fetchmail 6.3.18-pre2 - en to sk translation catalogue (258 entries)

en:       --auth        authentication type (password/kerberos/ssh/otp)
sk:       --auth        typ overenia totožnosti (heslo/kerberos/ssh/otp)

en:       --sslcert     ssl client certificate
sk:       --sslcert     ssl certifikát klienta

en:       --sslproto    force ssl protocol (SSL2/SSL3/TLS1)
sk:       --sslproto    vynútiť ssl protokol (SL2/SSL3/TLS1)

en:       --syslog      use syslog(3) for most messages when running as a daemon
sk:       --syslog      použiť syslog(3) pre väčšinu správ pri behu ako démon

en:   %d message  %d octets long deleted by fetchmail. |   %d messages %d octets long deleted by fetchmail.
sk[0]:   %d správ s veľkosťou %d oktetov odstránených fetchmailom.
sk[1]:   %d správa s veľkosťou %d oktetov odstránená fetchmailom.
sk[2]:   %d správy s veľkosťou %d oktetov odstránené fetchmailom.

en:   %d message  %d octets long skipped by fetchmail. |   %d messages %d octets long skipped by fetchmail.
sk[0]:   %d správ s veľkosťou %d oktetov vynechaných fetchmailom.
sk[1]:   %d správa s veľkosťou %d oktetov vynechaná fetchmailom.
sk[2]:   %d správy s veľkosťou %d oktetov vynechané fetchmailom.

en:   -?, --help        display this option help
sk:   -?, --help        zobraziť tohoto pomocníka pre voľby

en:   -N, --nodetach    don't detach daemon process
sk:   -N, --nodetach    neodpájať proces démona

en:   -V, --version     display version info
sk:   -V, --version     zobraziť informáciu o verzii

en:   -c, --check       check for messages without fetching
sk:   -c, --check       skontrolovať správy bez stiahnutia

en:   -d, --daemon      run as a daemon once per n seconds
sk:   -d, --daemon      spustiť ako démona raz za n sekúnd

en:   -q, --quit        kill daemon process
sk:   -q, --quit        zabiť proces démona

en:   -s, --silent      work silently
sk:   -s, --silent      pracovať potichu

en:   -v, --verbose     work noisily (diagnostic output)
sk:   -v, --verbose     pracovať hlučne (diagnostický výstup)

en:   APOP secret = "%s".
sk:   APOP tajomstvo = "%s".

en:   All available authentication methods will be tried.
sk:   Budú skúsené všetky dostupné metódy overenia totožnosti.

en:   All messages will be retrieved (--all on).
sk:   Všetky správy budu získané (--all on).

en:   Connection must be through interface %s.
sk:   Pripojenie musí byť cez rozhranie %s.

en:   Delivered-To lines will be discarded (dropdelivered on)
sk:   Riadky Delivered-To budú zahodené (dropdelivered on)

en:   Delivered-To lines will be kept (dropdelivered off)
sk:   Riadky Delivered-To budú ponechané (dropdelivered off)

en:   Envelope header is assumed to be: %s
sk:   Predpokladá sa, že hlavička obálky je: %s

en:   Fetched messages will be kept on the server (--keep on).
sk:   Stiahnuté správy budú ponechané na serveri (--keep on).

en:   Fetched messages will not be kept on the server (--keep off).
sk:   Stiahnuté správy nebudú ponechané na serveri (--keep off).

en:   GSSAPI authentication will be forced.
sk:   Bude vynútené overenie totožnosti GSSAPI.

en:   Kerberos V4 authentication will be forced.
sk:   Bude vynútené overenie totožnosti Kerberos V4.

en:   Kerberos V5 authentication will be forced.
sk:   Bude vynútené overenie totožnosti Kerberos V5.

en:   MIME decoding is disabled (mimedecode off).
sk:   Dekódovanie MIME je zakázané (mimedecode off).

en:   MIME decoding is enabled (mimedecode on).
sk:   Dekódovanie MIME je povolené (mimedecode on).

en:   MSN authentication will be forced.
sk:   Bude vynútené overenie totožnosti MSN.

en:   Mail service principal is: %s
sk:   Vedúci poštovej služby je: %s

en:   Mail will be retrieved via %s
sk:   Pošta bude získaná cez %s

en:   Message size limit is %d octets (--limit %d).
sk:   Limit pre veľkosť správy je %d oktetov (--limit %d).

en:   Messages will be appended to %s as BSMTP
sk:   Správy budú pridané k %s ako BSMTP

en:   Messages will be delivered with "%s".
sk:   Správy budú doručené s "%s".

en:   Messages with bad headers will be passed on.
sk:   Správy so zlými hlavičkami budú pustené ďalej.

en:   Messages with bad headers will be rejected.
sk:   Správy so zlými hlavičkami budú odmietnuté.

en:   NTLM authentication will be forced.
sk:   Bude vynútené overenie totožnosti NTLM.

en:   No SMTP message batch limit (--batchlimit 0).
sk:   Dávka SMTP správ nie je limitovaná (--batchlimit 0).

en:   No message size limit (--limit 0).
sk:   Správy nemajú limitovanú veľkosť (--limit 0).

en:   No monitor interface specified.
sk:   Nebolo špecifikované žiadne monitorovacie rozhranie.

en:   No plugin command specified.
sk:   Nebol zadaný žiaden príkaz zásuvného modulu.

en:   No post-connection command.
sk:   Príkaz spúšťaný po pripojení neexistuje.

en:   No pre-connection command.
sk:   Príkaz spúšťaný pred pripojením neexistuje.

en:   OTP authentication will be forced.
sk:   Bude vynútené overenie totožnosti OTP.

en:   Old messages will be flushed before message retrieval (--flush on).
sk:   Staré správy budú zmazané pred získavaním správ (--flush on).

en:   Old messages will not be flushed before message retrieval (--flush off).
sk:   Staré správy nebudú zmazané pred získavaním správ (--flush off).

en:   Only new messages will be retrieved (--all off).
sk:   Len nové správy budu izískané (--all off).

en:   Options are as follows:
sk:   Prepínače sú nasledovné:

en:   Password = "%s".
sk:   Heslo = "%s".

en:   Password authentication will be forced.
sk:   Bude vynútené overenie totožnosti heslom.

en:   Password will be prompted for.
sk:   Heslo bude požadované.

en:   Protocol is %s
sk:   Protokol je %s

en:   Protocol is KPOP with Kerberos %s authentication
sk:   Protokol je KPOP s overením totožnosti Kerberos %s

en:   RPOP id = "%s".
sk:   RPOP identifikátor = "%s".

en:   SMTP message batch limit is %d.
sk:   Limit dávky SMTP správ je %d.

en:   SSL encrypted sessions enabled.
sk:   Povolené relácie šifrované SSL.

en:   SSL key fingerprint (checked against the server key): %s
sk:   Odtlačok SSL kľúča (kontrolovaný oproti kľúču servera): %s

en:   SSL protocol: %s.
sk:   SSL protokol: %s.

en:   SSL server certificate checking enabled.
sk:   Kontrola SSL certifikátu servera povolená.

en:   SSL trusted certificate directory: %s
sk:   Adresár na dôveryhodné certifikáty SSL: %s

en:   SSL trusted certificate file: %s
sk:   Súbor na dôveryhodné certifikáty SSL: %s

en:   Selected mailboxes are:
sk:   Vybrané poštové priečinky sú:

en:   Server connection will be taken down with "%s".
sk:   Prippojenie k serveru bude ukončené s "%s".

en:   Server connections will be made via plugin %s (--plugin %s).
sk:   Pripojenie k serveru bude realizované pomocou zásuvného modulu %s (--plugin %s).

en:   True name of server is %s.
sk:   Skutočný názov servera je %s.

en:  (%d body octets)
sk:  (%d oktetov tela)

en:  (%d header octets)
sk:  (%d oktetov hlavičky)

en:  (%d octets)
sk:  (%d oktetov)

en:  (%d octets).
sk:  (%d oktetov).

en:  (length -1)
sk:  (dĺžka -1)

en:  (oversized)
sk:  (nadrozmerné)

en:  (using default port)
sk:  (s použitím štandardného portu)

en:  (using service %s)
sk:  (s použitím služby %s)

en:  <empty>
sk:  <prázdne>

en:  and
sk:  a

en:  flushed
sk:  vyprázdnené

en:  not flushed
sk:  nevyprázdnené

en:  retained
sk:  ponechané

en: %d message (%d %s) for %s | %d messages (%d %s) for %s
sk[0]: %d správ (%d %s) pre %s
sk[1]: %d správa (%d %s) pre %s
sk[2]: %d správy (%d %s) pre %s

en: %d message for %s | %d messages for %s
sk[0]: %d správ pre %s
sk[1]: %d správa pre %s
sk[2]: %d správy pre %s

en: %s at %s
sk: %s na %s

en: %s at %s (folder %s)
sk: %s na %s (priečinok %s)

en: %s configuration invalid, LMTP can't use default SMTP port
sk: nesprávna konfigurácia %s, LMTP nemôže použiť štandardný SMTP port

en: %s connection to %s failed
sk: %s spojenie s %s zlyhalo

en: %s: You don't exist.  Go away.
sk: %s: Neexistujete. Choďte preč.

en: %s: can't determine your host!
sk: %s: nepodarilo sa určiť vášho hostiteľa!

en: ATRN request refused.
sk: ATRN žiadosť zamietnutá.

en: Authentication required.
sk: Vyžadované overenie totožnosti.

en: BSMTP file open failed: %s
sk: Otvorenie súboru BSMTP zlyhalo: %s

en: Checking if %s is really the same node as %s
sk: Kontrola, či %s je naozaj ten istý uzol ako %s

en: Command not implemented
sk: Príkaz nie je implementovaný

en: Could not decode OTP challenge
sk: Nepodarilo sa dekódovať OTP výzvu

en: ERROR: no support for getpassword() routine
sk: CHYBA: bez podpory pre rutinu getpassword()

en: ESMTP CRAM-MD5 Authentication...
sk: Overovanie totožnosti ESMTP CRAM-MD5...

en: ESMTP LOGIN Authentication...
sk: Overovanie totožnosti ESMTP LOGIN...

en: ESMTP PLAIN Authentication...
sk: Overovanie totožnosti ESMTP PLAIN...

en: ETRN support is not configured.
sk: ETRN podpora nie je nakonfigurovaná.

en: ETRN syntax error
sk: Chyba syntaxe ETRN

en: ETRN syntax error in parameters
sk: Chyba syntaxe ETRN v parametroch

en: Enter password for %s@%s:
sk: Zadajte heslo pre %s@%s:

en: Error creating security level request
sk: Chyba pri vytváraní žiadosti bezpečnostnej úrovne

en: Fetchmail could not get mail from %s@%s.
sk: Fetchmail nemohol získať poštu z %s@%s.

en: Fetchmail saw more than %d timeouts while attempting to get mail from %s@%s.
sk: Fetchmail zistil viac ako %d vypršaní časových limitov pri pokusoch získať poštu z %s@%s.

en: Fetchmail was able to log into %s@%s.
sk: Fetchmail bol úspešný pri prihlásení na %s@%s.

en: Fetchmail will direct error mail to the postmaster.
sk: Fetchmail bude smerovať chybové správy správcovi pošty.

en: Fetchmail will direct error mail to the sender.
sk: Fetchmail bude smerovať chybové správy odosielateľovi.

en: Fetchmail will masquerade and will not generate Received
sk: Fetchmail sa bude maskovať a nebude generovať Received

en: File %s must be a regular file.
sk: Súbor %s musí byť obyčajný súbor.

en: File %s must be owned by you.
sk: Súbor %s musí byť vlastnený vami.

en: IMAP support is not configured.
sk: IMAP podpora nie je nakonfigurovaná.

en: Idfile is %s
sk: Idfile je %s

en: Inbound binary data:
sk: Vstupné binárne údaje:

en: Invalid authentication `%s' specified.
sk: Zadané neplatné overenie totožnosti `%s'.

en: Invalid protocol `%s' specified.
sk: Zadaný neplatný protokol `%s'.

en: Kerberos V4 support not linked.
sk: Podpora pre Kerberos V4 nebola pripojená.

en: Kerberos V5 support not linked.
sk: Podpora pre Kerberos V5 nebola pripojená.

en: No IP address found for %s
sk: Nebola nájdená žiadna IP adresa pre %s

en: No interface found with name %s
sk: Nebolo nájdené žiadne rozhranie s názvom %s

en: No mail for %s
sk: Žiadna pošta pre %s

en: No mailservers set up -- perhaps %s is missing?
sk: Nie sú nastavené poštové severy -- možno chýba %s?

en: No, their IP addresses don't match
sk: Nie, ich IP adresy nesúhlasia

en: Node %s not allowed: %s
sk: Uzol %s nie je prípustný: %s

en: ODMR support is not configured.
sk: ODMR podpora nie je nakonfigurovaná.

en: Option --all is not supported with %s
sk: Voľba --all nie je podporovaná s %s

en: Option --check is not supported with ETRN
sk: Voľba --check nie je podporovaná s ETRN

en: Option --check is not supported with ODMR
sk: Voľba --check nie je podporovaná s ODMR

en: Option --flush is not supported with %s
sk: Voľba --flush nie je podporovaná s %s

en: Option --flush is not supported with ETRN
sk: Voľba --flush nie je podporovaná s ETRN

en: Option --flush is not supported with ODMR
sk: Voľba --flush nie je podporovaná s ODMR

en: Option --folder is not supported with ETRN
sk: Voľba --folder nie je podporovaná s ETRN

en: Option --folder is not supported with ODMR
sk: Voľba --folder nie je podporovaná s ODMR

en: Option --folder is not supported with POP3
sk: Voľba --folder nie je podporovaná s POP3

en: Option --keep is not supported with ETRN
sk: Voľba --keep nie je podporovaná s ETRN

en: Option --keep is not supported with ODMR
sk: Voľba --keep nie je podporovaná s ODMR

en: Option --limit is not supported with %s
sk: Voľba --limit nie je podporovaná s %s

en: Options for retrieving from %s@%s:
sk: Voľby pre získavanie z %s@%s:

en: Outbound data:
sk: Výstupné údaje:

en: POP2 support is not configured.
sk: POP2 podpora nie je nakonfigurovaná.

en: POP3 support is not configured.
sk: POP3 podpora nie je nakonfigurovaná.

en: Protocol identified as IMAP2 or IMAP2BIS
sk: Protokol identifikovaný ako IMAP2 alebo IMAP2BIS

en: Protocol identified as IMAP4 rev 0
sk: Protokol identifikovaný ako IMAP4 rev 0

en: Protocol identified as IMAP4 rev 1
sk: Protokol identifikovaný ako IMAP4 rev 1

en: Query status=%d
sk: Stav dopytu=%d

en: Query status=0 (SUCCESS)
sk: Stav dopytu=0 (SUCCESS)

en: Query status=1 (NOMAIL)
sk: Stav dopytu=1 (NOMAIL)

en: Query status=10 (SMTP)
sk: Stav dopytu=10 (SMTP)

en: Query status=11 (DNS)
sk: Stav dopytu=11 (DNS)

en: Query status=12 (BSMTP)
sk: Stav dopytu=12 (BSMTP)

en: Query status=13 (MAXFETCH)
sk: Stav dopytu=13 (MAXFETCH)

en: Query status=2 (SOCKET)
sk: Stav dopytu=2 (SOCKET)

en: Query status=3 (AUTHFAIL)
sk: Stav dopytu=3 (AUTHFAIL)

en: Query status=4 (PROTOCOL)
sk: Stav dopytu=4 (PROTOCOL)

en: Query status=5 (SYNTAX)
sk: Stav dopytu=5 (SYNTAX)

en: Query status=6 (IOERR)
sk: Stav dopytu=6 (IOERR)

en: Query status=7 (ERROR)
sk: Stav dopytu=7 (ERROR)

en: Query status=8 (EXCLUDE)
sk: Stav dopytu=8 (EXCLUDE)

en: Query status=9 (LOCKBUSY)
sk: Stav dopytu=9 (LOCKBUSY)

en: RPA status: %02X
sk: Stav RPA: %02X

en: Received BYE response from IMAP server: %s
sk: Prijatá odpoveď BYE z IMAP servera: %s

en: SDPS not enabled.
sk: SDPS nie je povolené.

en: SMTP transaction
sk: SMTP transakcia

en: SSL connection failed.
sk: SSL pripojenie zlyhalo.

en: SSL is not enabled
sk: SSL nie je povolené

en: Secret pass phrase:
sk: Tajné heslo:

en: Server busy error on %s@%s
sk: Chyba zaneprázdnenia servera na %s@%s

en: Server certificate verification error: %s
sk: Chyba overenia certifikátu servera: %s

en: Server rejected the AUTH command.
sk: Server odmietol príkaz AUTH.

en: Server requires integrity and/or privacy
sk: Server vyžaduje integritu a/alebo súkromie

en: Service has been restored.
sk: Služba bola obnovená.

en: String '%s' is not a valid number string.
sk: Reťazec '%s' nie je platný číselny reťazec.

en: Subject: fetchmail sees repeated timeouts
sk: Predmet: fetchmail zisťuje opakované vypršanie časových limitov

en: Success
sk: Úspech

en: The following oversized messages remain on server %s account %s:
sk: Nasledujúce nadrozmerné správy ostávajú na serveri %s, účet %s:

en: The following oversized messages were deleted on server %s account %s:
sk: Nasledujúce nadrozmerné správy boli odstránené zo servera %s, účet %s:

en: This is fetchmail release %s
sk: Toto je fetchmail, vydanie %s

en: Unable to open kvm interface. Make sure fetchmail is SGID kmem.
sk: Nepodarilo sa otvoriť rozhranie kvm. Uistite sa, že fetchmail je SGID kmem.

en: Unable to parse interface name from %s
sk: Nepodarilo sa analyzovať názov rozhrania z %s

en: Unable to process ATRN request now
sk: Nie je možné teraz spracovať ATRN žiadosť

en: Unknown ETRN error %d
sk: Neznáma chyba ETRN %d

en: Unknown login or authentication error on %s@%s
sk: Neznáma chyba pri prihlásení alebo overení totožnosti na %s@%s

en: Unknown system error
sk: Neznáma systémová chyba

en: User authentication (l=%d):
sk: Overenie totožnosti používateľa (l=%d):

en: Using service name [%s]
sk: Používa sa názov služby [%s]

en: Value of string '%s' is %s than %d.
sk: Hodnota reťazca '%s' je %s ako %d.

en: Warning: multiple mentions of host %s in config file
sk: Upozornenie: viaceré zmienky o hostiteľovi %s v konfiguračnom súbore

en: Yes, their IP addresses match
sk: Áno, ich IP adresy súhlasia

en: You have no mail.
sk: Nemáte poštu.

en: activity on %s -noted- as %d
sk: aktivita na %s -zaznamenaná- ako %d

en: activity on %s checked as %d
sk: aktivita na %s skontrolovaná ako %d

en: activity on %s was %d, is %d
sk: aktivita na %s bola %d, je %d

en: analyzing Received line:
    %s
sk: analýza riadka Received:
    %s

en: attempt to re-exec fetchmail failed
sk: pokus o nové spustenie programu fetchmail zlyhal

en: attempt to re-exec may fail as directory has not been restored
sk: pokus o nové spustenie môže zlyhať, pretože adresár nebol obnovený

en: awakened at %s
sk: zobudený o %s

en: awakened by %s
sk: zobudený od %s

en: awakened by signal %d
sk: zobudený signálom %d

en: background
sk: pozadie

en: client/server protocol
sk: protokol klient/server

en: client/server synchronization
sk: synchronizácia klient/server

en: connection failed.
sk: pripojenie zlyhalo.

en: could not decode BASE64 challenge
sk: nepodarilo sa dekódovať BASE64 výzvu

en: could not decode initial BASE64 challenge
sk: nepodarilo sa dekódovať počiatočnú BASE64 výzvu

en: could not get current working directory
sk: nepodarilo sa získať aktuálny pracovný adresár

en: couldn't fetch headers, message %s@%s:%d (%d octets)
sk: nepodarilo sa získať hlavičky, správa %s@%s:%d (%d oktetov)

en: couldn't find HESIOD pobox for %s
sk: nepodarilo sa nájsť poštovú schránku HESIOD pre %s

en: decoded as %s
sk: dekódované ako %s

en: end of input
sk: koniec vstupu

en: execvp(%s) failed
sk: execvp(%s) zlyhal

en: fetchmail: can't find a password for %s@%s.
sk: fetchmail: nepodarilo sa nájsť heslo pre %s@%s.

en: fetchmail: invoked with
sk: fetchmail: vyvolaný s

en: fetchmail: malloc failed
sk: fetchmail: malloc zlyhal

en: fetchmail: no mailservers have been specified.
sk: fetchmail: neboli špecifikované poštové servery.

en: fetchmail: no other fetchmail is running
sk: fetchmail: nebeží žiaden ďalší fetchmail

en: fetchmail: socketpair failed
sk: fetchmail: socketpair zlyhal

en: fetchmail: thread sleeping for %d sec.
sk: fetchmail: vlákno uspaté na %d sekúnd.

en: foreground
sk: popredie

en: found Received address `%s'
sk: nájdená adresa Received `%s'

en: get_ifinfo: malloc failed
sk: get_ifinfo: malloc zlyhal

en: get_ifinfo: sysctl (iflist estimate) failed
sk: get_ifinfo: sysctl (iflist odhad) zlyhal

en: get_ifinfo: sysctl (iflist) failed
sk: get_ifinfo: sysctl (iflist) zlyhal

en: gethostbyname failed for %s
sk: gethostbyname zlyhalo pre %s

en: invalid IP interface address
sk: neplatná IP adresa rozhrania

en: invalid IP interface mask
sk: neplatná IP maska rozhrania

en: kerberos error %s
sk: chyba kerbera %s

en: krb5_sendauth: %s [server says '%s']
sk: krb5_sendauth: %s [server hovorí '%s']

en: larger
sk: väčšia

en: line: %s
sk: riadok: %s

en: lock busy on server
sk: zámok na servri zaneprázdnený

en: mailbox selection failed
sk: výber poštového priečinka zlyhal

en: malloc failed
sk: malloc zlyhal

en: message %s@%s:%d was not the expected length (%d actual != %d expected)
sk: správa %s@%s:%d nemala očakávanú dĺžku (%d aktuálne != %d očakávané)

en: missing IP interface address
sk: chýbajúca IP adresa rozhrania

en: missing or bad RFC822 header
sk: chýbajúca alebo zlá hlavička RFC822

en: no Received address found
sk: nenájdená adresa Received

en: non-null instance (%s) might cause strange behavior
sk: nenulová inštancia (%s) môže spôsobiť zvláštne správanie

en: normal termination, status %d
sk: normálne ukončenie, stav %d

en: post-connection command failed with status %d
sk: príkaz spúšťaný po spojení zlyhal so stavom %d

en: pre-connection command failed with status %d
sk: príkaz spúšťaný pred spojením zlyhal so stavom: %d

en: protocol error
sk: chyba protokolu

en: reading message %s@%s:%d of %d
sk: čítanie správy %s@%s:%d z %d

en: realloc failed
sk: realloc zlyhal

en: receiving message data
sk: prijímanie údajov správy

en: restarting fetchmail (%s changed)
sk: reštartovanie programu fetchmail (%s zmenených)

en: seen | seen
sk[0]: videných
sk[1]: videná
sk[2]: videné

en: skipping message %s@%s:%d
sk: vynechávanie správy %s@%s:%d

en: skipping message %s@%s:%d (%d octets)
sk: vynechávanie správy %s@%s:%d (%d oktetov)

en: smaller
sk: menšia

en: terminated with signal %d
sk: ukončené signálom %d

en: timeout after %d seconds waiting for %s.
sk: vypršanie časového limitu po %d sekundách pri čakaní na %s.

en: timeout after %d seconds waiting for server %s.
sk: vypršanie časového limitu po %d sekundách pri čakaní na server %s.

en: timeout after %d seconds waiting to connect to server %s.
sk: vypršanie časového limitu po %d sekundách pri čakaní na pripojenie na server %s.

en: timeout after %d seconds.
sk: vypršanie časového limitu po %d sekundách.

en: undefined
sk: nedefinované

en: unknown
sk: neznáme

en: unknown (%s)
sk: neznáme (%s)

en: unknown issuer (first %d characters): %s
sk: neznámy vydavateľ (prvých %d znakov): %s

en: unsupported protocol selected.
sk: vybraný protokol nie je podporovaný.

en: usage:  fetchmail [options] [server ...]
sk: použitie:  fetchmail [prepínače] [server ...]
