CUPS 1.4 - en to pl translation catalogue (799 entries)

en: 		(all)
pl: 		(wszystko)

en: 		(none)
pl: 		(brak)

en: 	%d entries
pl: 	%d wpisów

en: 	After fault: continue
pl: 	Po niepowodzeniu: kontynuuj

en: 	Alerts:
pl: 	Alarmy:

en: 	Banner required
pl: 	Banner jest wymagany

en: 	Charset sets:
pl: 	Zestawy znaków:

en: 	Connection: direct
pl: 	Połączenie: bezpośrednie

en: 	Connection: remote
pl: 	Połączenie: zdalne

en: 	Default page size:
pl: 	Domyślny rozmiar strony:

en: 	Default pitch:
pl: 	Domyślny stopień:

en: 	Default port settings:
pl: 	Domyślne ustawienia portu:

en: 	Description: %s
pl: 	Opis: %s

en: 	Form mounted:
    	Content types: any
    	Printer types: unknown
pl: 	Formularz zamontowany od:
    	Rodzaje zawartości: dowolne
    	Rodzaje drukarek: nieznane

en: 	Forms allowed:
pl: 	Dozwolone formularze:

en: 	Interface: %s.ppd
pl: 	Interfejs: %s.ppd

en: 	Interface: %s/interfaces/%s
pl: 	Interfejs: %s/interfejsy/%s

en: 	Interface: %s/ppd/%s.ppd
pl: 	Interfejs: %s/ppd/%s.ppd

en: 	Location: %s
pl: 	Położenie: %s

en: 	On fault: no alert
pl: 	Przy niepowodzeniu: brak alarmu

en: 	Users allowed:
pl: 	Dozwoleni użytkownicy:

en: 	Users denied:
pl: 	Zabronieni użytkownicy:

en: 	daemon present
pl: 	demon jest obecny

en: 	no entries
pl: 	brak wpisów

en: 	printer is on device '%s' speed -1
pl: 	drukarka jest urządzeniem "%s" prędkość -1

en: 	printing is disabled
pl: 	drukowanie jest wyłączone

en: 	printing is enabled
pl: 	drukowanie jest włączone

en: 	queued for %s
pl: 	w kolejce dla%s

en: 	queuing is disabled
pl: 	kolejka jest wyłączona

en: 	queuing is enabled
pl: 	kolejka jest włączona

en: 	reason unknown
pl: 	nieznana przyczyna

en: 
        DETAILED CONFORMANCE TEST RESULTS
pl: 
        SZCZEGÓŁOWE WYNIKI TESTU ZGODNOŚCI

en:                 REF: Page 15, section 3.1.
pl:                 REF: strona 15, sekcja 3.1.

en:                 REF: Page 15, section 3.2.
pl:                 REF: strona 15, sekcja 3.2.

en:                 REF: Page 19, section 3.3.
pl:                 REF: strona 19, sekcja 3.3.

en:                 REF: Page 20, section 3.4.
pl:                 REF: strona 20, sekcja 3.4.

en:                 REF: Page 27, section 3.5.
pl:                 REF: strona 27, sekcja 3.5.

en:                 REF: Page 42, section 5.2.
pl:                 REF: strona 42, sekcja 5.2.

en:                 REF: Pages 16-17, section 3.2.
pl:                 REF: strony 16-17, sekcja 3.2.

en:                 REF: Pages 42-45, section 5.2.
pl:                 REF: strony 42-45, sekcja 5.2.

en:                 REF: Pages 45-46, section 5.2.
pl:                 REF: strony 45-46, sekcja 5.2.

en:                 REF: Pages 48-49, section 5.2.
pl:                 REF: strony 48-49, sekcja 5.2.

en:                 REF: Pages 52-54, section 5.2.
pl:                 REF: strony 52-54, sekcja 5.2.

en:         %-39.39s %.0f bytes
pl:         %-39.39s %.0f bajtów

en:         PASS    Default%s
pl:         SUKCES    Default%s

en:         PASS    DefaultImageableArea
pl:         SUKCES    DefaultImageableArea

en:         PASS    DefaultPaperDimension
pl:         SUKCES    DefaultPaperDimension

en:         PASS    FileVersion
pl:         SUKCES    FileVersion

en:         PASS    FormatVersion
pl:         SUKCES    FormatVersion

en:         PASS    LanguageEncoding
pl:         SUKCES    LanguageEncoding

en:         PASS    LanguageVersion
pl:         SUKCES    LanguageVersion

en:         PASS    Manufacturer
pl:         SUKCES    Manufacturer

en:         PASS    ModelName
pl:         SUKCES    ModelName

en:         PASS    NickName
pl:         SUKCES    NickName

en:         PASS    PCFileName
pl:         SUKCES    PCFileName

en:         PASS    PSVersion
pl:         SUKCES    PSVersion

en:         PASS    PageRegion
pl:         SUKCES    PageRegion

en:         PASS    PageSize
pl:         SUKCES    PageSize

en:         PASS    Product
pl:         SUKCES    Product

en:         PASS    ShortNickName
pl:         SUKCES    ShortNickName

en:         WARN    "%s %s" conflicts with "%s %s"
                    (constraint="%s %s %s %s")
pl:         OSTRZEŻENIE    "%s %s" jest w konflikcie z "%s %s"
                    (constraint="%s %s %s %s")

en:         WARN    %s shares a common prefix with %s
                    REF: Page 15, section 3.2.
pl:         OSTRZEŻENIE    %s współdzieli wspólny przedrostek z %s
                    REF: strona 15, sekcja 3.2.

en:         WARN    LanguageEncoding required by PPD 4.3 spec.
                    REF: Pages 56-57, section 5.3.
pl:         OSTRZEŻENIE    LanguageEncoding jest wymagane przez specyfikację PPD 4.3.
                    REF: strony 56-57, sekcja 5.3.

en:         WARN    Manufacturer required by PPD 4.3 spec.
                    REF: Pages 58-59, section 5.3.
pl:         OSTRZEŻENIE    Manufacturer jest wymagane przez specyfikację PPD 4.3.
                    REF: strony 58-59, sekcja 5.3.

en:         WARN    PCFileName longer than 8.3 in violation of PPD spec.
                    REF: Pages 61-62, section 5.3.
pl:         OSTRZEŻENIE    PCFileName dłuższa niż 8.3 narusza specyfikację PPD.
                    REF: strony 61-62, sekcja 5.3.

en:         WARN    Protocols contains PJL but JCL attributes are not set.
                    REF: Pages 78-79, section 5.7.
pl:         OSTRZEŻENIE    Protokoły zawierają PJL, ale cechy JCL nie są ustawione.
                    REF: strony 78-79, sekcja 5.7.

en:         WARN    Protocols contains both PJL and BCP; expected TBCP.
                    REF: Pages 78-79, section 5.7.
pl:         OSTRZEŻENIE    Protokoły zawierają zarówno PJL jak i BCP, oczekiwano TBCP.
                    REF: strony 78-79, sekcja 5.7.

en:         WARN    ShortNickName required by PPD 4.3 spec.
                    REF: Pages 64-65, section 5.3.
pl:         OSTRZEŻENIE    ShortNickName jest wymagana przez specyfikację PPD 4.3.
                    REF: strony 64-65, sekcja 5.3.

en:       %s  Missing cupsFilter file "%s"
pl:       %s  Brakujący plik cupsFilter "%s"!

en:       %s  Missing cupsPreFilter file "%s"
pl:       %s  Brakujący plik cupsPreFilter "%s"!

en:       **FAIL**  BAD Default%s %s
                    REF: Page 40, section 4.5.
pl:       **PROBLEM**  BŁĘDNA wartość Default%s %s
                    REF: strona 40, sekcja 4.5.

en:       **FAIL**  BAD JobPatchFile attribute in file
                    REF: Page 24, section 3.4.
pl:       **PROBLEM**  BŁĘDNA wartość właściwości JobPatchFile w pliku
                    REF: strona 24, sekcja 3.4.

en:       **FAIL**  BAD Manufacturer (should be "HP")
                    REF: Page 211, table D.1.
pl:       **PROBLEM**  BŁĘDNA wartość Manufacturer (powinno być "HP")
                    REF: strona 211, tablica D.1.

en:       **FAIL**  BAD Manufacturer (should be "Oki")
                    REF: Page 211, table D.1.
pl:       **PROBLEM**  BŁĘDNA wartość Manufacturer (powinno być "Oki")
                    REF: strona 211, tablica D.1.

en:       **FAIL**  BAD ModelName - "%c" not allowed in string.
                    REF: Pages 59-60, section 5.3.
pl:       **PROBLEM**  BŁĘDNA wartość ModelName - "%c" nie jest zezwolone w ciągu znaków.
                    REF: strony 59-60, sekcja 5.3.

en:       **FAIL**  BAD PSVersion - not "(string) int".
                    REF: Pages 62-64, section 5.3.
pl:       **PROBLEM**  BŁĘDNE PSVersion - nie jest "(string) int".
                    REF: strony 62-64, sekcja 5.3.

en:       **FAIL**  BAD Product - not "(string)".
                    REF: Page 62, section 5.3.
pl:       **PROBLEM**  BŁĘDNE Product - nie jest "(string)".
                    REF: strona 62, sekcja 5.3.

en:       **FAIL**  BAD ShortNickName - longer than 31 chars.
                    REF: Pages 64-65, section 5.3.
pl:       **PROBLEM**  BŁĘDNE ShortNickName - dłuższe niż 31 znaków.
                    REF: strony 64-65, sekcja 5.3.

en:       **FAIL**  Bad FileVersion "%s"
                    REF: Page 56, section 5.3.
pl:       **PROBLEM**  Nieprawidłowe FileVersion "%s"
                    REF: strona 56, sekcja 5.3.

en:       **FAIL**  Bad FormatVersion "%s"
                    REF: Page 56, section 5.3.
pl:       **PROBLEM**  Nieprawidłowe FormatVersion "%s"
                    REF: strona 56, sekcja 5.3.

en:       **FAIL**  Default option code cannot be interpreted: %s
pl:       **PROBLEM**  Nie można zinterpretować domyślnego kodu opcji: %s

en:       **FAIL**  REQUIRED Default%s
                    REF: Page 40, section 4.5.
pl:       **PROBLEM**  WYMAGANE Default%s
                    REF: strona 40, sekcja 4.5.

en:       **FAIL**  REQUIRED DefaultImageableArea
                    REF: Page 102, section 5.15.
pl:       **PROBLEM**  WYMAGANE DefaultImageableArea
                    REF: strona 102, sekcja 5.15.

en:       **FAIL**  REQUIRED DefaultPaperDimension
                    REF: Page 103, section 5.15.
pl:       **PROBLEM**  WYMAGANE DefaultPaperDimension
                    REF: strona 103, sekcja 5.15.

en:       **FAIL**  REQUIRED FileVersion
                    REF: Page 56, section 5.3.
pl:       **PROBLEM**  WYMAGANE FileVersion
                    REF: strona 56, sekcja 5.3.

en:       **FAIL**  REQUIRED FormatVersion
                    REF: Page 56, section 5.3.
pl:       **PROBLEM**  WYMAGANE FormatVersion
                    REF: strona 56, sekcja 5.3.

en:       **FAIL**  REQUIRED ImageableArea for PageSize %s
                    REF: Page 41, section 5.
                    REF: Page 102, section 5.15.
pl:       **PROBLEM**  WYMAGANE ImageableArea for PageSize %s
                    REF: strona 41, sekcja 5.
                    REF: strona 102, sekcja 5.15.

en:       **FAIL**  REQUIRED LanguageEncoding
                    REF: Pages 56-57, section 5.3.
pl:       **PROBLEM**  WYMAGANE LanguageEncoding
                    REF: strony 56-57, sekcja 5.3.

en:       **FAIL**  REQUIRED LanguageVersion
                    REF: Pages 57-58, section 5.3.
pl:       **PROBLEM**  WYMAGANE LanguageVersion
                    REF: strony 57-58, sekcja 5.3.

en:       **FAIL**  REQUIRED Manufacturer
                    REF: Pages 58-59, section 5.3.
pl:       **FAIL**  WYMAGANE Manufacturer
                    REF: strony 58-59, sekcja 5.3.

en:       **FAIL**  REQUIRED ModelName
                    REF: Pages 59-60, section 5.3.
pl:       **FAIL**  WYMAGANE ModelName
                    REF: strony 59-60, sekcja 5.3.

en:       **FAIL**  REQUIRED NickName
                    REF: Page 60, section 5.3.
pl:       **PROBLEM**  WYMAGANE NickName
                    REF: strona 60, sekcja 5.3.

en:       **FAIL**  REQUIRED PCFileName
                    REF: Pages 61-62, section 5.3.
pl:       **PROBLEM**  WYMAGANE PCFileName
                    REF: strony 61-62, sekcja 5.3.

en:       **FAIL**  REQUIRED PSVersion
                    REF: Pages 62-64, section 5.3.
pl:       **PROBLEM**  WYMAGANE PSVersion
                    REF: strony 62-64, sekcja 5.3.

en:       **FAIL**  REQUIRED PageRegion
                    REF: Page 100, section 5.14.
pl:       **PROBLEM**  WYMAGANE PageRegion
                    REF: strona 100, sekcja 5.14.

en:       **FAIL**  REQUIRED PageSize
                    REF: Page 41, section 5.
                    REF: Page 99, section 5.14.
pl:       **PROBLEM**  WYMAGANE PageSize
                    REF: strona 41, sekcja 5.
                    REF: strona 99, sekcja 5.14.

en:       **FAIL**  REQUIRED PageSize
                    REF: Pages 99-100, section 5.14.
pl:       **PROBLEM**  WYMAGANE PageSize
                    REF: strony 99-100, sekcja 5.14.

en:       **FAIL**  REQUIRED PaperDimension for PageSize %s
                    REF: Page 41, section 5.
                    REF: Page 103, section 5.15.
pl:       **PROBLEM**  WYMAGANE PaperDimension dla PageSize %s
                    REF: strona 41, sekcja 5.
                    REF: strona 103, sekcja 5.15.

en:       **FAIL**  REQUIRED Product
                    REF: Page 62, section 5.3.
pl:       **PROBLEM**  WYMAGANE Product
                    REF: strona 62, sekcja 5.3.

en:       **FAIL**  REQUIRED ShortNickName
                    REF: Page 64-65, section 5.3.
pl:       **PROBLEM**  WYMAGANE ShortNickName
                    REF: strony 64-65, sekcja 5.3.

en:     %d ERRORS FOUND
pl:     ZNALEZIONO %d BŁĘDÓW

en:     NO ERRORS FOUND
pl:     NIE ZNALEZIONO BŁĘDÓW

en:  FAIL
          **FAIL**  Unable to open PPD file - %s
pl:  FAIL
          **PROBLEM**  Nie można otworzyć pliku PPD - %s

en:  FAIL
          **FAIL**  Unable to open PPD file - %s on line %d.
pl:  PROBLEM
          **PROBLEM**  Nie można otworzyć pliku PPD - %s w wierszu %d.

en:  PASS
pl:  SUKCES

en: #10 Envelope
pl: Koperta #10

en: #11 Envelope
pl: Koperta #11

en: #12 Envelope
pl: Koperta #12

en: #14 Envelope
pl: Koperta #14

en: #9 Envelope
pl: Koperta #9

en: %-6s %-10.10s %-4d %-10d %-27.27s %.0f bytes
pl: %-6s %-10.10s %-4d %-10d %-27.27s %.0f bajtów

en: %-7s %-7.7s %-7d %-31.31s %.0f bytes
pl: %-7s %-7.7s %-7d %-31.31s %.0f bajtów

en: %.0f x %.0f millimeters
pl: %.0f x %.0f mm

en: %.0f x %.0f to %.0f x %.0f millimeters
pl: %.0f x %.0f do %.0f x %.0f mm

en: %.2f x %.2f inches
pl: %.2f x %.2f cali

en: %.2f x %.2f to %.2f x %.2f inches
pl: %.2f x %.2f do %.2f x %.2f cali

en: %s accepting requests since %s
pl: %s akceptuje żądania od %s

en: %s cannot be changed.
pl: %s nie może zostać zmienione.

en: %s is not implemented by the CUPS version of lpc.
pl: %s nie jest zaimplementowane przez lpc w wersji CUPS.

en: %s is not ready
pl: %s nie jest gotowe

en: %s is ready
pl: %s jest gotowe

en: %s is ready and printing
pl: %s jest gotowe i drukuje

en: %s not accepting requests since %s -
    	%s
pl: %s nie akceptuje żądań od %s -
    	%s

en: %s/%s accepting requests since %s
pl: %s/%s akceptuje żądania od %s

en: %s/%s not accepting requests since %s -
    	%s
pl: %s/%s nie akceptuje żądań od %s -
    	%s

en: %s: %-33.33s [job %d localhost]
pl: %s: %-33.33s [zlecenie %d localhost]

en: %s: %s failed: %s
pl: %s: %s nie powiodło się: %s

en: %s: Error - no default destination available.
pl: %s: błąd - brak dostępnego domyślnego celu.

en: %s: Error - priority must be between 1 and 100.
pl: %s: błąd - priorytet musi być między 1 a 100.

en: %s: Error - too many files - "%s"
pl: %s: błąd - za dużo plików - "%s"

en: %s: Error - unable to access "%s" - %s
pl: %s: błąd - nie można uzyskać dostępu do "%s" - %s

en: %s: Error - unable to queue from stdin - %s
pl: %s: błąd - nie można wykonać kolejki z stdin - %s

en: %s: Filter "%s" not available: %s
pl: %s: filtr "%s" jest niedostępny: %s

en: %s: Invalid filter string "%s"
pl: %s: nieprawidłowy łańcuch filtra "%s"

en: %s: Operation failed: %s
pl: %s: operacja nie powiodła się: %s

en: %s: Unable to connect to server
pl: %s: nie można połączyć się z serwerem

en: %s: Unable to open %s: %s
pl: %s: nie można otworzyć %s: %s

en: %s: Unable to open PPD file: %s on line %d
pl: %s: nie można otworzyć pliku PPD: %s on line %d

en: %s: error - no default destination available.
pl: %s: błąd - brak dostępnego domyślnego celu.

en: 1 inch/sec.
pl: 1 cal/sek.

en: 1.25x0.25"
pl: 1,25x0,25"

en: 1.25x2.25"
pl: 1,25x2,25"

en: 1.5 inch/sec.
pl: 1,5 cala/sek.

en: 1.50x0.25"
pl: 1,50x0,25"

en: 1.50x0.50"
pl: 1,50x0,50"

en: 1.50x1.00"
pl: 1,50x1,00"

en: 1.50x2.00"
pl: 1,50x2,00"

en: 10 inches/sec.
pl: 10 cali/sek.

en: 100 mm/sec.
pl: 100 mm/sek.

en: 11 inches/sec.
pl: 11 cali/sek.

en: 12 inches/sec.
pl: 12 cali/sek.

en: 120 mm/sec.
pl: 120 mm/sek.

en: 15 mm/sec.
pl: 15 mm/sek.

en: 150 mm/sec.
pl: 150 mm/sek.

en: 2 inches/sec.
pl: 2 cale/sek.

en: 2-Sided Printing
pl: druk obustronny

en: 2.00x0.37"
pl: 2,00x0,37"

en: 2.00x0.50"
pl: 2,00x0,50"

en: 2.00x1.00"
pl: 2,00x1,00"

en: 2.00x1.25"
pl: 2,00x1,25"

en: 2.00x2.00"
pl: 2,00x2,00"

en: 2.00x3.00"
pl: 2,00x3,00"

en: 2.00x4.00"
pl: 2,00x4,00"

en: 2.00x5.50"
pl: 2,00x5,50"

en: 2.25x0.50"
pl: 2,25x0,50"

en: 2.25x1.25"
pl: 2,25x1,25"

en: 2.25x4.00"
pl: 2,25x4,00"

en: 2.25x5.50"
pl: 2,25x5,50"

en: 2.38x5.50"
pl: 2,38x5,50"

en: 2.5 inches/sec.
pl: 2,5 cala/sek.

en: 2.50x1.00"
pl: 2,50x1,00"

en: 2.50x2.00"
pl: 2,50x2,00"

en: 2.75x1.25"
pl: 2,75x1,25"

en: 2.9 x 1"
pl: 2,9 x 1"

en: 20 mm/sec.
pl: 20 mm/sek.

en: 200 mm/sec.
pl: 200 mm/sek.

en: 24-Pin Series
pl: 24 igłowa

en: 250 mm/sec.
pl: 250 mm/sek.

en: 3 inches/sec.
pl: 3 cale/sek.

en: 3.00x1.00"
pl: 3,00x1,00"

en: 3.00x1.25"
pl: 3,00x1,25"

en: 3.00x2.00"
pl: 3,00x2,00"

en: 3.00x3.00"
pl: 3,00x3,00"

en: 3.00x5.00"
pl: 3,00x5,00"

en: 3.25x2.00"
pl: 3,25x2,00"

en: 3.25x5.00"
pl: 3,25x5,00"

en: 3.25x5.50"
pl: 3,25x5,50"

en: 3.25x5.83"
pl: 3,25x5,83"

en: 3.25x7.83"
pl: 3,25x7,83"

en: 3.5" Disk
pl: dysk 3.5"

en: 3.5" Disk - 2 1/8 x 2 3/4"
pl: dysk 3.5" - 2 1/8 x 2 3/4"

en: 3.50x1.00"
pl: 3,50x1,00"

en: 30 mm/sec.
pl: 30 mm/sek.

en: 300 mm/sec.
pl: 300 mm/sek.

en: 4 inches/sec.
pl: 4 cale/sek.

en: 4.00x1.00"
pl: 4,00x1,00"

en: 4.00x13.00"
pl: 4,00x13,00"

en: 4.00x2.00"
pl: 4,00x2,00"

en: 4.00x2.50"
pl: 4,00x2,50"

en: 4.00x3.00"
pl: 4,00x3,00"

en: 4.00x4.00"
pl: 4,00x4,00"

en: 4.00x5.00"
pl: 4,00x5,00"

en: 4.00x6.00"
pl: 4,00x6,00"

en: 4.00x6.50"
pl: 4,00x6,50"

en: 40 mm/sec.
pl: 40 mm/sek.

en: 5 inches/sec.
pl: 5 cali/sek.

en: 6 inches/sec.
pl: 6 cali/sek.

en: 6.00x1.00"
pl: 6,00x1,00"

en: 6.00x2.00"
pl: 6,00x2,00"

en: 6.00x3.00"
pl: 6,00x3,00"

en: 6.00x4.00"
pl: 6,00x4,00"

en: 6.00x5.00"
pl: 6,00x5,00"

en: 6.00x6.00"
pl: 6,00x6,00"

en: 6.00x6.50"
pl: 6,00x6,50"

en: 60 mm/sec.
pl: 60 mm/sek.

en: 7 inches/sec.
pl: 7 cali/sek.

en: 8 inches/sec.
pl: 8 cali/sek.

en: 8.00x1.00"
pl: 8,00x1,00"

en: 8.00x2.00"
pl: 8,00x2,00"

en: 8.00x3.00"
pl: 8,00x3,00"

en: 8.00x4.00"
pl: 8,00x4,00"

en: 8.00x5.00"
pl: 8,00x5,00"

en: 8.00x6.00"
pl: 8,00x6,00"

en: 8.00x6.50"
pl: 8,00x6,50"

en: 80 mm/sec.
pl: 80 mm/sek.

en: 9 inches/sec.
pl: 9 cali/sek.

en: 9-Pin Series
pl: 9 igłowa

en: ?Invalid help command unknown
pl: ?Nieprawidłowe, nieznane polecenie pomocy

en: A3 (Oversize)
pl: A3 (oversize)

en: A4 (Oversize)
pl: A4 (oversize)

en: A4 (Small)
pl: A4 (mały)

en: A5 (Oversize)
pl: A5 (oversize)

en: Accept Jobs
pl: Zaakceptuj zlecenia

en: Accepted
pl: Zaakceptowane

en: Add Class
pl: Dodaj klasę

en: Add Printer
pl: Dodaj drukarkę

en: Add RSS Subscription
pl: Dodaj subskrypcję RSS

en: Address
pl: Adres

en: Address - 1 1/8 x 3 1/2"
pl: Adres - 1 1/8 x 3 1/2"

en: Administration
pl: Administracja

en: Always
pl: Zawsze

en: Applicator
pl: Aplikator

en: Bad NULL dests pointer
pl: Błędny PUSTY wskaźnik dests

en: Bad OpenGroup
pl: Błędne OpenGroup

en: Bad OpenUI/JCLOpenUI
pl: Błędne OpenUI/JCLOpenUI

en: Bad OrderDependency
pl: Błędne OrderDependency

en: Bad Request
pl: Błędne żądanie

en: Bad SNMP version number
pl: Błędny numer wersji SNMP

en: Bad UIConstraints
pl: Błędne OrderDependency

en: Bad copies value %d.
pl: Błędna wartość kopii %d.

en: Bad custom parameter
pl: Błędny własny parametr

en: Bad font attribute: %s
pl: Błędny atrybut czcionki: %s

en: Bad number-up value %d.
pl: Błędna wartość kopii %d.

en: Bad page-ranges values %d-%d.
pl: Błędne wartości %d-%d page-ranges.

en: Banners
pl: Bannery

en: Billing Information:
pl: Fakturowanie:

en: Bond Paper
pl: Papier uszlachetniony

en: C0 Envelope
pl: Koperta C0

en: C1 Envelope
pl: Koperta C1

en: C2 Envelope
pl: Koperta C2

en: C3 Envelope
pl: Koperta C3

en: C4 Envelope
pl: Koperta C4

en: C5 Envelope
pl: Koperta C5

en: C6 Envelope
pl: Koperta C6

en: C65 Envelope
pl: Koperta C65

en: C7 Envelope
pl: Koperta C7

en: CPCL Label Printer
pl: Drukarka etykiet CPCL

en: Cancel RSS Subscription
pl: Wycofaj subskrypcję RSS

en: Change Settings
pl: Zmień ustawienia

en: Chou3 Envelope
pl: Koperta Chou3

en: Chou4 Envelope
pl: Koperta Chou4

en: Classes
pl: Klasy

en: Clean Print Heads
pl: Czyść głowice drukarki

en: Color
pl: Kolor

en: Color Mode
pl: Tryb koloru

en: Commands may be abbreviated.  Commands are:
    
    exit    help    quit    status  ?
pl: Polecenia mogą być skracane.  Poleceniami są:
    
    exit    help    quit    status  ?

en: Community name uses indefinite length
pl: Community name używa nieograniczonej długości

en: Continue
pl: Dalej

en: Continuous
pl: Ciągły

en: Created
pl: Utworzono

en: Created On:
pl: Utworzono:

en: Custom
pl: Własne

en: Cut
pl: Wytnij

en: Cutter
pl: Do cięcia

en: DL Envelope
pl: Koperta DL

en: Dark
pl: Ciemne

en: Darkness
pl: Ciemność

en: Delete Class
pl: Usuń klasę

en: Delete Printer
pl: Usuń drukarkę

en: Description:
pl: Opis:

en: DeskJet Series
pl: Seria DeskJet

en: Destination "%s" is not accepting jobs.
pl: Cel "%s" nie akceptuje zadań.

en: Device: uri = %s
            class = %s
            info = %s
            make-and-model = %s
            device-id = %s
            location = %s
pl: Urządzenie: uri = %s
            klasa = %s
            info = %s
            make-and-model = %s
            device-id = %s
            lokalizacja = %s

en: Direct Thermal Media
pl: Materiał bezpośredni termiczny

en: Disabled
pl: Wyłączone

en: Document %d not found in job %d.
pl: Dokument %d nie znaleziony w zleceniu %d.

en: Double Postcard
pl: Podwójna pocztówka

en: Driver Name:
pl: Nazwa sterownika:

en: Driver Version:
pl: Wersja sterownika:

en: Duplexer
pl: Do druku obustronnego

en: EMERG: Unable to allocate memory for page info: %s
pl: EMERG: Nie można przydzielić pamięci dla informacji strony: %s

en: EMERG: Unable to allocate memory for pages array: %s
pl: EMERG: Nie można przydzielić pamięci dla tablicy stron: %s

en: EPL1 Label Printer
pl: Drukarka etykiet EPL1

en: EPL2 Label Printer
pl: Drukarka etykiet EPL2

en: ERROR: Bad charset file %s
pl: ERROR: nieprawidłowy plik zestawu znaków %s

en: ERROR: Bad charset type %s
pl: ERROR: nieprawidłowy rodzaj zestawu znaków %s

en: ERROR: Bad font description line: %s
pl: ERROR: nieprawidłowy wiersz opisu czcionki: %s

en: ERROR: Bad text direction %s
pl: ERROR: nieprawidłowy kierunek tekstu %s

en: ERROR: Bad text width %s
pl: ERROR: nieprawidłowa szerokość tekstu %s

en: ERROR: Error %d sending PAPSendData request: %s
pl: ERROR: błąd %d podczas wysyłania żądania PAPSendData: %s

en: ERROR: No fonts in charset file %s
pl: ERROR: brak czcionek w pliku zestawu znaków %s

en: ERROR: Printer not responding
pl: ERROR: drukarka nie odpowiada

en: ERROR: Printer sent unexpected EOF
pl: ERROR: drukarka wysłała niespodziewany EOF

en: ERROR: Remote host did not accept control file (%d)
pl: ERROR: serwer zdalny nie zaakceptował pliku kontrolnego (%d)

en: ERROR: Remote host did not accept data file (%d)
pl: ERROR: serwer zdalny nie zaakceptował pliku danych (%d)

en: ERROR: There was a timeout error while sending data to the printer
pl: ERROR: wystąpił błąd upływu limitu czasu podczas wysyłania danych do drukarki

en: ERROR: Unable to add file %d to job: %s
pl: ERROR: nie można dodać pliku %d do zlecenia: %s

en: ERROR: Unable to cancel job %d: %s
pl: ERROR: nie można anulować zlecenia %d: %s/n

en: ERROR: Unable to copy PDF file
pl: ERROR: nie można skopiować pliku PDF

en: ERROR: Unable to create socket
pl: ERROR: nie można utworzyć gniazda

en: ERROR: Unable to create temporary compressed print file: %s
pl: ERROR: nie można utworzyć skompresowanego tymczasowego pliku wydruku: %s

en: ERROR: Unable to create temporary file
pl: ERROR: nie można utworzyć pliku tymczasowego

en: ERROR: Unable to exec pictwpstops: %s
pl: ERROR: nie można wykonać pictwpstops: %s

en: ERROR: Unable to execute gs program
pl: ERROR: nie można wykonać programu gs

en: ERROR: Unable to execute pdftops program
pl: ERROR: nie można wykonać programu pdftops

en: ERROR: Unable to fork pictwpstops: %s
pl: ERROR: nie można rozdzielić pictwpstops: %s

en: ERROR: Unable to get PAP request
pl: ERROR: nie można uzyskać żądania PAP

en: ERROR: Unable to get PAP response
pl: ERROR: nie można uzyskać odpowiedzi PAP

en: ERROR: Unable to get PPD file for printer "%s" - %s.
pl: ERROR: brak pliku PPD dla drukarki "%s" - %s

en: ERROR: Unable to get default AppleTalk zone
pl: ERROR: nie można uzyskać domyślnej strefy AppleTalk

en: ERROR: Unable to look for PAP response
pl: ERROR: nie można wyszukać odpowiedzi PAP

en: ERROR: Unable to lookup AppleTalk printers
pl: ERROR: nie można znaleźć drukarek AppleTalk

en: ERROR: Unable to make AppleTalk address
pl: ERROR: nie można utworzyć adresu AppleTalk

en: ERROR: Unable to open "%s" - %s
pl: ERROR: nie można otworzyć "%s" - %s

en: ERROR: Unable to open %s: %s
pl: ERROR: nie można otworzyć %s: %s

en: ERROR: Unable to open banner file "%s" - %s
pl: ERROR: nie można otworzyć pliku bannera "%s" - %s

en: ERROR: Unable to open device file "%s": %s
pl: ERROR: nie można otworzyć pliku urządzenia "%s": %s

en: ERROR: Unable to open file "%s" - %s
pl: ERROR: nie można otworzyć pliku "%s" - %s

en: ERROR: Unable to open file "%s": %s
pl: ERROR: nie można otworzyć pliku "%s": %s

en: ERROR: Unable to open print file "%s": %s
pl: ERROR: nie można otworzyć pliku wydruku "%s": %s

en: ERROR: Unable to open print file %s - %s
pl: ERROR: nie można otworzyć pliku wydruku %s - %s

en: ERROR: Unable to open print file %s: %s
pl: ERROR: nie można otworzyć pliku wydruku %s: %s

en: ERROR: Unable to open temporary compressed print file: %s
pl: ERROR: nie można otworzyć tymczasowego skompresowanego pliku wydruku: %s

en: ERROR: Unable to read print data
pl: ERROR: nie można odczytać danych druku

en: ERROR: Unable to reserve port
pl: ERROR: nie można zarezerwować portu

en: ERROR: Unable to seek to offset %ld in file - %s
pl: ERROR: nie można przejść do wiersza %ld w pliku - %s

en: ERROR: Unable to seek to offset %lld in file - %s
pl: ERROR: nie można przejść do wiersza %lld w pliku - %s

en: ERROR: Unable to send LPD command
pl: ERROR: nie można wysłać polecenia LPD

en: ERROR: Unable to send PAP tickle request
pl: ERROR: nie można wysłać żądania PAP tickle

en: ERROR: Unable to send initial PAP send data request
pl: ERROR: nie można wysłać początkowego żądania wysyłania danych PAP

en: ERROR: Unable to send print file to printer
pl: ERROR: nie można wysłać pliku do drukarki

en: ERROR: Unable to send trailing nul to printer
pl: ERROR: nie można wysłać początkowego zera do drukarki

en: ERROR: Unable to wait for pictwpstops: %s
pl: ERROR: nie można czekać na pictwpstops: %s

en: ERROR: Unable to write %d bytes to "%s": %s
pl: ERROR: nie można zapisać %d bajtów do "%s":%s

en: ERROR: Unable to write control file
pl: ERROR: nie można zapisać pliku kontrolnego

en: ERROR: Unable to write print data
pl: ERROR: nie można zapisać danych druku

en: ERROR: Unable to write print data: %s
pl: ERROR: nie można zapisać danych druku: %s

en: ERROR: Unable to write uncompressed document data: %s
pl: ERROR: nie można zapisać nieskompresowanych danych dokumentu: %s

en: ERROR: Unknown file order "%s"
pl: ERROR: nieznany porządek plików "%s"

en: ERROR: Unknown format character "%c"
pl: ERROR: nieznany znak formatujący "%c"

en: ERROR: Unknown print mode "%s"
pl: ERROR: nieznany tryb druku "%s"

en: ERROR: select() failed
pl: ERROR: nieudane select()

en: ERROR: unable to stat print file
pl: ERROR: nie można utworzyć statusu pliku drukowania

en: Edit Configuration File
pl: Edytuj plik konfiguracji

en: Ending Banner
pl: Baner końcowy

en: English
pl: Polish

en: Enter old password:
pl: Podaj stare hasło:

en: Enter password again:
pl: Powtórz hasło:

en: Enter password:
pl: Podaj hasło:

en: Enter your username and password or the root username and password to access this page. If you are using Kerberos authentication, make sure you have a valid Kerberos ticket.
pl: Wprowadź swoje nazwę użytkownika i hasło lub nazwę i hasło użytkownika root, aby uzyskać dostęp do tej strony. Jeżeli korzystasz z uwierzytelnienia Kerberos, upewnij się, że posiadasz prawidłowy bilet Kerberos.

en: Envelope Feed
pl: Podajnik kopert

en: Error Policy
pl: Zasady obsługi błędów

en: Every 10 Labels
pl: Co 10 etykiet

en: Every 2 Labels
pl: Co 2 etykiety

en: Every 3 Labels
pl: Co 3 etykiety

en: Every 4 Labels
pl: Co 4 etykiety

en: Every 5 Labels
pl: Co 5 etykiet

en: Every 6 Labels
pl: Co 6 etykiet

en: Every 7 Labels
pl: Co 7 etykiet

en: Every 8 Labels
pl: Co 8 etykiet

en: Every 9 Labels
pl: Co 9 etykiet

en: Every Label
pl: Co etykietę

en: Expectation Failed
pl: Oczekiwana wartość nie do zwrócenia

en: Export Printers to Samba
pl: Wyeksportuj drukarki do Samby

en: FAIL
pl: PROBLEM

en: File Folder
pl: Folder

en: File Folder - 9/16 x 3 7/16"
pl: Folder - 9/16 x 3 7/16"

en: File device URIs have been disabled! To enable, see the FileDevice directive in "%s/cupsd.conf".
pl: URI pliku urządzenia zostało wyłączone! Aby włączyć, zobacz dyrektywę FileDevice w "%s/cupsd.conf".

en: Forbidden
pl: Zabronione

en: General
pl: Ogólne

en: Generic
pl: Ogólne

en: Get-Response-PDU uses indefinite length
pl: Get-Response-PDU używa nieskończonej długości

en: Glossy Paper
pl: Papier błyszczący

en: Grayscale
pl: Szarości

en: Hanging Folder
pl: Wiszący folder

en: Hanging Folder - 9/16 x 2"
pl: Wiszący folder - 9/16 x 2"

en: INFO: AppleTalk disabled in System Preferences
pl: INFO: AppleTalk wyłączone w Preferencjach systemowych

en: INFO: AppleTalk disabled in System Preferences.
pl: INFO: AppleTalk wyłączone w Preferencjach systemowych.

en: INFO: Canceling print job...
pl: INFO: przerywam zlecenie drukowania…

en: INFO: Connected to printer...
pl: INFO: połączony z drukarką...

en: INFO: Connecting to printer...
pl: INFO: łączę z drukarką...

en: INFO: Control file sent successfully
pl: INFO: udane wysłanie pliku kontrolnego

en: INFO: Data file sent successfully
pl: INFO: udane wysłanie pliku danych

en: INFO: Formatting page %d...
pl: INFO: formatuję stronę %d…

en: INFO: Loading image file...
pl: INFO: wczytuję plik obrazka…

en: INFO: Looking for printer...
pl: INFO: szukam drukarki...

en: INFO: Opening connection
pl: INFO: otwieram połączenie

en: INFO: Print file sent, waiting for printer to finish...
pl: INFO: wysłano plik drukowania, czekam na zakończenie pracy drukarki…

en: INFO: Printer busy; will retry in 10 seconds...
pl: INFO: drukarka jest zajęta; ponowię próbę za 10 sekund…

en: INFO: Printer busy; will retry in 30 seconds...
pl: INFO: drukarka jest zajęta; ponowię próbę za 30 sekund…

en: INFO: Printer busy; will retry in 5 seconds...
pl: INFO: drukarka jest zajęta; ponowę próbę za 5 sekund…

en: INFO: Printer does not support IPP/%d.%d, trying IPP/1.0...
pl: INFO: drukarka nie obsługuje IPP/%d.%d, próbuję IPP/1.0...

en: INFO: Printer is busy; will retry in 5 seconds...
pl: INFO: drukarka jest zajęta; ponowię próbę za 5 sekund…

en: INFO: Printer is currently off-line.
pl: INFO: drukarka jest wyłączona.

en: INFO: Printer is currently offline.
pl: INFO: drukarka nie jest obecnie w trybie gotowości.

en: INFO: Printer is now online.
pl: INFO: drukarka jest w trybie gotowości.

en: INFO: Printer is offline.
pl: INFO: drukarka nie jest w trybie gotowości.

en: INFO: Printer not connected; will retry in 30 seconds...
pl: INFO: drukarka nie jest podłączona; ponowię próbę za 30 sekund…

en: INFO: Printing page %d, %d%% complete...
pl: INFO: drukuję stronę %d, %d%% zakończonych…

en: INFO: Printing page %d...
pl: INFO: drukuję stronę %d…

en: INFO: Ready to print.
pl: INFO: gotowy do drukowania.

en: INFO: Sending control file (%lu bytes)
pl: INFO: wysyłam plik kontrolny (%lu bajtów)

en: INFO: Sending control file (%u bytes)
pl: INFO: wysyłam plik kontrolny (%u bajtów)

en: INFO: Sending data
pl: INFO: wysyłam dane

en: INFO: Sending data file (%ld bytes)
pl: INFO: wysyłam plik danych (%ld bajtów)

en: INFO: Sending data file (%lld bytes)
pl: INFO: wysyłam plik danych (%lld bajtów)

en: INFO: Sending print data...
pl: INFO: wysyłam dane wydruku...

en: INFO: Sent print file, %ld bytes...
pl: INFO: wysyłam plik drukowania, %ld bajtów…

en: INFO: Sent print file, %lld bytes...
pl: INFO: wysyłam plik drukowania, %lld bajtów…

en: INFO: Spooling LPR job, %.0f%% complete...
pl: INFO: Składuję zlecenie LPR, %.0f%% zakończono…

en: INFO: Unable to contact printer, queuing on next printer in class...
pl: INFO: nie można skontaktować się z drukarką, ustawiam w kolejce następnej drukarki tej klasy…

en: INFO: Using default AppleTalk zone "%s"
pl: INFO: używam domyślnej strefy AppleTalk "%s"

en: INFO: Waiting for job to complete...
pl: INFO: czekam na zakończenie zlecenia…

en: INFO: Waiting for printer to become available...
pl: INFO: czekam, aż drukarka stanie się dostępna...

en: ISO B4 Envelope
pl: Koperta ISO B4

en: ISO B5 Envelope
pl: Koperta ISO B5

en: ISO B6 Envelope
pl: Koperta ISO B6

en: ISOLatin1
pl: Polish

en: Illegal control character
pl: Niedozwolony znak kontrolny

en: Illegal main keyword string
pl: Niedozwolony główny łańcuch słowa kluczowego

en: Illegal option keyword string
pl: Niedozwolony łańcuch słowa kluczowego opcji

en: Illegal translation string
pl: Niedozwolony łańcuch tłumaczenia

en: Illegal whitespace character
pl: Niedozwolony biały znak

en: Installable Options
pl: Opcje instalowane

en: Installed
pl: Zainstalowane

en: IntelliBar Label Printer
pl: Drukarka etykiet IntelliBar

en: Internal error
pl: Błąd wewnętrzny

en: Internet Postage 2-Part
pl: Etykieta Internet Postage, dwuczęściowa

en: Internet Postage 2-Part - 2 1/4 x 7 1/2"
pl: Etykieta Internet Postage, dwuczęściowa - 2 1/4 x 7 1/2"

en: Internet Postage 3-Part
pl: Etykieta Internet Postage, trzyczęściowa

en: Internet Postage 3-Part - 2 1/4 x 7"
pl: Etykieta Internet Postage, trzyczęściowa - 2 1/4 x 7"

en: Internet Printing Protocol
pl: Internetowy protokół druku

en: Invite Envelope
pl: Koperta zaproszenia

en: Italian Envelope
pl: Koperta włoska

en: Job #%d is already aborted - can't cancel.
pl: Zlecenie #%d zostało już przerwane - nie można anulować.

en: Job #%d is already canceled - can't cancel.
pl: Zlecenie #%d zostało już anulowane - nie można anulować.

en: Job #%d is already completed - can't cancel.
pl: Zlecenie #%d zostało już zakończone - nie można anulować.

en: Job Completed
pl: zlecenie zakończone

en: Job Created
pl: utworzono zlecenie

en: Job ID:
pl: ID zlecenia:

en: Job Options Changed
pl: zmieniono opcje zlecenia

en: Job Stopped
pl: zlecenie zatrzymane

en: Job UUID:
pl: UUID zlecenia:

en: Job is completed and cannot be changed.
pl: Zlecenie zostało zakończone i nie może zostać zmienione.

en: Job operation failed:
pl: Operacja zlecenia nie powiodła się:

en: Job state cannot be changed.
pl: Stan zlecenia nie może zostać zmieniony.

en: Jobs
pl: Zlecenia

en: Kaku2 Envelope
pl: Koperta Kaku2

en: Kaku3 Envelope
pl: Koperta Kaku3

en: LPD/LPR Host or Printer
pl: Host lub drukarka LPD/LPR

en: Label Printer
pl: Drukarka etykiet

en: Label Top
pl: Wierzch etykiety

en: Large Address
pl: Duży adres

en: Large Address - 1 4/10 x 3 1/2"
pl: Duży adres - 1 4/10 x 3 1/2"

en: Light
pl: Lekki

en: Line longer than the maximum allowed (255 characters)
pl: Wiersz dłuższy niż maksymalnie dozwolony (255 znaków)

en: List Available Printers
pl: Pokaż dostępne drukarki

en: Location:
pl: Miejsce:

en: Long-Edge (Portrait)
pl: Portretowy

en: Make and Model:
pl: Marka i model:

en: Manual Feed
pl: Ręczne podawanie papieru

en: Media Dimensions:
pl: Wymiary nośnika:

en: Media Limits:
pl: Ograniczenia nośnika:

en: Media Name:
pl: Nazwa nośnika:

en: Media Size
pl: Rozmiar nośnika

en: Media Source
pl: Źródło nośnika

en: Media Tracking
pl: Śledzenie nośnika

en: Media Type
pl: Rodzaj nośnika

en: Medium
pl: Średni

en: Memory allocation error
pl: Błąd przydziału pamięci

en: Missing PPD-Adobe-4.x header
pl: Brakujący nagłówek PPD-Adobe-4.x

en: Missing asterisk in column 1
pl: Brakująca gwiazdka w kolumnie 1

en: Missing value string
pl: Brakujący łańcuch wartości

en: Modify Class
pl: Zmień klasę

en: Modify Printer
pl: Zmień drukarkę

en: Monarch Envelope
pl: Koperta Monarch

en: Move All Jobs
pl: Przenieś wszystkie zlecenia

en: Move Job
pl: Przenieś zlecenie

en: Moved Permanently
pl: Trwale przeniesione

en: NOTICE: Print file accepted - job ID %d.
pl: NOTICE: zaakceptowano plik druku - ID zlecenia %d.

en: NOTICE: Print file accepted - job ID unknown.
pl: NOTICE: zaakceptowano plik drukowania - nieznane ID zlecenia.

en: NULL PPD file pointer
pl: PUSTY wskaźnik pliku PPD

en: Name OID uses indefinite length
pl: OID nazwy używa nieskończonej długości

en: Never
pl: Nigdy

en: No
pl: Nie

en: No Content
pl: Brak zawartości

en: No VarBind SEQUENCE
pl: Brak VarBind SEQUENCE

en: No active connection
pl: Brak aktywnego połączenia

en: No community name
pl: Brak community name

en: No default printer
pl: Brak domyślnej drukarki

en: No destinations added.
pl: Nie dodano celów.

en: No error-index
pl: Brak error-index

en: No error-status
pl: Brak error-status

en: No name OID
pl: Brak OID nazwy

en: No request-id
pl: Brak request-id

en: No subscriptions found.
pl: Błędne ID subskrypcji.

en: No variable-bindings SEQUENCE
pl: Brak variable-bindings SEQUENCE

en: No version number
pl: Brak nazwy wersji

en: Non-continuous (Mark sensing)
pl: Nieciągły (Mark sensing)

en: Non-continuous (Web sensing)
pl: Nieciągły (Web sensing)

en: Normal
pl: Zwykły

en: Not Found
pl: Nie znaleziono

en: Not Implemented
pl: Niezaimplementowane

en: Not Installed
pl: Niezainstalowane

en: Not Modified
pl: Niezmienione

en: Not Supported
pl: Nieobsługiwane

en: Not allowed to print.
pl: Brak zgody na druk.

en: Note
pl: Notatka

en: Off (1-Sided)
pl: Jednostronny

en: Online Help
pl: Pomoc internetowa

en: Open of %s failed: %s
pl: Otwarcie %s nie powiodło się: %s

en: OpenGroup without a CloseGroup first
pl: OpenGroup nie poprzedzony przez CloseGroup

en: OpenUI/JCLOpenUI without a CloseUI/JCLCloseUI first
pl: OpenUI/JCLOpenUI nie poprzedzony przez CloseUI/JCLCloseUI

en: Operation Policy
pl: Polityka operacji

en: Options Installed
pl: Zainstalowane opcje

en: Options:
pl: Opcje:

en: Output Mode
pl: Tryb wyjścia

en: Output for printer %s is sent to %s
pl: Wyjście dla drukarki %s zostało wysłane do %s

en: Output for printer %s is sent to remote printer %s on %s
pl: Wyjście dla drukarki %s zostało wysłane do zdalnej drukarki %s na %s

en: Output for printer %s/%s is sent to %s
pl: Wyjście dla drukarki %s/%s zostało wysłane do %s

en: Output for printer %s/%s is sent to remote printer %s on %s
pl: Wyjście dla drukarki %s/%s zostało wysłane do zdalnej drukarki %s na %s

en: PASS
pl: SUKCES

en: PCL Laser Printer
pl: Drukarka laserowa PCL

en: PRC1 Envelope
pl: Koperta PRC1

en: PRC10 Envelope
pl: Koperta PRC10

en: PRC2 Envelope
pl: Koperta PRC2

en: PRC3 Envelope
pl: Koperta PRC3

en: PRC32K (Oversize)
pl: PRC32K (oversize)

en: PRC4 Envelope
pl: Koperta PRC4

en: PRC5 Envelope
pl: Koperta PRC5

en: PRC6 Envelope
pl: Koperta PRC6

en: PRC7 Envelope
pl: Koperta PRC7

en: PRC8 Envelope
pl: Koperta PRC8

en: PRC9 Envelope
pl: Koperta PRC9

en: Packet does not contain a Get-Response-PDU
pl: Pakiet nie zawiera Get-Response-PDU

en: Packet does not start with SEQUENCE
pl: Pakiet nie rozpoczyna się od SEQUENCE

en: Password for %s on %s?
pl: Hasło dla %s na %s?

en: Password for %s required to access %s via SAMBA:
pl: Wymagane jest hasło dla %s, aby uzyskać dostęp do %s przez Sambę:

en: Pause Class
pl: Wstrzymanie klasy

en: Pause Printer
pl: Wstrzymanie drukarki

en: Personal Envelope
pl: Koperta osobista

en: Photo
pl: Zdjęcie

en: Photo Labels
pl: Etykiety zdjęć

en: Plain Paper
pl: Zwykły papier

en: Policies
pl: Zasady

en: Port Monitor
pl: Monitor portów

en: PostScript Printer
pl: Drukarka PostScriptowa

en: Postcard
pl: Kartka pocztowa

en: Print Density
pl: Gęstość druku

en: Print Job:
pl: Zlecenie drukowania:

en: Print Mode
pl: Tryb drukowania

en: Print Rate
pl: Prędkość drukowania

en: Print Self-Test Page
pl: Drukuj stronę testową

en: Print Speed
pl: Prędkość druku

en: Print Test Page
pl: Wydrukuj stronę próbną

en: Print and Cut
pl: Drukuj i obetnij

en: Print and Tear
pl: Drukuj i oderwij

en: Printed For:
pl: Druk dla:

en: Printed From:
pl: Druk z:

en: Printed On:
pl: Druk na:

en: Printer Added
pl: Dodano drukarkę

en: Printer Default
pl: Domyślna drukarka

en: Printer Deleted
pl: Usunięto drukarkę

en: Printer Modified
pl: Zmieniono drukarkę

en: Printer Name:
pl: Nazwa drukarki:

en: Printer Paused
pl: Drukarka wstrzymana

en: Printer Settings
pl: Ustawienia drukarki

en: Printer:
pl: Drukarka:

en: Printers
pl: Drukarki

en: Purge Jobs
pl: Wyczyść zlecenia

en: Quota limit reached.
pl: Przekroczono limit miejsca.

en: Rank    Owner   Job     File(s)                         Total Size
pl: Kolejność    Właściciel   Zlecenie     Pliki                         Całkowity rozmiar

en: Rank   Owner      Pri  Job        Files                       Total Size
pl: Kolejność   Właściciel      Drukowanie  Zlecenie        Pliki                       Całkowity rozmiar

en: Reject Jobs
pl: Odrzuć zlecenia

en: Reprint After Error
pl: Drukuj ponownie po błędzie

en: Request Entity Too Large
pl: Encja zapytania zbyt długa

en: Resolution
pl: Rozdzielczość

en: Resume Class
pl: Wznowienie klasy

en: Resume Printer
pl: Wznowienie drukarki

en: Return Address
pl: Adres nadawcy

en: Return Address - 3/4 x 2"
pl: Adres nadawcy - 3/4 x 2"

en: Rewind
pl: Przewiń

en: Running command: %s %s -N -A %s -c '%s'
pl: Uruchamiam polecenie: %s %s -N -A %s -c "%s"

en: SEQUENCE uses indefinite length
pl: SEQUENCE używa nieskończonej długości

en: See Other
pl: Zobacz inne

en: Serial Port #%d
pl: Port szeregowy #%d

en: Server Restarted
pl: Uruchomiono serwer ponownie

en: Server Security Auditing
pl: Sprawdzenie bezpieczeństwa serwera

en: Server Started
pl: Uruchomiono serwer

en: Server Stopped
pl: Zatrzymano serwer

en: Service Unavailable
pl: Usługa niedostępna

en: Set Allowed Users
pl: Ustaw dozwolonych użytkowników

en: Set As Server Default
pl: Ustaw jako domyślne serwera

en: Set Class Options
pl: Ustaw opcje klasy

en: Set Printer Options
pl: Ustaw opcje drukarki

en: Set Publishing
pl: Ustaw publikowanie

en: Shipping Address
pl: Adres wysyłki

en: Shipping Address - 2 5/16 x 4"
pl: Adres wysyłki - 2 5/16 x 4"

en: Short-Edge (Landscape)
pl: Poziome

en: Special Paper
pl: Papier specjalny

en: Standard
pl: Standardowy

en: Starting Banner
pl: Uruchamiam baner

en: Statement
pl: Stwierdzenie

en: Switching Protocols
pl: Przełączanie protokołów

en: Tabloid (Oversize)
pl: Tabloid (oversize)

en: Tear-Off Adjust Position
pl: Korekcja pozycji odrywania

en: The PPD file "%s" could not be found.
pl: Nie można znaleźć pliku PPD "%s".

en: The PPD file "%s" could not be opened: %s
pl: Nie można otworzyć pliku PPD "%s": %s

en: The class name may only contain up to 127 printable characters and may not contain spaces, slashes (/), or the pound sign (#).
pl: Nazwa klasy może zawierać tylko do 127 drukowalnych znaków i nie może zawierać spacji, ukośników (/) lub znaku #.

en: The notify-lease-duration attribute cannot be used with job subscriptions.
pl: Cecha notify-lease-duration nie może być używana z subskrypcjami zadań.

en: The printer name may only contain up to 127 printable characters and may not contain spaces, slashes (/), or the pound sign (#).
pl: Nazwa drukarki może zawierać tylko do 127 drukowalnych znaków i nie może zawierać spacji, ukośników (/) lub znaku #.

en: The printer or class was not found.
pl: Drukarka lub klasa nie została znaleziona.

en: The printer-uri "%s" contains invalid characters.
pl: printer-uri "%s" zawiera nieprawidłowe znaki.

en: The printer-uri must be of the form "ipp://HOSTNAME/classes/CLASSNAME".
pl: printer-uri musi być w formie "ipp://NAZWA_KOMPUTERA/classes/NAZWA_KLASY".

en: The printer-uri must be of the form "ipp://HOSTNAME/printers/PRINTERNAME".
pl: printer-uri musi być w formie "ipp://NAZWA_KOMPUTERA/printers/NAZWA_DRUKARKI".

en: The subscription name may not contain spaces, slashes (/), question marks (?), or the pound sign (#).
pl: Nazwa subskrypcji nie może zawierać spacji, ukośników (/), pytajników (?) lub znaku #.

en: There are too many subscriptions.
pl: Jest zbyt wiele subskrypcji.

en: Thermal Transfer Media
pl: Nośnik druku termicznego

en: Title:
pl: Tytuł:

en: Too many active jobs.
pl: Za dużo aktywnych zadań.

en: Transparency
pl: Przezroczystość

en: Tray
pl: Podajnik

en: Tray 1
pl: Podajnik 1

en: Tray 2
pl: Podajnik 2

en: Tray 3
pl: Podajnik 3

en: Tray 4
pl: Podajnik 4

en: URI Too Long
pl: Zbyt długi URI

en: USB Serial Port #%d
pl: Port szeregowy USB #%d

en: Unable to access cupsd.conf file:
pl: Nie można uzyskać dostępu do pliku cupsd.conf:

en: Unable to add RSS subscription:
pl: Nie można dodać subskrypcji RSS:

en: Unable to add class:
pl: Nie można dodać klasy:

en: Unable to add printer:
pl: Nie można dodać drukarki:

en: Unable to cancel RSS subscription:
pl: Nie można wycofać subskrypcji RSS:

en: Unable to change printer-is-shared attribute:
pl: Nie można zmienić cechy printer-is-shared:

en: Unable to change printer:
pl: Nie można zmienić drukarki:

en: Unable to change server settings:
pl: Nie można zmienić ustawień serwera:

en: Unable to connect to host.
pl: Nie można połączyć się z hostem.

en: Unable to create temporary file:
pl: Nie można utworzyć pliku tymczasowego:

en: Unable to delete class:
pl: Nie można usunąć klasy:

en: Unable to delete printer:
pl: Nie można usunąć drukarki:

en: Unable to do maintenance command:
pl: Nie można wykonać polecenia konserwacji:

en: Unable to get class list:
pl: Nie można uzyskać listy klas:

en: Unable to get class status:
pl: Nie można uzyskać statusu klasy:

en: Unable to get list of printer drivers:
pl: Nie można uzyskać listy sterowników drukarek:

en: Unable to get printer attributes:
pl: Nie można uzyskać cech drukarki:

en: Unable to get printer list:
pl: Nie można uzyskać listy drukarek:

en: Unable to get printer status:
pl: Nie można uzyskać statusu drukarki:

en: Unable to modify class:
pl: Nie można zmienić klasy:

en: Unable to modify printer:
pl: Nie można zmienić drukarki:

en: Unable to move job
pl: Nie można przenieść zlecenia

en: Unable to move jobs
pl: Nie można przenieść zadań

en: Unable to open PPD file
pl: Nie można otworzyć pliku PPD

en: Unable to open PPD file:
pl: Nie można otworzyć pliku PPD:

en: Unable to open cupsd.conf file:
pl: Nie można otworzyć pliku cupsd.conf:

en: Unable to print test page:
pl: Nie można wydrukować strony testowej:

en: Unable to run "%s": %s
pl: Nie można uruchomić "%s": %s

en: Unable to set options:
pl: Nie można ustawić opcji:

en: Unable to set server default:
pl: Nie można ustalić domyślnych parametrów serwera:

en: Unable to upload cupsd.conf file:
pl: Nie można wysłać pliku cupsd.conf:

en: Unauthorized
pl: Brak uwierzytelnienia

en: Units
pl: Jednostki

en: Unknown
pl: Nieznane

en: Unknown printer-error-policy "%s".
pl: Nieznane printer-error-policy "%s"!

en: Unknown printer-op-policy "%s".
pl: Nieznane printer-op-policy "%s".

en: Unsupported value type
pl: Nieobsługiwany rodzaj wartości

en: Upgrade Required
pl: Wymagane uaktualnienie

en: Usage:
    
        lpadmin [-h server] -d destination
        lpadmin [-h server] -x destination
        lpadmin [-h server] -p printer [-c add-class] [-i interface] [-m model]
                           [-r remove-class] [-v device] [-D description]
                           [-P ppd-file] [-o name=value]
                           [-u allow:user,user] [-u deny:user,user]
pl: Użycie:
    
        lpadmin [-h serwer] -d cel
        lpadmin [-h serwer] -x cel
        lpadmin [-h serwer] -p drukarka [-c dodaj-klasę] [-i interfejs] [-m model]
                           [-r usuń-klasę] [-v urządzenie] [-D opis]
                           [-P plik-ppd] [-o nazwa=wartość]
                           [-u zezwól:użytkownik,użytkownik] [-u zabroń:użytkownik,użytkownik]

en: Usage: %s job user title copies options [filename]
pl: Użycie: %s zlecenie użytkownik tytuł liczba_kopii opcje [plik]

en: Usage: %s job-id user title copies options [file]
pl: Użycie: %s id_zlecenia użytkownik tytuł liczba_kopii opcje [plik]

en: Usage: %s job-id user title copies options file
pl: Użycie: %s id_zlecenia użytkownik tytuł liczba_kopii opcje plik

en: Usage: cupsaddsmb [options] printer1 ... printerN
           cupsaddsmb [options] -a
    
    Options:
      -E               Encrypt the connection to the server
      -H samba-server  Use the named SAMBA server
      -U samba-user    Authenticate using the named SAMBA user
      -a               Export all printers
      -h cups-server   Use the named CUPS server
      -v               Be verbose (show commands)
pl: Użycie: cupsaddsmb [opcje] drukarka1 ... drukarkaN
           cupsaddsmb [opcje] -a
    
    Opcje:
      -E               Szyfruj połączenie z serwerem
      -H serwer_samba  Użyj nazwy serwera SAMBA
      -U użytkownik_samba    Uwierzytelnienie nazwą użytkownika SAMBA
      -a               Eksportuj wszystkie drukarki
      -h serwer_cups   Użyj nazwy serwera CUPS
      -v               Podgląd (wyświetla polecenia)

en: Usage: cupsctl [options] [param=value ... paramN=valueN]
    
    Options:
    
        -E                      Enable encryption
        -U username             Specify username
        -h server[:port]        Specify server address
    
        --[no-]debug-logging    Turn debug logging on/off
        --[no-]remote-admin     Turn remote administration on/off
        --[no-]remote-any       Allow/prevent access from the Internet
        --[no-]remote-printers  Show/hide remote printers
        --[no-]share-printers   Turn printer sharing on/off
        --[no-]user-cancel-any  Allow/prevent users to cancel any job
pl: Użycie: cupsctl [opcje] [param=wartość ... paramN=wartośćN]
    
    Opcje:
    
        -E                      Włącz szyfrowanie
        -U nazwa_użytkownika             Określ nazwę użytkownika
        -h serwer[:port]        Określ adres serwera
    
        --[no-]debug-logging    Włącz lub wyłącz dziennik błędów
        --[no-]remote-admin     Włącz lub wyłącz zdalną administrację
        --[no-]remote-any       Pozwól lub zabroń dostęp przez Internet
        --[no-]remote-printers  Pokaż lub ukryj zdalne drukarki
        --[no-]share-printers   Włącz lub wyłącz udostępnianie drukarek
        --[no-]user-cancel-any  Pozwól lub zabroń użytkownikom anulowanie dowolnego zlecenia

en: Usage: cupsd [-c config-file] [-f] [-F] [-h] [-l]
    
    -c config-file      Load alternate configuration file
    -f                  Run in the foreground
    -F                  Run in the foreground but detach
    -h                  Show this usage message
    -l                  Run cupsd from launchd(8)
pl: Użycie: cupsd [-c plik-konfiguracji] [-f] [-F] [-h] [-l]
    
    -c plik-konfiguracji      Wczytuje alternatywny plik konfiguracji
    -f                  Uruchamia na pierwszym planie
    -F                  Uruchamia na pierwszym planie, ale odłączone
    -h                  Wyświetla wiadomości o użyciu
    -l                  Uruchamia cupsd z launchd(8)

en: Usage: cupstestdsc [options] filename.ps [... filename.ps]
           cupstestdsc [options] -
    
    Options:
    
        -h       Show program usage
    
        Note: this program only validates the DSC comments, not the PostScript itself.
pl: Użycie: cupstestdsc [opcje] nazwapliku.ps [... nazwapliku.ps]
           cupstestdsc [opcje] -
    
    Opcje:
    
        -h       Wyświetla użycie programu
    
        Uwaga: ten program sprawdza tylko komentarze DSC, nie PostScriptowe.

en: Usage: lpmove job/src dest
pl: Użycie: lpmove zlecenie/źródło cel

en: Usage: lpoptions [-h server] [-E] -d printer
           lpoptions [-h server] [-E] [-p printer] -l
           lpoptions [-h server] [-E] -p printer -o option[=value] ...
           lpoptions [-h server] [-E] -x printer
pl: Użycie: lpoptions [-h serwer] [-E] -d drukarka
           lpoptions [-h serwer] [-E] [-p drukarka] -l
           lpoptions [-h serwer] [-E] -p drukarka -o opcja[=wartość] ...
           lpoptions [-h serwer] [-E] -x drukarka

en: Usage: lppasswd [-g groupname]
pl: Użycie: lppasswd [-g nazwagrupy]

en: Usage: lppasswd [-g groupname] [username]
           lppasswd [-g groupname] -a [username]
           lppasswd [-g groupname] -x [username]
pl: Użycie: lppasswd [-g nazwagrupy] [nazwaużytkownika]
           lppasswd [-g nazwagrupy] -a [nazwaużytkownika]
           lppasswd [-g nazwagrupy] -x [nazwaużytkownika]

en: Usage: lpq [-P dest] [-U username] [-h hostname[:port]] [-l] [+interval]
pl: Użycie: lpq [-P cel] [-U nazwaużytkownika] [-h nazwakomputera[:port]] [-l] [+przerwanie]

en: Usage: ppdc [options] filename.drv [ ... filenameN.drv ]
    Options:
      -D name=value        Set named variable to value.
      -I include-dir       Add include directory to search path.
      -c catalog.po        Load the specified message catalog.
      -d output-dir        Specify the output directory.
      -l lang[,lang,...]   Specify the output language(s) (locale).
      -m                   Use the ModelName value as the filename.
      -t                   Test PPDs instead of generating them.
      -v                   Be verbose (more v's for more verbosity).
      -z                   Compress PPD files using GNU zip.
      --cr                 End lines with CR (Mac OS 9).
      --crlf               End lines with CR + LF (Windows).
      --lf                 End lines with LF (UNIX/Linux/Mac OS X).
pl: Użycie: ppdc [opcje] plik.drv [ ... plikN.drv ]
    Opcje:
      -D nazwa=wartość        Przypisuje wartość nazwanej zmiennej.
      -I katalog-dołączeń       Dodaje katalog do ścieżki wyszukiwania.
      -c katalog.po        Wczytuje podany katalog komunikatów.
      -d katalog-wyjściowy        Wybiera katalog wyjściowy.
      -l język[,język,...]   Ustala języki wyjścia (locale).
      -m                   Używa nazwy ModelName jako nazwy pliku.
      -t                   Testuje pliki PPD zamiast je generować.
      -v                   Dodatkowe informacje (im więcej opcji v, tym więcej informacji).
      -z                   Kompresuje plik PPD za pomocą GNU zip.
      --cr                 Znaki końca wiersza to CR (Mac OS 9).
      --crlf               Znaki końca wiersza to CR+LF (Windows).
      --lf                 Znaki końca wiersza to LF (UNIX/Linux/Mac OS X).

en: Usage: ppdhtml [options] filename.drv >filename.html
      -D name=value        Set named variable to value.
    Options:
      -I include-dir    Add include directory to search path.
pl: Użycie: ppdhtml [opcje] plik.drv >plik.html
      -D nazwa=wartość        Przypisuje wartość nazwanej zmiennej.
    Opcje:
      -I katalog-dołączeń    Dodaje katalog do ścieżki wyszukiwania.

en: Usage: ppdi [options] filename.ppd [ ... filenameN.ppd ]
    Options:
      -I include-dir
      -o filename.drv
pl: Użycie: ppdi [opcje] plik.ppd [ ... plikN.ppd ]
    Opcje:
      -I katalog-dołączeń
      -o plik.drv

en: Usage: ppdmerge [options] filename.ppd [ ... filenameN.ppd ]
    Options:
      -o filename.ppd[.gz]
pl: Użycie: ppdmerge [opcje] plik.ppd [ ... plikN.ppd ]
    Opcje:
      -o plik.ppd[.gz]

en: Usage: ppdpo [options] -o filename.po filename.drv [ ... filenameN.drv ]
    Options:
      -D name=value        Set named variable to value.
      -I include-dir    Add include directory to search path.
      -v                Be verbose (more v's for more verbosity).
pl: Użycie: ppdpo [opcje] -o plik.po plik.drv [ ... plikN.drv ]
    Opcje:
      -D nazwa=wartość        Przypisuje nazwanej zmiennej podaną wartość.
      -I katalog-dołączeń    Dodaje katalog do ścieżki wyszukiwania.
      -v                Dodatkowe informacje (im więcej opcji v, tym więcej informacji).

en: Usage: snmp [host-or-ip-address]
pl: Użycie: snmp [serwer_lub_adres_ip]

en: Value uses indefinite length
pl: Wartość używa nieskończonej długości

en: VarBind uses indefinite length
pl: VarBind używa nieskończonej długości

en: Version uses indefinite length
pl: Version używa nieskończonej długości

en: WARNING: Adding only the first %d printers found
pl: WARNING: dodaję tylko pierwszych %d znalezionych drukarek

en: WARNING: Boolean expected for waiteof option "%s"
pl: WARNING: dla opcji waiteof oczekiwano wartości logicznej "%s"

en: WARNING: Printer not responding
pl: WARNING: drukarka nie odpowiada

en: WARNING: Printer sent unexpected EOF
pl: WARNING: drukarka wysłała niespodziewany EOF

en: WARNING: Unable to open "%s:%s": %s
pl: WARNING: nie można otworzyć "%s:%s": %s

en: WARNING: Unable to send PAP status request
pl: WARNING: nie da się wysłać żądania statusu PAP

en: WARNING: Unexpected PAP packet of type %d
pl: WARNING: niespodziewany pakiet PAP typu %d

en: WARNING: Unknown PAP packet of type %d
pl: WARNING: nieznany pakiet PAP typu %d

en: WARNING: number expected for status option "%s"
pl: WARNING: spodziewana liczba dla opcji statusu "%s"

en: Yes
pl: Tak

en: You must access this page using the URL <A HREF="https://%s:%d%s">https://%s:%d%s</A>.
pl: Aby uzyskać dostęp do tej strony, użyj URL <A HREF="https://%s:%d%s">https://%s:%d%s</A>.

en: You4 Envelope
pl: Koperta You4

en: ZPL Label Printer
pl: Drukarka etykiet ZPL

en: aborted
pl: przerwane

en: canceled
pl: anulowane

en: completed
pl: zakończone

en: convert: Use the -f option to specify a file to convert.
pl: convert: użyj opcji -f, aby wskazać plik do konwersji.

en: cups-deviced failed to execute.
pl: Nie powiodło się wykonanie cups-deviced.

en: cups-driverd failed to execute.
pl: Nie powiodło się wykonanie cups-driverd.

en: cupsaddsmb: No PPD file for printer "%s" - %s
pl: cupsaddsmb: brak pliku PPD dla drukarki "%s" - %s

en: cupsctl: Unable to connect to server: %s
pl: cupsctl: nie można się połączyć z serwerem: %s

en: cupsd: launchd(8) support not compiled in, running in normal mode.
pl: cupsd: obsługa launchd(8) nie została wkompilowana, uruchamianie w normalnym trybie.

en: cupsfilter: Unable to get job file - %s
pl: cupsfilter: nie da się uzyskać pliku zlecenia - %s

en: cupstestppd: The -q option is incompatible with the -v option.
pl: cupstestppd: opcja -q jest niezgodna z opcją -v.

en: cupstestppd: The -v option is incompatible with the -q option.
pl: cupstestppd: opcja -v jest niezgodna z opcją -q.

en: device for %s/%s: %s
pl: urządzenie dla %s/%s: %s

en: device for %s: %s
pl: urządzenie dla %s: %s

en: error-index uses indefinite length
pl: error-index używa nieskończonej długości

en: error-status uses indefinite length
pl: error-status używa nieskończonej długości

en: held
pl: wstrzymane

en: help		get help on commands
pl: help		pomoc na temat poleceń

en: idle
pl: bezczynna

en: lpadmin: Printer %s is already a member of class %s.
pl: lpadmin: drukarka %s jest już elementem klasy %s.

en: lpadmin: Printer %s is not a member of class %s.
pl: lpadmin: drukarka %s nie jest elementem klasy %s.

en: lpadmin: Unable to connect to server: %s
pl: lpadmin: nie można połączyć się do serwera: %s

en: lpadmin: Unable to open PPD file "%s" - %s
pl: lpadmin: nie można otworzyć pliku PPD "%s" - %s

en: lpadmin: Unable to open file "%s": %s
pl: lpadmin: nie można otworzyć pliku "%s": %s

en: lpmove: Unable to connect to server: %s
pl: lpmove: nie można połączyć się z serwerem: %s

en: lpoptions: Unable to add printer or instance: %s
pl: lpoptions: nie można dodać drukarki lub przykładu: %s

en: lpoptions: Unable to get PPD file for %s: %s
pl: lpoptions: nie można otworzyć pliku PPD dla %s: %s

en: lppasswd: Sorry, password rejected.
    Your password must be at least 6 characters long, cannot contain
    your username, and must contain at least one letter and number.
pl: lppasswd: przepraszam, hasło zostało odrzucone.
    Hasło musi mieć co najmniej 6 znaków, nie może zawierać nazwy
    użytkownika i musi zawierać co najmniej jedną literę i liczbę.

en: lppasswd: Unable to copy password string: %s
pl: lppasswd: nie można skopiować łańcucha hasła: %s

en: lppasswd: Unable to open password file: %s
pl: lppasswd: nie można otworzyć pliku hasła: %s

en: lppasswd: Unable to write to password file: %s
pl: lppasswd: nie można zapisać do pliku hasła: %s

en: lppasswd: failed to backup old password file: %s
pl: lppasswd: utworzenie kopii zapasowej starego pliku hasła nie powiodło się: %s

en: lppasswd: failed to rename password file: %s
pl: lppasswd: zmiana nazwy pliku hasła nie powiodła się: %s

en: lppasswd: user "%s" and group "%s" do not exist.
pl: lppasswd: użytkownik "%s" i grupa "%s" nie istnieją.

en: members of class %s:
pl: elementy klasy %s:

en: no entries
pl: brak wpisów

en: no system default destination
pl: brak domyślnego celu systemowego

en: pending
pl: oczekujące

en: ppdc: Adding include directory "%s"...
pl: ppdc: dodaję katalog dołączeń "%s"...

en: ppdc: Adding/updating UI text from %s...
pl: ppdc: dodaję/uaktualniam tekst UI z %s...

en: ppdc: Bad boolean value (%s) on line %d of %s.
pl: ppdc: nieprawidłowa wartość logiczna (%s), linia %d w %s.

en: ppdc: Bad variable substitution ($%c) on line %d of %s.
pl: ppdc: nieprawidłowe zastąpienie zmiennej ($%c), linia %d w %s.

en: ppdc: Expected boolean value on line %d of %s.
pl: ppdc: w linii %d %s spodziewana jest wartość logiczna.

en: ppdc: Expected choice code on line %d of %s.
pl: ppdc: w linii %d %s spodziewany jest kod wyboru.

en: ppdc: Expected choice name/text on line %d of %s.
pl: ppdc: w linii %d %s spodziewana jest nazwa/tekst wyboru.

en: ppdc: Loading driver information file "%s"...
pl: ppdc: wczytuję plik informacyjny sterownika "%s"...

en: ppdc: Loading messages for locale "%s"...
pl: ppdc: wczytuję komunikaty locale "%s"...

en: ppdc: Loading messages from "%s"...
pl: ppdc: wczytuję komunikaty z "%s"...

en: ppdc: Unable to create PPD file "%s" - %s.
pl: ppdc: nie można utworzyć pliku PPD "%s" - %s.

en: ppdc: Unable to create output directory %s: %s
pl: ppdc: nie można utworzyć katalogu wyjścia %s: %s

en: ppdc: Unable to create output pipes: %s
pl: ppdc: nie można utworzyć potoku wyjścia: %s

en: ppdc: Unable to execute cupstestppd: %s
pl: ppdc: nie można wykonać cupstestppd: %s

en: ppdc: Unable to find localization for "%s" - %s
pl: ppdc: nie można znaleźć lokalizacji dla "%s" - %s

en: ppdc: Unable to load localization file "%s" - %s
pl: ppdc: nie można wczytać lokalizacji dla "%s" - %s

en: ppdc: Undefined variable (%s) on line %d of %s.
pl: ppdc: niezdefiniowana zmienna (%s), linia %d w %s.

en: ppdc: Writing %s...
pl: ppdc: zapisuję %s...

en: ppdc: Writing PPD files to directory "%s"...
pl: ppdc: zapisuję pliki PPD do katalogu "%s"...

en: ppdmerge: Ignoring PPD file %s...
pl: ppdmerge: ignoruję plik PPD %s...

en: ppdmerge: Unable to backup %s to %s- %s
pl: ppdmerge: nie można wykonać kopii zapasowej %s w %s- %s

en: printer %s disabled since %s -
pl: drukarka %s jest wyłączona od %s -

en: printer %s is idle.  enabled since %s
pl: drukarka %s jest bezczynna. włączona od %s

en: printer %s now printing %s-%d.  enabled since %s
pl: drukarka %s drukuje teraz %s-%d. włączona od %s

en: printer %s/%s disabled since %s -
pl: drukarka %s/%s jest wyłączona od %s -

en: printer %s/%s is idle.  enabled since %s
pl: drukarka %s/%s jest bezczynna. włączona od %s

en: printer %s/%s now printing %s-%d.  enabled since %s
pl: drukarka %s/%s drukuje teraz %s-%d. włączona od %s

en: processing
pl: przetwarzane

en: request id is %s-%d (%d file(s))
pl: ID żądania to %s-%d (%d plików)

en: request-id uses indefinite length
pl: request-id używa nieskończonej długości

en: scheduler is not running
pl: planista nie jest uruchomiony

en: scheduler is running
pl: planista jest uruchomiony

en: stat of %s failed: %s
pl: użycie stat z %s nie powiodło się: %s

en: status		show status of daemon and queue
pl: status		wyświetla stan demonów i kolejki

en: stopped
pl: zlecenie zatrzymane

en: system default destination: %s
pl: domyślny cel systemowy: %s

en: system default destination: %s/%s
pl: domyślny cel systemowy: %s/%s

en: unknown
pl: nieznane

en: untitled
pl: nienazwane

en: variable-bindings uses indefinite length
pl: variable-bindings używa nieskończonej długości
