libiconv 1.8 - en to ca translation catalogue (13 entries)

en: Usage: iconv [--binary] [-c] [-s] [-f fromcode] [-t tocode] [file ...]
ca: Forma d'ús: iconv [--binary] [-c] [-s] [-f codif-orig] [-t codif-dest]
                      [fitxer ...]

en: Usage: iconv [-c] [-s] [-f fromcode] [-t tocode] [file ...]
ca: Forma d'ús: iconv [-c] [-s] [-f codif-orig] [-t codif-dest] [fitxer ...]

en: or:    iconv -l
ca: o:          iconv -l

en: This is free software; see the source for copying conditions.  There is NO
    warranty; not even for MERCHANTABILITY or FITNESS FOR A PARTICULAR PURPOSE.
ca: Aquest és programari lliure; vegeu el codi font per les condicions
    de còpia.  No hi ha CAP garantia; ni tan sols de COMERCIABILITAT o
    ADEQUACIÓ A UN PROPÒSIT PARTICULAR.

en: Written by %s.
ca: Escrit per %s.

en: iconv: %s: incomplete character or shift sequence
ca: iconv: %s: hi ha un caràcter o seqüència de desplaçament incompleta

en: iconv: %s: cannot convert
ca: iconv: %s: no s'ha pogut convertir

en: iconv: %s: I/O error
ca: iconv: %s: error d'E/S

en: iconv: conversion from %s unsupported
ca: iconv: la conversió des de «%s» no és suportada

en: iconv: conversion to %s unsupported
ca: iconv: la conversió fins «%s» no és suportada

en: iconv: conversion from %s to %s unsupported
ca: iconv: la conversió des de «%s» fins «%s» no és suportada

en: (stdin)
ca: (entrada estàndard)

en: iconv: I/O error
ca: iconv: error d'E/S
