libiconv 1.8 - en to eo translation catalogue (13 entries)

en: Usage: iconv [--binary] [-c] [-s] [-f fromcode] [-t tocode] [file ...]
eo: Uzado: iconv [--binary] [-c] [-s] [-f fontkodo] [-t celkodo] [dosiero ...]

en: Usage: iconv [-c] [-s] [-f fromcode] [-t tocode] [file ...]
eo: Uzado: iconv [-c] [-s] [-f fontkodo] [-t celkodo] [dosiero ...]

en: or:    iconv -l
eo: aŭ:    iconv -l

en: This is free software; see the source for copying conditions.  There is NO
    warranty; not even for MERCHANTABILITY or FITNESS FOR A PARTICULAR PURPOSE.
eo: Ĉi tio estas libera programo; vidu la fonton por kopikondiĉoj. Estas NENIA
    garantio; eĉ ne por KOMERCA KVALITO aŭ ADEKVATECO POR DIFINITA CELO.

en: Written by %s.
eo: Verkita de %s.

en: iconv: %s: incomplete character or shift sequence
eo: iconv: %s: malkompleta signo aŭ reĝimŝanĝa kodo

en: iconv: %s: cannot convert
eo: iconv: %s: ne povas konverti

en: iconv: %s: I/O error
eo: iconv: %s: leg/skrib-eraro

en: iconv: conversion from %s unsupported
eo: iconv: konvertado de %s ne disponata

en: iconv: conversion to %s unsupported
eo: iconv: konvertado al %s ne disponata

en: iconv: conversion from %s to %s unsupported
eo: iconv: konvertado de %s al %s ne disponata

en: (stdin)
eo: (normala enigo)

en: iconv: I/O error
eo: iconv: leg/skrib-eraro
