadmin: Unable to open PPD file "%s" - %s
et: lpadmin: ei õnnestu avada PPD-faili "%s" - %s

en: lpadmin: Unable to open file "%s": %s
et: lpadmin: ei õnnestu avada faili "%s": %s

en: lpadmin: Unable to remove a printer from the class:
             You must specify a printer name first!
et: lpadmin: ei õnnestu eemaldada printerit klassist:
             Kõigepealt tuleb määrata printeri nimi!

en: lpadmin: Unable to set the PPD file:
             You must specify a printer name first!
et: lpadmin: ei õnnestu määrata PPD-faili:
             Kõigepealt tuleb määrata printeri nimi!

en: lpadmin: Unable to set the device URI:
             You must specify a printer name first!
et: lpadmin: ei õnnestu määrata seadme URI:
             Kõigepealt tuleb määrata printeri nimi!

en: lpadmin: Unable to set the interface script or PPD file:
             You must specify a printer name first!
et: lpadmin: ei õnnestu määrata liideseskripti või PPD-faili:
             Kõigepealt tuleb määrata printeri nimi!

en: lpadmin: Unable to set the interface script:
             You must specify a printer name first!
et: lpadmin: ei õnnestu määrata liideseskripti:
             Kõigepealt tuleb määrata printeri nimi!

en: lpadmin: Unable to set the printer description:
             You must specify a printer name first!
et: lpadmin: ei õnnestu määrata printeri kirjeldust:
             Kõigepealt tuleb määrata printeri nimi!

en: lpadmin: Unable to set the printer location:
             You must specify a printer name first!
et: lpadmin: ei õnnestu määrata printeri asukohta:
             Kõigepealt tuleb määrata printeri nimi!

en: lpadmin: Unable to set the printer options:
             You must specify a printer name first!
et: lpadmin: ei õnnestu määrata printeri võtmeid:
             Kõigepealt tuleb määrata printeri nimi!

en: lpadmin: Unknown allow/deny option "%s"!
et: lpadmin: tundmatu allow/deny võti "%s"!

en: lpadmin: Unknown argument '%s'!
et: lpadmin: tundmatu argument '%s'!

en: lpadmin: Unknown option '%c'!
et: lpadmin: tundmatu võti '%c'!

en: lpadmin: Warning - content type list ignored!
et: lpadmin: hoiatus - sisu tüüpide loendit ignoreeritakse!

en: lpinfo: Unable to connect to server: %s
et: lpinfo: ei õnnestu saada ühendust serveriga: %s

en: lpinfo: Unknown argument '%s'!
et: lpinfo: tundmatu argument '%s'!

en: lpinfo: Unknown option '%c'!
et: lpinfo: tundmatu võti '%c'!

en: lpmove: Unable to connect to server: %s
et: lpmove: ei õnnestu saada ühendust serveriga: %s

en: lpmove: Unknown argument '%s'!
et: lpmove: tundmatu argument '%s'!

en: lpmove: Unknown option '%c'!
et: lpmove: tundmatu võti '%c'!

en: lpoptions: No printers!?!
et: lpoptions: printerit polegi!?!

en: lpoptions: Unable to add printer or instance: %s
et: lpoptions: ei õnnestu lisada printerit või isendit: %s

en: lpoptions: Unable to open PPD file for %s!
et: lpoptions: ei õnnestu avada PPD-faili %s jaoks!

en: lpoptions: Unknown printer or class!
et: lpoptions: tundmatu printer või klass!

en: lppasswd: Only root can add or delete passwords!
et: lppasswd: ainult administraator (root) võib paroole lisada või kustutada!

en: lppasswd: Password file busy!
et: lppasswd: paroolifail on hõivatud!

en: lppasswd: Password file not updated!
et: lppasswd: paroolifaili ei uuendatud!

en: lppasswd: Sorry, password doesn't match!
et: lppasswd: vabandust , parool ei kattu!

en: lppasswd: Sorry, password rejected.
    Your password must be at least 6 characters long, cannot contain
    your username, and must contain at least one letter and number.
et: lppasswd: vabandust, parool lükati tagasi.
    Parool peab koosnema vähemalt 6 märgist, ei tohi sisaldada Teie
    kasutajanime ning peab sisaldama vähemalt üht tähte ja üht numbrit.

en: lppasswd: Sorry, passwords don't match!
et: lppasswd: vabandust, paroolid ei kattu!+n

en: lppasswd: Unable to copy password string: %s
et: lppasswd: ei õnnestu kopeerida paroolistringi: %s

en: lppasswd: Unable to open password file: %s
et: lppasswd: ei õnnestu avada paroolifaili: %s

en: lppasswd: Unable to write to password file: %s
et: lppasswd: ei õnnestu kirjutada paroolifaili: %s

en: lppasswd: failed to backup old password file: %s
et: lppasswd. vana paroolifaili varundamine ebaõnnestus: %s

en: lppasswd: failed to rename password file: %s
et: lppasswd: paroolifaili ümbernimetamine ebaõnnestus: %s

en: lppasswd: user "%s" and group "%s" do not exist.
et: lppasswd: kasutajat "%s" ja gruppi "%s" ei ole olemas.

en: lprm: Unable to contact server!
et: lprm: ei õnnestu saada ühendust serveriga!

en: lpstat: error - %s environment variable names non-existent destination "%s"!
et: lpstat: viga - %s keskkonnamuutuja nimetab olematu sihtkoha "%s"!

en: members of class %s:
et: klassi %s liikmed:

en: no entries
et: kirjeid pole

en: no system default destination
et: süsteemi vaikimisi sihtkoht puudub

en: notify-events not specified!
et: notify-events pole määratud!

en: notify-subscription-id %d no good!
et: notify-subscription-id %d on vigane!

en: open of %s failed: %s
et: %s avamine ebaõnnestus: %s

en: pending
et: ootel

en: printer %s disabled since %s -
et: printer %s välja lülitatud alates %s -

en: printer %s is idle.  enabled since %s
et: printer %s on jõude.  sisse lülitatud alates %s

en: printer %s now printing %s-%d.  enabled since %s
et: printer %s trükib praegu %s-%d.  sisse lülitatud alates %s

en: printer %s/%s disabled since %s -
et: printer %s/%s välja lülitatud alates %s -

en: printer %s/%s is idle.  enabled since %s
et: printer %s/%s on jõude.  sisse lülitatud alates %s

en: printer %s/%s now printing %s-%d.  enabled since %s
et: printer %s/%s trükib praegu %s-%d.  sisse lülitatud alates %s

en: processing
et: töötlemisel

en: request id is %s-%d (%d file(s))
et: soovi ID on %s-%d (%d fail(i))

en: scheduler is not running
et: ajastaja ei tööta

en: scheduler is running
et: ajastaja töötab

en: stat of %s failed: %s
et: %s stat ebaõnnestus: %s

en: status		show status of daemon and queue
et: status		deemoni ja järjekorra staatuse kuvamine

en: stopped
et: peatatud

en: system default destination: %s
et: süsteemi vaikimisi sihtkoht: %s

en: system default destination: %s/%s
et: süsteemi vaikimisi sihtkoht: %s/%s

en: unknown
et: teadmata

en: untitled
et: nimeta
