gettext-runtime 0.12.1 - en to uk translation catalogue (26 entries)

en: Unknown system error
uk: Невідома системна помилка

en: %s: option `%s' is ambiguous
uk: %s: ключ "%s" неоднозначний

en: %s: option `--%s' doesn't allow an argument
uk: %s: ключ "%s" вживається без аргументів

en: %s: option `%c%s' doesn't allow an argument
uk: %s: ключ "%c%s" вживається без аргументів

en: %s: option `%s' requires an argument
uk: %s: ключ "%s" вимагає аргумент

en: %s: unrecognized option `--%s'
uk: %s: незрозумілий ключ "--%s"

en: %s: unrecognized option `%c%s'
uk: %s: незрозумілий ключ "%c%s"

en: %s: illegal option -- %c
uk: %s: недопустимий ключ -- %c

en: %s: invalid option -- %c
uk: %s: неправильний ключ -- %c

en: %s: option requires an argument -- %c
uk: %s: ключ вимагає аргумент -- %c

en: %s: option `-W %s' is ambiguous
uk: %s: ключ "-W %s" неоднозначний

en: %s: option `-W %s' doesn't allow an argument
uk: %s: ключ "-W %s" вживається без аргументу

en: memory exhausted
uk: пам'ять вичерпана

en: Copyright (C) %s Free Software Foundation, Inc.
    This is free software; see the source for copying conditions.  There is NO
    warranty; not even for MERCHANTABILITY or FITNESS FOR A PARTICULAR PURPOSE.
uk: Copyright (C) %s Free Software Foundation, Inc.
    Це вільно розповсюджуване програмне забезпечення. Умови копіювання
    знаходяться у вихідних текстах. НЕ надається НІЯКИХ гарантій, включаючи
    ГАРАНТІЇ ПРИДАТНОСТІ і МОЖЛИВОСТІ ВИКОРИСТАННЯ ДЛЯ ВИЗНАЧЕНИХ ЦІЛЕЙ.

en: Written by %s.
uk: Автор: %s.

en: too many arguments
uk: надто багато аргументів

en: missing arguments
uk: пропущені аргументи

en: Try `%s --help' for more information.
uk: Спробуйте "%s --help" для отримання додаткової інформації.

en: Report bugs to <bug-gnu-gettext@gnu.org>.
uk: Повідомляйте про помилки на <bug-gnu-gettext@gnu.org>.

en: Display native language translation of a textual message.
uk: Показує переклад текстового повідомлення рідною мовою користувача.

en:   -d, --domain=TEXTDOMAIN   retrieve translated messages from TEXTDOMAIN
      -e                        enable expansion of some escape sequences
      -E                        (ignored for compatibility)
      -h, --help                display this help and exit
      -n                        suppress trailing newline
      -V, --version             display version information and exit
      [TEXTDOMAIN] MSGID        retrieve translated message corresponding
                                to MSGID from TEXTDOMAIN
uk:   -d, --domain=ДОМЕН         шукати переклад у вказаному ДОМЕНІ
      -e                         дозволити деякі контролюючі послідовності
      -E                         (ігнорується для сумісності)
      -h, --help                 показати довідку та вийти
      -n                         не переводити рядок після виводу повідомлення
      -V, --version              показати інформацію про версію та вийти
      [ДОМЕН] ПОВІДОМЛЕННЯ       отримати ПОВІДОМЛЕННЯ з вказаного домену

en: If the TEXTDOMAIN parameter is not given, the domain is determined from the
    environment variable TEXTDOMAIN.  If the message catalog is not found in the
    regular directory, another location can be specified with the environment
    variable TEXTDOMAINDIR.
    When used with the -s option the program behaves like the `echo' command.
    But it does not simply copy its arguments to stdout.  Instead those messages
    found in the selected catalog are translated.
    Standard search directory: %s
uk: Якщо ДОМЕН не вказано, назва домену береться зі змінної середовища
    "TEXTDOMAIN". Якщо каталог повідомлень знаходиться не у стандартному
    каталозі, інший каталог можна вказати через змінну середовища TEXTDOMAINDIR.
    При вказані ключа "-s", програма поводиться подібно до команди "echo".
    Але вона не просто копіює свої аргументи на стандартний вихід, а й перекладає
    їх використовуючи вказаний каталог повідомлень.
    Стандартний каталог: %s

en: Usage: %s [OPTION] [TEXTDOMAIN] MSGID MSGID-PLURAL COUNT
uk: Використання: 
      %s [КЛЮЧ] [ДОМЕН] ІДЕНТИФІКАТОР_ПОВІДОМЛЕННЯ МНОЖИННА_ФОРМА КІЛЬКІСТЬ

en: Display native language translation of a textual message whose grammatical
    form depends on a number.
uk: Показує переклад текстового повідомлення рідною мовою користувача у.
    граматичній формі, яка залежить від числа.

en:   -d, --domain=TEXTDOMAIN   retrieve translated message from TEXTDOMAIN
      -e                        enable expansion of some escape sequences
      -E                        (ignored for compatibility)
      -h, --help                display this help and exit
      -V, --version             display version information and exit
      [TEXTDOMAIN]              retrieve translated message from TEXTDOMAIN
      MSGID MSGID-PLURAL        translate MSGID (singular) / MSGID-PLURAL (plural)
      COUNT                     choose singular/plural form based on this value
uk:   -d, --domain=ДОМЕН         шукати переклад у вказаному ДОМЕНІ
      -e                         дозволити деякі контролюючі послідовності
      -E                         (ігнорується для сумісності)
      -h, --help                 показати довідку та вийти
      -V, --version              показати інформацію про версію та вийти
      [ДОМЕН]                    шукати переклад у вказаному ДОМЕНІ
      ІДЕНТИФІКАТОР_ПОВІДОМЛЕННЯ перекладає повідомлення
      МНОЖИННА_ФОРМА             у множинній формі   ЧИСЛО                      вибрати множинну версію повідомлення на основі
                                 значення цього ЧИСЛА

en: If the TEXTDOMAIN parameter is not given, the domain is determined from the
    environment variable TEXTDOMAIN.  If the message catalog is not found in the
    regular directory, another location can be specified with the environment
    variable TEXTDOMAINDIR.
    Standard search directory: %s
uk: Якщо ДОМЕН не вказано, назва домену береться зі змінної середовища
    TEXTDOMAIN. Якщо каталог повідомлень знаходиться не у стандартному каталозі,
    інший каталог можна вказати через змінну середовища TEXTDOMAINDIR.
    Стандартний каталог: %s
