libiconv 1.8 - en to uk translation catalogue (13 entries)

en: Usage: iconv [--binary] [-c] [-s] [-f fromcode] [-t tocode] [file ...]
uk: Використання:
      iconv [--binary] [-c] [-s] [-f з_кодування] [-t у_кодування] [файл ...]

en: Usage: iconv [-c] [-s] [-f fromcode] [-t tocode] [file ...]
uk: Використання: iconv [-c] [-s] [-f з_кодування] [-t у_кодування] [файл ...]

en: or:    iconv -l
uk: або:   iconv -l

en: This is free software; see the source for copying conditions.  There is NO
    warranty; not even for MERCHANTABILITY or FITNESS FOR A PARTICULAR PURPOSE.
uk: Це вільне програмне забезпечення; умови копіювання приведені у
    джерельних текстах програми.  Нема НІЯКИХ гарантій; навіть гарантії КОМЕРЦІЙНОЇ
    ЦІННОСТІ або ПРИДАТНОСТІ ДЛЯ КОНКРЕТНОЇ ЦІЛІ.

en: Written by %s.
uk: Автор: %s.

en: iconv: %s: incomplete character or shift sequence
uk: iconv: %s: незавершений символ чи послідовність зміни регістру

en: iconv: %s: cannot convert
uk: iconv: %s: не вдалося перетворити

en: iconv: %s: I/O error
uk: iconv: %s: помилка В/В

en: iconv: conversion from %s unsupported
uk: iconv: перетворення з %s не підтримується

en: iconv: conversion to %s unsupported
uk: iconv: перетворення у %s не підтримується

en: iconv: conversion from %s to %s unsupported
uk: iconv: перетворення з %s у %s не підтримується

en: (stdin)
uk: (стд. ввід)

en: iconv: I/O error
uk: incov: помилка В/В
