libiconv 1.8 - en to fi translation catalogue (13 entries)

en: Usage: iconv [--binary] [-c] [-s] [-f fromcode] [-t tocode] [file ...]
fi: Käyttö: iconv [--binary] [-c] [-s] [-f syöttökoodaus] [-t tuloskoodaus] [tiedosto ...]

en: Usage: iconv [-c] [-s] [-f fromcode] [-t tocode] [file ...]
fi: Käyttö: iconv [-c] [-s] [-f syöttökoodaus] [-t tuloskoodaus] [tiedosto ...]

en: or:    iconv -l
fi: tai:    iconv -l

en: This is free software; see the source for copying conditions.  There is NO
    warranty; not even for MERCHANTABILITY or FITNESS FOR A PARTICULAR PURPOSE.
fi: Tätä ohjelmaa levitetään siinä toivossa, että se olisi hyödyllinen,
    mutta ilman mitään takuuta; ilman edes hiljaista takuuta kaupallisesti
    hyväksyttävästä laadusta tai soveltuvuudesta tiettyyn tarkoitukseen.
    Katso GPL-lisenssistä lisää yksityiskohtia.

en: Written by %s.
fi: Kirjoittanut %s.

en: iconv: %s: incomplete character or shift sequence
fi: iconv: %s: epätäydellinen vaihto- tai merkkijono

en: iconv: %s: cannot convert
fi: iconv: %s: ei voi muuntaa

en: iconv: %s: I/O error
fi: iconv: %s: I/O-virhe

en: iconv: conversion from %s unsupported
fi: iconv: muunnos %s-koodauksesta ei ole tuettu

en: iconv: conversion to %s unsupported
fi: iconv: muunnos %s-koodaukseen ei tuettu

en: iconv: conversion from %s to %s unsupported
fi: iconv: muunnos %s-koodauksesta %s-koodaukseen ei ole tuettu

en: (stdin)
fi: (oletussyöte)

en: iconv: I/O error
fi: iconv: I/O-virhe
