CUPS 1.2 - en to he translation catalogue (501 entries)

en: 		(all)
he: 		(הכל)

en: 		(none)
he: 		(כלום)

en: 	%d entries
he: 	%d כניסות

en: 	After fault: continue
he: 	אחרי שגיאה: המשך

en: 	Alerts:
he: 	אתראות:

en: 	Banner required
he: 	כרזה נדרשת

en: 	Charset sets:
he: 	קבוצות של Charset:

en: 	Connection: direct
he: 	חיבור: ישיר

en: 	Connection: remote
he: 	חיבור: מרוחק

en: 	Default page size:
he: 	ברירת מחדל של גודל דף:

en: 	Default pitch:
he: 	ברירת מחדל של מספר תווים:

en: 	Default port settings:
he: 	ברירת מחדל של הגדרות פתחה:

en: 	Description: %s
he: 	תיאור: %s

en: 	Form mounted:
    	Content types: any
    	Printer types: unknown
he: 	טופס טעון:
    	סוגי תוכן: כלשהו
    	סוגי מדפסות: לא ידוע

en: 	Forms allowed:
he: 	טפסים מורשים:

en: 	Interface: %s.ppd
he: 	ממשק: %s.ppd

en: 	Interface: %s/interfaces/%s
he: 	ממשק: %s/interfaces/%s

en: 	Interface: %s/ppd/%s.ppd
he: 	ממשק: %s/ppd/%s.ppd

en: 	Location: %s
he: 	מיקום: %s

en: 	On fault: no alert
he: 	בעת שגיאה: אין אתראה

en: 	Users allowed:
he: 	משתמשים מורשים:

en: 	Users denied:
he: 	משתמשים נדחים:

en: 	daemon present
he: 	שירות קיים

en: 	no entries
he: 	אין כניסות

en: 	printer is on device '%s' speed -1
he: 	המדפסת נמצאת על התקן '%s' מהירות -1

en: 	printing is disabled
he: 	הדפסה לא מאופשרת

en: 	printing is enabled
he: 	הדפסה מאופשרת

en: 	queued for %s
he: 	הוכנס לתור עבור %s

en: 	queuing is disabled
he: 	הכנסה לתור לא מאופשרת

en: 	queuing is enabled
he: 	הכנסה לתור מאופשרת

en: 	reason unknown
he: 	סיבה לא ידועה

en: 
        DETAILED CONFORMANCE TEST RESULTS
he: 
        תוצאות בדיקת התאמה מפורטות

en:                 REF: Page 15, section 3.1.
he:                 ראה: עמוד 15, סעיף 3.1.

en:                 REF: Page 15, section 3.2.
he:                 ראה: עמוד 15, סעיף 3.2.

en:                 REF: Page 19, section 3.3.
he:                 ראה: עמוד 19, סעיף  3.3.

en:                 REF: Page 20, section 3.4.
he:                 ראה: עמוד 20, סעיף 3.4.

en:                 REF: Page 27, section 3.5.
he:                 ראה: עמוד 27, סעיף  3.5.

en:                 REF: Page 42, section 5.2.
he:                 ראה: עמוד 42, סעיף 5.2.

en:                 REF: Pages 16-17, section 3.2.
he:                 ראה: עמודים 16-17, סעיף 3.2.

en:                 REF: Pages 42-45, section 5.2.
he:                 ראה: עמודים 42-45, סעיף 5.2.

en:                 REF: Pages 45-46, section 5.2.
he:                 ראה: עמודים 45-46, סעיף 5.2.

en:                 REF: Pages 48-49, section 5.2.
he:                 ראה: עמודים 49-49, סעיף 5.2.

en:                 REF: Pages 52-54, section 5.2.
he:                 ראה: עמודים  52-54, סעיף 5.2.

en:         %-39.39s %.0f bytes
he:         %-39.39s %.0f בתים

en:         PASS    Default%s
he:         עבר    Default%s

en:         PASS    DefaultImageableArea
he:         עבר    DefaultImageableArea

en:         PASS    DefaultPaperDimension
he:         עבר    DefaultPaperDimension

en:         PASS    FileVersion
he:         עבר    FileVersion

en:         PASS    FormatVersion
he:         עבר    FormatVersion

en:         PASS    LanguageEncoding
he:         עבר    LanguageEncoding

en:         PASS    LanguageVersion
he:         עבר    LanguageVersion

en:         PASS    Manufacturer
he:         עבר    Manufacturer

en:         PASS    ModelName
he:         עבר    ModelName

en:         PASS    NickName
he:         עבר    NickName

en:         PASS    PCFileName
he:         עבר    PCFileName

en:         PASS    PSVersion
he:         עבר    PSVersion

en:         PASS    PageRegion
he:         עבר    PageRegion

en:         PASS    PageSize
he:         עבר    PageSize

en:         PASS    Product
he:         עבר    Product

en:         PASS    ShortNickName
he:         עבר    ShortNickName

en:         WARN    "%s %s" conflicts with "%s %s"
                    (constraint="%s %s %s %s")
he:        אזהרה    "%s %s" מתנגש עם "%s %s"
                    (אילוץ="%s %s %s %s")

en:         WARN    %s has no corresponding options!
he:        אזהרה    ל %s אין אופציות מתאימות!

en:         WARN    %s shares a common prefix with %s
                    REF: Page 15, section 3.2.
he:        אזהרה    %s חולק תחילית יחד עם %s
                    ראה: עמוד 15, סעיף 3.2.

en:         WARN    Default choices conflicting!
he:        אזהרה    בחירות ברירת-מחדל מתנגשות!

en:         WARN    Duplex option keyword %s should be named Duplex or JCLDuplex!
                    REF: Page 122, section 5.17
he:        אזהרה    מילת מפתח %s להדפסה דו-צידית צריכה להכתב Duplex או JCLDuplex!
                    ראה: עמוד 122, סעיף 5.17

en:         WARN    File contains a mix of CR, LF, and CR LF line endings!
he:        אזהרה    קובץ מכיל תערובת של CR, LF, ו CR LF סופי שורה!

en:         WARN    LanguageEncoding required by PPD 4.3 spec.
                    REF: Pages 56-57, section 5.3.
he:        אזהרה    LanguageEncoding נדרש בספציפיקציה של PPD 4.3.
                    ראה: עמודים 56-57, סעיף 5.3.

en:         WARN    Line %d only contains whitespace!
he:        אזהרה    שורה %d 'מכילה רק 'רווח לבן!

en:         WARN    Manufacturer required by PPD 4.3 spec.
                    REF: Pages 58-59, section 5.3.
he:        אזהרה    Manufacturer נדרש בספציפיקציה של PPD 4.3.
                    ראה: עמודים 58-59, סעיף 5.3.

en:         WARN    Non-Windows PPD files should use lines ending with only LF, not CR LF!
he:        אזהרה    קבצי PPD שאינם של Windows אמורים להשתמש רק ב- LF לסוף שורה ולא CR LF!

en:         WARN    Obsolete PPD version %.1f!
                    REF: Page 42, section 5.2.
he:        אזהרה    גרסת PPD %.1f מיושנת!
                    ראה: עמוד 42, סעיף 5.2.

en:         WARN    PCFileName longer than 8.3 in violation of PPD spec.
                    REF: Pages 61-62, section 5.3.
he:        אזהרה    PCFileName ארוך מ 8.3 ומפר את הספציפיקציה של PPD.
                    ראה: עמודים 61-62, סעיף 5.3.

en:         WARN    Protocols contains PJL but JCL attributes are not set.
                    REF: Pages 78-79, section 5.7.
he:        אזהרה    Protocols מכיל PJL אבל מאפייני JCL לא נקבעו.
                    ראה: עמודים 78-79, סעיף 5.7.

en:         WARN    Protocols contains both PJL and BCP; expected TBCP.
                    REF: Pages 78-79, section 5.7.
he:        אזהרה    Protocols מכיל גם PJL וגם BCP; ציפיתי ל TBCP.
                    ראה: עמודים 78-79, סעיף 5.7.

en:         WARN    ShortNickName required by PPD 4.3 spec.
                    REF: Pages 64-65, section 5.3.
he:        אזהרה    ShortNickName נדרש בספציפיקציה של PPD 4.3.
                    ראה: עמודים 64-65, סעיף 5.3.

en:       **FAIL**  BAD Default%s %s
                    REF: Page 40, section 4.5.
he:       **נכשל**  שגוי Default%s %s
                    ראה: עמוד 40, סעיף 4.5.

en:       **FAIL**  BAD DefaultImageableArea %s!
                    REF: Page 102, section 5.15.
he:       **נכשל**  שגוי DefaultImageableArea %s!
                    ראה: עמוד 102, סעיף 5.15.

en:       **FAIL**  BAD DefaultPaperDimension %s!
                    REF: Page 103, section 5.15.
he:       **נכשל**  שגוי DefaultPaperDimension %s!
                    ראה: עמוד 103, סעיף 5.15.

en:       **FAIL**  BAD JobPatchFile attribute in file
                    REF: Page 24, section 3.4.
he:       **נכשל**  שגוי מאפיין JobPatchFile בקובץ
                    ראה: עמוד 24, סעיף 3.4.

en:       **FAIL**  BAD Manufacturer (should be "HP")
                    REF: Page 211, table D.1.
he:       **נכשל**  שגוי Manufacturer (צריך להיות "HP")
                    ראה: עמוד 211, טבלה D.1.

en:       **FAIL**  BAD ModelName - "%c" not allowed in string.
                    REF: Pages 59-60, section 5.3.
he:       **נכשל**  שגוי ModelName - "%c" לא מורשה במחרוזת.
                    ראה: עמודים 59-60, סעיף 5.3.

en:       **FAIL**  BAD PSVersion - not "(string) int".
                    REF: Pages 62-64, section 5.3.
he:       **נכשל**  שגוי PSVersion - אינו "(string) int".
                    ראה: עמודים 62-64, סעיף 5.3.

en:       **FAIL**  BAD Product - not "(string)".
                    REF: Page 62, section 5.3.
he:       **נכשל**  שגוי Product - לא "(מחרוזת)".
                    ראה: עמוד 62, סעיף 5.3.

en:       **FAIL**  BAD ShortNickName - longer than 31 chars.
                    REF: Pages 64-65, section 5.3.
he:       **נכשל**  שגוי ShortNickName - יותר מ 31 תווים.
                    ראה: עמודים 64-65, סעיף 5.3.

en:       **FAIL**  Bad %s choice %s!
                    REF: Page 122, section 5.17
he:       **נכשל**  שגוי %s בחירה %s!
                    ראה: עמוד 122, סעיף 5.17

en:       **FAIL**  Bad %s choice %s!
                    REF: Page 84, section 5.9
he:       **נכשל**  שגוי %s בחירה %s!
                    ראה: עמוד 84, סעיף 5.9

en:       **FAIL**  Default translation string for option %s choice %s contains 8-bit characters!
he:       ‫**נכשל**  מחרוזת תרגום ברירת מחדל לאופציה %s בחירה %s מכילה תווים של 8 סיביות!

en:       **FAIL**  Default translation string for option %s contains 8-bit characters!
he:       ‫**נכשל** מחרוזת תרגום ברירת מחדל לאופציה %s מכילה תווים של 8 סיביות!

en:       **FAIL**  REQUIRED %s does not define choice None!
                    REF: Page 122, section 5.17
he:       **נכשל**  נדרש ל %s לא מוגדרת בחירה None!
                    ראה: עמוד 122, סעיף 5.17

en:       **FAIL**  REQUIRED Default%s
                    REF: Page 40, section 4.5.
he:       **נכשל**  נדרש Default%s
                    ראה: עמוד 40, סעיף 4.5.

en:       **FAIL**  REQUIRED DefaultImageableArea
                    REF: Page 102, section 5.15.
he:       **נכשל**  נדרש DefaultImageableArea
                    ראה: עמוד 102, סעיף 5.15.

en:       **FAIL**  REQUIRED DefaultPaperDimension
                    REF: Page 103, section 5.15.
he:       **נכשל**  נדרש DefaultPaperDimension
                    ראה: עמוד 103, סעיף 5.15.

en:       **FAIL**  REQUIRED FileVersion
                    REF: Page 56, section 5.3.
he:       **נכשל**  נדרש FileVersion
                    ראה: עמוד 56, סעיף 5.3.

en:       **FAIL**  REQUIRED FormatVersion
                    REF: Page 56, section 5.3.
he:       **נכשל**  נדרש FormatVersion
                    ראה: עמוד 56, סעיף 5.3.

en:       **FAIL**  REQUIRED ImageableArea for PageSize %s
                    REF: Page 41, section 5.
                    REF: Page 102, section 5.15.
he:       **נכשל**  נדרש ImageableArea עבור PageSize %s
                    ראה: עמוד 41, סעיף 5.
                    ראה: עמוד 102, סעיף 5.15.

en:       **FAIL**  REQUIRED LanguageEncoding
                    REF: Pages 56-57, section 5.3.
he:       **נכשל**  נדרש LanguageEncoding
                    ראה: עמודים 56-57, סעיף 5.3.

en:       **FAIL**  REQUIRED LanguageVersion
                    REF: Pages 57-58, section 5.3.
he:       **נכשל**  נדרש LanguageVersion
                    ראה: עמודים 57-58, סעיף 5.3.

en:       **FAIL**  REQUIRED Manufacturer
                    REF: Pages 58-59, section 5.3.
he:       **נכשל**  נדרש Manufacturer
                    ראה: עמודים 58-59, סעיף 5.3.

en:       **FAIL**  REQUIRED ModelName
                    REF: Pages 59-60, section 5.3.
he:       **נכשל**  נדרש ModelName
                    ראה: עמודים 59-60, סעיף 5.3.

en:       **FAIL**  REQUIRED NickName
                    REF: Page 60, section 5.3.
he:       **נכשל**  נדרש NickName
                    ראה: עמוד 60, סעיף 5.3.

en:       **FAIL**  REQUIRED PCFileName
                    REF: Pages 61-62, section 5.3.
he:       **נכשל**  נדרש PCFileName
                    ראה: עמודים 61-62, סעיף 5.3.

en:       **FAIL**  REQUIRED PSVersion
                    REF: Pages 62-64, section 5.3.
he:       **נכשל**  נדרש PSVersion
                    ראה: עמודים 62-64, סעיף 5.3.

en:       **FAIL**  REQUIRED PageRegion
                    REF: Page 100, section 5.14.
he:       **נכשל**  נדרש PageRegion
                    ראה: עמוד 100, סעיף 5.14.

en:       **FAIL**  REQUIRED PageSize
                    REF: Page 41, section 5.
                    REF: Page 99, section 5.14.
he:       **נכשל**  נדרש PageSize
                    ראה: עמוד 41, סעיף 5.
                    ראה: עמוד 99, סעיף 5.14.

en:       **FAIL**  REQUIRED PageSize
                    REF: Pages 99-100, section 5.14.
he:       **נכשל**  נדרש PageSize
                    ראה: עמודים 99-100, סעיף 5.14.

en:       **FAIL**  REQUIRED PaperDimension for PageSize %s
                    REF: Page 41, section 5.
                    REF: Page 103, section 5.15.
he:       **נכשל**  נדרש PaperDimension עבור PageSize %s
                    ראה: עמוד 41, סעיף 5.
                    ראה: עמוד 103, סעיף 5.15.

en:       **FAIL**  REQUIRED Product
                    REF: Page 62, section 5.3.
he:       **נכשל**  נדרש Product
                    ראה: עמוד 62, סעיף 5.3.

en:       **FAIL**  REQUIRED ShortNickName
                    REF: Page 64-65, section 5.3.
he:       **נכשל**  נדרש ShortNickName
                    ראה: עמודים 64-65, סעיף 5.3.

en:     Bad %%%%BoundingBox: on line %d!
            REF: Page 39, %%%%BoundingBox:
he:     שגוי %%%%BoundingBox: בשורה %d!
            ראה: עמוד 39, %%%%BoundingBox:

en:     Bad %%%%Page: on line %d!
            REF: Page 53, %%%%Page:
he:     שגוי %%%%Page: בשורה %d!
            ראה: עמוד 53, %%%%Page:

en:     Bad %%%%Pages: on line %d!
            REF: Page 43, %%%%Pages:
he:     שגוי %%%%Pages: בשורה %d!
            ראה: עמוד 43, %%%%Pages:

en:     Line %d is longer than 255 characters (%d)!
            REF: Page 25, Line Length
he:     שורה %d ארוכה מ-255 תווים (%d)!
            ראה: עמוד 25, Line Length

en:     Missing %!PS-Adobe-3.0 on first line!
            REF: Page 17, 3.1 Conforming Documents
he:     חסר %!PS-Adobe-3.0 בשורה ראשונה!
            ראה: עמוד 17, 3.1 Conforming Documents

en:     Missing %%EndComments comment!
            REF: Page 41, %%EndComments
he:     חסרה הערה %%EndComments!
            ראה: עמוד 41, %%EndComments

en:     Missing or bad %%BoundingBox: comment!
            REF: Page 39, %%BoundingBox:
he:     חסר או שגוי %%BoundingBox: הערה!
            ראה: עמוד 39, %%BoundingBox:

en:     Missing or bad %%Page: comments!
            REF: Page 53, %%Page:
he:     חסר או שגוי %%Page: הערות!
            ראה: עמוד 53, %%Page:

en:     Missing or bad %%Pages: comment!
            REF: Page 43, %%Pages:
he:     חסר או שגוי %%Pages: הערה!
            ראה:עמוד 43, %%Pages:

en:     NO ERRORS FOUND
he:     לא נמצאו שגיאות

en:     Saw %d lines that exceeded 255 characters!
he:     ראיתי %d שורות שעברו את ה-255 תווים!

en:     Too many %%BeginDocument comments!
he:     יותר מדי הערות %%BeginDocument!

en:     Too many %%EndDocument comments!
he:     יותר מדי הערות %%EndDocument!

en:     Warning: file contains binary data!
he:     אזהרה: קובץ מכיל נתונים בינריים!

en:     Warning: no %%EndComments comment in file!
he:     אזהרה: אין הערה %%EndComments בקובץ!

en:     Warning: obsolete DSC version %.1f in file!
he:     אזהרה: גרסת DSC %.1f מיושנת בקובץ!

en:  FAIL
he:  נכשל

en:  FAIL
          **FAIL**  Unable to open PPD file - %s
he:  נכשל
          **נכשל**  לא מצליח לפתוח קובץ PPD - %s

en:  FAIL
          **FAIL**  Unable to open PPD file - %s on line %d.
he:  נכשל
          **נכשל**  לא מצליח לפתוח קובץ PPD - %s בשורה %d.

en:  PASS
he:   עבר

en: %-6s %-10.10s %-4d %-10d %-27.27s %.0f bytes
he: %-6s %-10.10s %-4d %-10d %-27.27s %.0f בתים

en: %-7s %-7.7s %-7d %-31.31s %.0f bytes
he: %-7s %-7.7s %-7d %-31.31s %.0f בתים

en: %s accepting requests since %s
he: %s מקבלת בקשות מאז %s

en: %s cannot be changed.
he: %s לא ניתן לשינוי.

en: %s is not implemented by the CUPS version of lpc.
he: %s לא מיושם על ידי גרסת CUPS של lpc.

en: %s is not ready
he: %s אינו מוכן

en: %s is ready
he: %s מוכן

en: %s is ready and printing
he: %s מוכן ומדפיס

en: %s not accepting requests since %s -
    	%s
he: %s לא מקבלת בקשות מאז %s -
    	%s

en: %s not supported!
he: %s אינו נתמך!

en: %s/%s accepting requests since %s
he: %s/%s מקבלת בקשות מאז %s

en: %s/%s not accepting requests since %s -
    	%s
he: %s/%s לא מקבלת בקשות מאז %s -
    	%s

en: %s: %-33.33s [job %d localhost]
he: %s: %-33.33s [עבודה %d localhost]

en: %s: %s failed: %s
he: %s: %s נכשל: %s

en: %s: Don't know what to do!
he: %s: לא יודע מה לבצע!

en: %s: Error - %s environment variable names non-existent destination "%s"!
he: %s: שגיאה - משתנה הסביבה %s מציין יעד לא קיים "%s"!

en: %s: Error - bad job ID!
he: %s: שגיאה - מזהה עבודה שגוי!

en: %s: Error - cannot print files and alter jobs simultaneously!
he: %s: שגיאה - לא יכול להדפיס קבצים ולשנות עבודות בו-זמנית!

en: %s: Error - cannot print from stdin if files or a job ID are provided!
he: %s: שגיאה - לא יכול להדפיס מתוך stdin אם מסופקים קבצים או מזהה עבודה!

en: %s: Error - expected character set after '-S' option!
he: %s: שגיאה - מצפה ל- character set לאחר האופציה '-S'!

en: %s: Error - expected content type after '-T' option!
he: %s: שגיאה - מצפה לסוג תוכן לאחר האופציה '-T'!

en: %s: Error - expected copies after '-n' option!
he: %s: שגיאה - מצפה לכמות עותקים לאחר האופציה '-n'!

en: %s: Error - expected copy count after '-#' option!
he: %s: שגיאה - מצפה לכמות עותקים לאחר האופציה '-#'!

en: %s: Error - expected destination after '-P' option!
he: %s: שגיאה - מצפה ליעד אחרי האופציה '-P'!

en: %s: Error - expected destination after '-b' option!
he: %s: שגיאה - מצפה ליעד אחרי האופציה '-b'!

en: %s: Error - expected destination after '-d' option!
he: %s: שגיאה - מצפה ליעד אחרי האופציה '-d'!

en: %s: Error - expected form after '-f' option!
he: %s: שגיאה - מצפה לטופס אחרי האופציה '-f'!

en: %s: Error - expected hold name after '-H' option!
he: %s: שגיאה - מצפה לשם עצירה לאחר האופציה '-H'!

en: %s: Error - expected hostname after '-H' option!
he: %s: שגיאה - מצפה לשם מארח לאחר האופציה '-H'!

en: %s: Error - expected hostname after '-h' option!
he: %s: שגיאה - מצפה לשם מארח לאחר האופציה '-h'!

en: %s: Error - expected mode list after '-y' option!
he: %s: שגיאה - מצפה לרשימת מצבים לאחר האופציה '-y'!

en: %s: Error - expected name after '-%c' option!
he: %s: שגיאה - מצפה לשם אחרי האופציה '-%c'!

en: %s: Error - expected option string after '-o' option!
he: %s: שגיאה - מצפה למחרוזת אחרי האופציה '-o'!

en: %s: Error - expected page list after '-P' option!
he: %s: שגיאה - מצפה לרשימת עמודים לאחר האופציה '-P'!

en: %s: Error - expected priority after '-%c' option!
he: %s: שגיאה - מצפה לעדיפות אחרי האופציה '-%c'!

en: %s: Error - expected reason text after '-r' option!
he: %s: שגיאה - מצפה לטקסט סיבה לאחר האופציה '-r'!

en: %s: Error - expected title after '-t' option!
he: %s: שגיאה - מצפה לכותרת אחרי האפציה '-t'!

en: %s: Error - expected username after '-U' option!
he: %s: שגיאה - מצפה לשם משתמש לאחר האופציה '-U'!

en: %s: Error - expected username after '-u' option!
he: %s: שגיאה - מצפה לשם משתמש לאחר האופציה '-u'!

en: %s: Error - expected value after '-%c' option!
he: %s: שגיאה - מצפה לערך אחרי האופציה '-%c'!

en: %s: Error - need "completed", "not-completed", or "all" after '-W' option!
he: %s: שגיאה - צריך "completed", "not-completed" או "all" לאחר האופציה '-W'!

en: %s: Error - no default destination available.
he: %s: שגיאה - אין יעד ברירת מחדל זמין.

en: %s: Error - priority must be between 1 and 100.
he: %s: שגיאה - עדיפות חייבת להיות בין 1 ל 100.

en: %s: Error - scheduler not responding!
he: %s: שגיאה - מתזמן לא מגיב!

en: %s: Error - stdin is empty, so no job has been sent.
he: %s: שגיאה - stdin ריק, לפיכך לא נשלחה אף עבודה.

en: %s: Error - too many files - "%s"
he: %s: שגיאה - יותר מדי קבצים - "%s"

en: %s: Error - unable to access "%s" - %s
he: %s: שגיאה - לא מצליח לגשת ל- "%s" - %s

en: %s: Error - unable to create temporary file "%s" - %s
he: %s: שגיאה - לא מצליח ליצור קובץ זמני "%s" - %s

en: %s: Error - unable to write to temporary file "%s" - %s
he: %s: שגיאה - לא מצליח לכתוב לקובץ זמני "%s" - %s

en: %s: Error - unknown destination "%s"!
he: %s: שגיאה - יעד לא ידוע "%s"!

en: %s: Error - unknown destination "%s/%s"!
he: %s: שגיאה - יעד לא ידוע "%s/%s"!

en: %s: Error - unknown option '%c'!
he: %s: שגיאה - אופציה לא ידועה '%c'!

en: %s: Expected job ID after '-i' option!
he: %s: מצפה למזהה עבודה לאחר האופציה '-i'!

en: %s: Invalid destination name in list "%s"!
he: %s: שם יעד לא חוקי ברשימה "%s"!

en: %s: Need job ID ('-i jobid') before '-H restart'!
he: %s: זקוק למזהה עבודה ('-i jobid') לפני '-H restart'!

en: %s: Operation failed: %s
he: %s: פעולה נכשלה: %s

en: %s: Sorry, no encryption support compiled in!
he: %s: מצטער, תמיכה בהצפנה לא נכללה בהידור!

en: %s: Unable to connect to server
he: %s: לא מצליח להתחבר לשרת

en: %s: Unable to connect to server: %s
he: %s: לא מצליח להתחבר לשרת: %s

en: %s: Unable to contact server!
he: %s: לא מצליח לתקשר עם השרת!

en: %s: Unknown destination "%s"!
he: %s: יעד לא ידוע "%s"!

en: %s: Warning - '%c' format modifier not supported - output may not be correct!
he: %s: אזהרה - משנה מבנה '%c' לא נתמך - פלט עלול להיות לא תקין!

en: %s: Warning - character set option ignored!
he: %s: אזהרה - מתעלם מאופצית character set!

en: %s: Warning - content type option ignored!
he: %s: אזהרה - מתעלם מאופצית סוג תוכן!

en: %s: Warning - form option ignored!
he: %s: אזהרה - מתעלם מאופצית טופס!

en: %s: Warning - mode option ignored!
he: %s: אזהרה - מתעלם מאופצית מצב!

en: %s: error - %s environment variable names non-existent destination "%s"!
he: %s: שגיאה - משתנה הסביבה %s מציין יעד לא קיים "%s"!

en: %s: error - expected option=value after '-o' option!
he: %s: שגיאה - מצפה ל- אופציה=ערך לאחר האופציה '-o'!

en: %s: error - no default destination available.
he: %s: שגיאה - אין יעד ברירת מחדל זמין.

en: ?Invalid help command unknown
he: ?פקודת עזרה לא ידועה

en: A Samba password is required to export printer drivers!
he: סיסמא של סמבה נדרשת כדי לייצא מנהלי התקני מדפסת!

en: A Samba username is required to export printer drivers!
he: שם משתמש של סמבה נדרש כדי לייצא מנהלי התקני מדפסת!

en: A class named "%s" already exists!
he: מחלקה בשם "%s" כבר קיימת!

en: A printer named "%s" already exists!
he: מדפסת בשם "%s" כבר קיימת!

en: Accept Jobs
he: קבל עבודות

en: Add Class
he: הוסף מחלקה

en: Add Printer
he: הוסף מדפסת

en: Administration
he: ניהול

en: Attempt to set %s printer-state to bad value %d!
he: ניסיון לקבוע ל printer-state של %s ערך שגוי %d!

en: Attribute groups are out of order (%x < %x)!
he: קבוצות מאפיינים אינם מסודרים (%x < %x)!

en: Bad OpenGroup
he: ‫OpenGroup שגוי

en: Bad OpenUI/JCLOpenUI
he: ‫OpenUI/JCLOpenUI שגוי

en: Bad OrderDependency
he: ‫OrderDependency שגוי

en: Bad UIConstraints
he: ‫UIConstraints שגוי

en: Bad copies value %d.
he: ערך העותקים %d שגוי.

en: Bad custom parameter
he: פרמטר מותאם שגוי

en: Bad device-uri "%s"!
he: device-uri "%s" שגוי!

en: Bad document-format "%s"!
he: document-format "%s" שגוי!

en: Bad job-priority value!
he: ערך job-priority שגוי!

en: Bad job-state value!
he: ערך job-state שגוי!

en: Bad job-uri attribute "%s"!
he: ערך "%s" למאפיין job-uri שגוי!

en: Bad page-ranges values %d-%d.
he: ערכי page-ranges %d-%d שגוי.

en: Bad port-monitor "%s"!
he: port-monitor "%s" שגוי!

en: Bad printer-state value %d!
he: ערך %d עבור printer-state שגוי!

en: Bad request version number %d.%d!
he: בקשה שגויה מספר גרסה %d.%d!

en: Banners
he: כרזות

en: Change Settings
he: שנה הגדרות

en: Character set "%s" not supported!
he: סט התווים "%s" אינו נתמך!

en: Classes
he: מחלקות

en: Commands may be abbreviated.  Commands are:
    
    exit    help    quit    status  ?
he: ניתן לתמצת פקודות. הפקודות הן:
    exit    help    quit    status  ?

en: Could not scan type "%s"!
he: לא ניתן לסרוק סוג "%s"!

en: Custom
he: מותאם

en: Delete Class
he: מחק מחלקה

en: Delete Printer
he: מחק מדפסת

en: Destination "%s" is not accepting jobs.
he: היעד "%s" לא מקבל עבודות.

en: Device: uri = %s
            class = %s
            info = %s
            make-and-model = %s
            device-id = %s
he: התקן:   uri ‫= %s
            מחלקה = %s
            מידע = %s
            יצרן ודגם = %s
            מזהה התקן = %s

en: Edit Configuration File
he: ערוך קובץ הגדרות

en: Ending Banner
he: כרזת סיום

en: Enter old password:
he: הכנס סיסמא ישנה:

en: Enter password again:
he: הכנס סיסמא שוב:

en: Enter password:
he: הכנס סיסמא:

en: Error Policy
he: מדיניות שגיאה

en: Error: need hostname after '-h' option!
he: שגיאה: נדרש שם מארח אחרי האופציה '-h'!

en: Export Printers to Samba
he: ייצא מדפסות לסמבה

en: FAIL
he: נכשל

en: File device URIs have been disabled! To enable, see the FileDevice directive in "%s/cupsd.conf".
he: נוטרלו URIs של התקני קובץ! כדי לאפשרם, ראה את ההנחיה FileDevice ב "%s/cupsd.conf".

en: General
he: כללי

en: Got a printer-uri attribute but no job-id!
he: התקבל מאפיין printer-uri אבל אין job-id!

en: Help
he: עזרה

en: Illegal control character
he: תו בקרה לא חוקי

en: Illegal main keyword string
he: מחרוזת מילת-מפתח ראשית לא חוקית

en: Illegal option keyword string
he: מחרוזת מילת-מפתח אופציה לא חוקית

en: Illegal translation string
he: מחרוזת תרגום לא חוקית

en: Illegal whitespace character
he: תו 'לבן' לא חוקי

en: Internal error
he: שגיאה פנימית

en: Job #%d cannot be restarted - no files!
he: עבודה  #%d לא ניתנת לשחזור - לא קיימים קבצים!

en: Job #%d does not exist!
he: עבודה #%d לא קיימת!

en: Job #%d is already aborted - can't cancel.
he: עבודה #%d ננטשה כבר - לא יכול לבטל

en: Job #%d is already completed - can't cancel.
he: עבודה #%d הסתיימה כבר - לא יכול לבטל.

en: Job #%d is finished and cannot be altered!
he: עבודה #%d הסתיימה ולא ניתנת לשינוי!

en: Job #%d is not complete!
he: עבודה  #%d לא הושלמה!

en: Job #%d is not held for authentication!
he: עבודה #%d לא מוחזקת לאימות!

en: Job #%d is not held!
he: עבודה #%d אינה מושהת!

en: Job #%s does not exist!
he: עבודה #%s לא קיימת!

en: Job %d not found!
he: עבודה %d לא נמצאה!

en: Job is completed and cannot be changed.
he: עבודה הסתיימה ולא ניתנת לשינוי.

en: Job operation failed:
he: פעולת עבודה נכשלה:

en: Job state cannot be changed.
he: מצב עבודה לא ניתן לשינוי.

en: Job subscriptions cannot be renewed!
he: לא ניתן לחדש מנויי עבודה!

en: Jobs
he: עבודות

en: Language "%s" not supported!
he: שפה  "%s" אינה נתמכת!

en: Line longer than the maximum allowed (255 characters)
he: ‫שורה ארוכה מהמקסימום המותר (255 תווים)

en: Media Size
he: גודל דף

en: Media Source
he: מקור דף

en: Media Type
he: סוג דף

en: Memory allocation error
he: שגיאת הקצאת זיכרון

en: Missing PPD-Adobe-4.x header
he: ‫חסרה כותרת PPD-Adobe-4.x

en: Missing asterisk in column 1
he: חסרה כוכבית בטור 1

en: Missing form variable!
he: חסר משתנה טופס!

en: Missing notify-subscription-ids attribute!
he: חסר מאפיין notify-subscription-ids!

en: Missing requesting-user-name attribute!
he: המאפיין requesting-user-name חסר!

en: Missing required attributes!
he: חסרים מאפיינים נדרשים!

en: Missing value string
he: חסר מחרוזת ערך

en: Model:  name = %s
            natural_language = %s
            make-and-model = %s
            device-id = %s
he: דגם:    שם = %s
            שפה-טבעית = %s
            יצרן ודגם = %s
            מזהה התקן = %s

en: Modify Class
he: שנה מחלקה

en: Modify Printer
he: שנה מדפסת

en: Move All Jobs
he: העבר כל העבודות

en: Move Job
he: העבר עבודה

en: NULL PPD file pointer
he: ‫מצביע קובץ PPD ריק

en: No
he: לא

en: No Windows printer drivers are installed!
he: לא מותקנים מנהלי התקני מדפסת של Windows!

en: No active jobs on %s!
he: אין עבודות פעילות ב %s!

en: No attributes in request!
he: אין מאפיינים בבקשה!

en: No authentication information provided!
he: לא סופקה אינפורמצית אימות!

en: No default printer
he: אין מדפסת ברירת מחדל

en: No destinations added.
he: לא נוספו יעדים.

en: No file!?!
he: אין קובץ!?!

en: No subscription attributes in request!
he: אין מאפייני מינויי בבקשה.

en: No subscriptions found.
he: לא נמצאו מינויים.

en: None
he: כלום

en: OK
he: אישור

en: OpenGroup without a CloseGroup first
he: ‫OpenGroup ללא CloseGroup קודם

en: OpenUI/JCLOpenUI without a CloseUI/JCLCloseUI first
he: ‫OpenUI/JCLOpenUI ללא CloseUI/JCLCloseUI קודם

en: Operation Policy
he: מדיניות תפעול

en: Options Installed
he: אופציות מותקנות

en: Output Mode
he: שיטת פלט

en: Output for printer %s is sent to %s
he: פלט למדפסת %s נשלח ל- %s

en: Output for printer %s is sent to remote printer %s on %s
he: פלט למדפסת %s נשלח למדפסת מרוחקת %s ב %s

en: Output for printer %s/%s is sent to %s
he: פלט למדפסת %s/%s נשלח ל- %s

en: Output for printer %s/%s is sent to remote printer %s on %s
he: פלט למדפסת %s/%s נשלח למדפסת מרוחקת %s ב %s

en: PASS
he: עבר

en: PS Binary Protocol
he: ‫פרוטוקול בינרי של PS

en: Password for %s on %s?
he: סיסמא עבור %s on %s?

en: Password for %s required to access %s via SAMBA:
he: ‫דרושה סיסמא עבור %s לגישה ל- %s דרך סמבה:

en: Policies
he: מדיניות

en: Print Job:
he: עבודת הדפסה:

en: Print Test Page
he: הדפס עמוד ניסיון

en: Printer Maintenance
he: אחזקת מדפסת

en: Printer:
he: מדפסת:

en: Printers
he: מדפסות

en: Purge Jobs
he: מחק עבודות

en: Quota limit reached.
he: הגעת למגבלת המכסה.

en: Rank    Owner   Job     File(s)                         Total Size
he: דרגה    בעלים   עבודה   קבצים                           גודל כולל

en: Rank   Owner      Pri  Job        Files                       Total Size
he: דרגה   בעלים      עדיפות עבודה      קבצים                       גודל כולל

en: Reject Jobs
he: דחה עבודות

en: Resolution
he: רזולוציה

en: Running command: %s %s -N -A %s -c '%s'
he: מריץ פקודה: %s %s -N -A %s -c '%s'

en: Set Allowed Users
he: קבע משתמשים מורשים

en: Set As Default
he: קבע כברירת-מחדל

en: Set Printer Options
he: קבע אופציות מדפסת

en: Set Publishing
he: קבע פרסום

en: Start Class
he: הפעל מחלקה

en: Start Printer
he: הפעל מדפסת

en: Starting Banner
he: כרזת התחלה

en: Stop Class
he: עצור מחלקה

en: Stop Printer
he: עצור מדפסת

en: The class name may only contain up to 127 printable characters and may not contain spaces, slashes (/), or the pound sign (#).
he: ‫שם המחלקה יכול להכיל עד 127 תווים דפיסים, למעט רווחים, לוכסנים (/) וסולמית (#).

en: The notify-lease-duration attribute cannot be used with job subscriptions.
he: לא ניתן להשתמש במאפיין notify-lease-duration עם מינויי עבודה.

en: The notify-user-data value is too large (%d > 63 octets)!
he: הערך של notify-user-data גדול מדי (%d > 63 אוקטטות)

en: The printer name may only contain up to 127 printable characters and may not contain spaces, slashes (/), or the pound sign (#).
he: ‫שם המדפסת יכול להכיל עד 127 תווים דפיסים, למעט רווחים, לוכסנים (/) וסולמית (#).

en: The printer or class is not shared!
he: המדפסת או המחלקה אינה משותפת!

en: The printer or class was not found.
he: המדפסת או המחלקה לא נמצאה.

en: The printer-uri "%s" contains invalid characters.
he: ה printer-uri "%s" מכיל תווים לא חוקיים.

en: The printer-uri attribute is required!
he: המאפיין printer-uri נדרש!

en: The printer-uri must be of the form "ipp://HOSTNAME/classes/CLASSNAME".
he: ה printer-uri חייב להיות מהצורה "ipp://HOSTNAME/classes/CLASSNAME".

en: The printer-uri must be of the form "ipp://HOSTNAME/printers/PRINTERNAME".
he: ה printer-uri חייב להיות מהצורה "ipp://HOSTNAME/printers/PRINTERNAME".

en: Too many active jobs.
he: יותר מדי עבודות פעילות.

en: Unable to access cupsd.conf file:
he: ‫לא מצליח לגשת לקובץ cupsd.conf:

en: Unable to add class:
he: לא מצליח להוסיף מחלקה:

en: Unable to add job for destination "%s"!
he: כשלון הוספת עבודה ליעד  "%s"!

en: Unable to add printer:
he: לא מצליח להוסיף מדפסת:

en: Unable to allocate memory for file types!
he: הקצאת זיכרון לסוגי קבצים נכשלה!

en: Unable to change printer-is-shared attribute:
he: ‫לא מצליח לשנות מאפיין printer-is-shared:

en: Unable to change printer:
he: לא מצליח לשנות מדפסת:

en: Unable to change server settings:
he: לא מצליח לשנות הגדרות שרת:

en: Unable to copy CUPS printer driver files (%d)!
he: לא מצליח להעתיק קבצי מנהל התקן הדפסה של CUPS (%d)!

en: Unable to copy PPD file - %s!
he: לא ניתן להעתיק קובץ PPD - %s!

en: Unable to copy PPD file!
he: לא ניתן להעתיק קובץ PPD!

en: Unable to copy Windows 2000 printer driver files (%d)!
he: לא מצליח להעתיק קבצי מנהל התקן הדפסה של Windows 2000 (%d)!

en: Unable to copy Windows 9x printer driver files (%d)!
he: לא מצליח להעתיק קבצי מנהל התקן הדפסה של Windows 9x (%d)!

en: Unable to copy interface script - %s!
he: לא ניתן להעתיק אצוות מימשק - %s!

en: Unable to create temporary file:
he: לא מצליח ליצור קובץ זמני:

en: Unable to delete class:
he: לא מצליח למחוק מחלקה:

en: Unable to delete printer:
he: לא מצליח למחוק מדפסת:

en: Unable to edit cupsd.conf files larger than 1MB!
he: ‫לא מצליח לערוך קובץ cupsd.conf גדול מ- 1MB!

en: Unable to find destination for job!
he: לא מצליח למצוא יעד לעבודה!

en: Unable to get class list:
he: לא מצליח לקבל רשימת מחלקות:

en: Unable to get class status:
he: לא מצליח לקבל סטטוס מחלקה:

en: Unable to get list of printer drivers:
he: לא מצליח לקבל רשימת מנהלי התקני מדפסת:

en: Unable to get printer attributes:
he: לא מצליח לקבל מאפייני מדפסת:

en: Unable to get printer list:
he: לא מצליח לקבל רשימת מדפסות:

en: Unable to get printer status:
he: לא מצליח לקבל סטטוס מדפסת:

en: Unable to install Windows 2000 printer driver files (%d)!
he: לא מצליח להתקין קבצי מנהל התקן הדפסה של Windows 2000 (%d)!

en: Unable to install Windows 9x printer driver files (%d)!
he: לא מצליח להתקין קבצי מנהל התקן הדפסה של Windows 9x (%d)!

en: Unable to modify class:
he: לא מצליח לשנות מחלקה:

en: Unable to modify printer:
he: לא מצליח לשנות מדפסת:

en: Unable to move job
he: לא מצליח להעביר עבודה

en: Unable to move jobs
he: לא מצליח להעביר עבודות

en: Unable to open PPD file
he: ‫לא מצליח לפתוח קובץ PPD

en: Unable to open PPD file:
he: ‫לא מצליח לפתוח קובץ PPD:

en: Unable to open cupsd.conf file:
he: ‫לא מצליח לפתוח קובץ cupsd.conf:

en: Unable to print test page:
he: לא מצליח להדפיס עמוד ניסיון:

en: Unable to send maintenance job:
he: לא מצליח לשלוח עבודת תחזוקה:

en: Unable to set options:
he: לא מצליח לקבוע אופציות:

en: Unable to upload cupsd.conf file:
he: ‫לא מצליח להעלות קובץ cupsd.conf:

en: Unknown
he: לא ידוע

en: Unknown printer-error-policy "%s".
he: printer-error-policy "%s" לא ידוע.

en: Unknown printer-op-policy "%s".
he: printer-op-policy "%s" לא ידוע.

en: Unsupported compression "%s"!
he: דחיסה "%s" לא נתמכת!

en: Unsupported compression attribute %s!
he: מאפיין דחיסה %s לא נתמך!

en: Unsupported format "%s"!
he: מבנה "%s" לא נתמך!

en: Unsupported format '%s'!
he: מבנה לא נתמך '%s'!

en: Unsupported format '%s/%s'!
he: תבנית '%s/%s' לא נתמכת!

en: Usage: cupsaddsmb [options] printer1 ... printerN
           cupsaddsmb [options] -a
    
    Options:
      -E               Encrypt the connection to the server
      -H samba-server  Use the named SAMBA server
      -U samba-user    Authenticate using the named SAMBA user
      -a               Export all printers
      -h cups-server   Use the named CUPS server
      -v               Be verbose (show commands)
he: Usage: cupsaddsmb [options] printer1 ... printerN
           cupsaddsmb [options] -a
    
    Options:
      -E               הצפן את החיבור לשרת
      -H samba-server  השתמש בשרת סמבה המצויין
      -U samba-user    הזדהה עם שם משתמש סמבה המצויין
      -a               ייצא את כל המדפסות
      -h cups-server   השתמש בשרת CUPS המצויין
      -v               פלט מפורט (הצג פקודות)

en: Usage: cupsd [-c config-file] [-f] [-F] [-h] [-l]
    
    -c config-file      Load alternate configuration file
    -f                  Run in the foreground
    -F                  Run in the foreground but detach
    -h                  Show this usage message
    -l                  Run cupsd from launchd(8)
he: Usage: cupsd [-c config-file] [-f] [-F] [-h] [-l]
    
    -c config-file      טען קובץ תצורה חליפי
    -f                  רוץ בקדמה
    -F                  רוץ בקדמה אך התנתק
    -h                  הצג הודעת שימוש זו
    -l                  הרץ את cupsd מ launchd(8)

en: Usage: cupstestdsc [options] filename.ps [... filename.ps]
           cupstestdsc [options] -
    
    Options:
    
        -h       Show program usage
    
        Note: this program only validates the DSC comments, not the PostScript itself.
he: Usage: cupstestdsc [options] filename.ps [... filename.ps]
           cupstestdsc [options] -
    
    Options:
    
        -h       הצג שימוש בתוכנית
    
        הערה: תוכנית זו רק מוודאת תקינות של הערות DSC, לא את ה- PostScript עצמו.

en: Warning, no Windows 2000 printer drivers are installed!
he: אזהרה, לא מותקנים מנהלי התקני מדפסת של Windows 2000!

en: Yes
he: כן

en: You must access this page using the URL <A HREF="https://%s:%d%s">https://%s:%d%s</A>.
he: אתה חייב לגשת לדף דרך URL זה <A HREF="https://%s:%d%s" dir=ltr>https://%s:%d%s</A>.

en: aborted
he: ננטש

en: canceled
he: מבוטל

en: completed
he: הסתיים

en: cups-deviced failed to execute.
he: נכשלה הפעלת cups-deviced.

en: cups-driverd failed to execute.
he: נכשלה הפעלת cups-driverd.

en: cupsaddsmb: No PPD file for printer "%s" - %s
he: cupsaddsmb: לא קיים קובץ PPD למדפסת "%s" - %s

en: cupsd: Expected config filename after "-c" option!
he: cupsd: מצפה לשם קובץ תצורה לאחר האופציה "-c"!

en: cupsd: Unknown argument "%s" - aborting!
he: cupsd: ארגומנט לא ידוע "%s" - נוטש!

en: cupsd: Unknown option "%c" - aborting!
he: cupsd: אופציה לא ידועה "%c" - נוטש!

en: cupsd: launchd(8) support not compiled in, running in normal mode.
he: cupsd: תמיכה ב launchd(8) לא נכללה בהידור, רץ במצב רגיל.

en: cupstestppd: The -q option is incompatible with the -v option.
he: cupstestppd: האופציה -q לא מתאימה לאופציה -v.

en: cupstestppd: The -v option is incompatible with the -q option.
he: cupstestppd: האופציה -v לא מתאימה לאופציה -q.

en: device for %s/%s: %s
he: התקן עבור %s/%s: %s

en: device for %s: %s
he: התקן עבור %s: %s

en: held
he: מוחזק

en: help		get help on commands
he: help		קבל עזרה על פקודות

en: idle
he: בהמתנה

en: job-printer-uri attribute missing!
he: מאפיין job-printer-uri חסר!

en: lpadmin: Class name can only contain printable characters!
he: lpadmin: שם מחלקה יכול להכיל רק תווים דפיסים!

en: lpadmin: Expected PPD after '-P' option!
he: lpadmin: מצפה ל- PPD לאחר האופציה '-P'!

en: lpadmin: Expected allow/deny:userlist after '-u' option!
he: lpadmin: מצפה ל- allow/deny:userlist אחרי האופציה '-u'!

en: lpadmin: Expected class after '-r' option!
he: lpadmin: מצפה למחלקה אחרי האופציה '-r'!

en: lpadmin: Expected class name after '-c' option!
he: lpadmin: מצפה לשם מחלקה אחרי האופציה '-c'!

en: lpadmin: Expected description after '-D' option!
he: lpadmin: מצפה לתאור אחרי האופציה '-D'!

en: lpadmin: Expected device URI after '-v' option!
he: lpadmin: מצפה ל- URI התקן אחרי האופציה '-v'!

en: lpadmin: Expected file type(s) after '-I' option!
he: lpadmin: מצפה לסוג(י) קובץ(ים) לאחר האופציה '-I'!

en: lpadmin: Expected hostname after '-h' option!
he: lpadmin: מצפה לשם מארח אחרי האופציה '-h'!

en: lpadmin: Expected interface after '-i' option!
he: lpadmin: מצפה לממשק אחרי האופציה '-i'!

en: lpadmin: Expected location after '-L' option!
he: lpadmin: מצפה למיקום לאחר האופציה '-L'!

en: lpadmin: Expected model after '-m' option!
he: lpadmin: מצפה לדגם אחרי האופציה '-m'!

en: lpadmin: Expected name=value after '-o' option!
he: lpadmin: מצפה ל- שם=ערך אחרי האופציה '-o'!

en: lpadmin: Expected printer after '-p' option!
he: lpadmin: מצפה למדפסת אחרי האופציה '-p'!

en: lpadmin: Expected printer name after '-d' option!
he: lpadmin: מצפה לשם מדפסת אחרי האופציה '-d'!

en: lpadmin: Expected printer or class after '-x' option!
he: lpadmin: מצפה למדפסת או מחלקה לאחר האופציה '-x'!

en: lpadmin: No member names were seen!
he: lpadmin: לא נראו שמות חברים!

en: lpadmin: Printer %s is already a member of class %s.
he: lpadmin: מדפסת %s כבר חברה במחלקה %s.

en: lpadmin: Printer %s is not a member of class %s.
he: lpadmin: מדפסת %s לא חברה במחלקה %s.

en: lpadmin: Printer name can only contain printable characters!
he: lpadmin: שם מדפסת יכול להכיל רק תווים דפיסים!

en: lpadmin: Unable to add a printer to the class:
             You must specify a printer name first!
he: lpadmin: לא מצליח להוסיף מדפסת למחלקה:
             אתה חייב לציין שם מדפסת קודם!

en: lpadmin: Unable to connect to server: %s
he: lpadmin: לא מצליח להתחבר לשרת: %s

en: lpadmin: Unable to create temporary file - %s
he: lpadmin: לא מצליח ליצור קובץ זמני - %s

en: lpadmin: Unable to create temporary file: %s
he: lpadmin: לא מצליח ליצור קובץ זמני: %s

en: lpadmin: Unable to open PPD file "%s" - %s
he: lpadmin: לא מצליח לפתוח קובץ PPD "%s" - %s

en: lpadmin: Unable to open file "%s": %s
he: lpadmin: לא מצליח לפתוח קובץ "%s": %s

en: lpadmin: Unable to remove a printer from the class:
             You must specify a printer name first!
he: lpadmin: לא מצליח למחוק מדפסת מהמחלקה:
             אתה חייב לציין שם מדפסת קודם!

en: lpadmin: Unable to set the PPD file:
             You must specify a printer name first!
he: lpadmin: לא מצליח לקבוע את קובץ ה- PPD:
             אתה חייב לציין שם מדפסת קודם!

en: lpadmin: Unable to set the device URI:
             You must specify a printer name first!
he: lpadmin: לא מצליח לקבוע את URI ההתקן:
             אתה חייב לציין שם מדפסת קודם!

en: lpadmin: Unable to set the interface script or PPD file:
             You must specify a printer name first!
he: lpadmin: לא מצליח לקבוע את אצוות הממשק או קובץ ה- PPD:
             אתה חייב לציין שם מדפסת קודם!

en: lpadmin: Unable to set the interface script:
             You must specify a printer name first!
he: lpadmin: לא מצליח לקבוע את אצוות הממשק:
             אתה חייב לציין שם מדפסת קודם!

en: lpadmin: Unable to set the printer description:
             You must specify a printer name first!
he: lpadmin: לא מצליח לקבוע את תאור המדפסת:
             אתה חייב לציין שם מדפסת קודם!

en: lpadmin: Unable to set the printer location:
             You must specify a printer name first!
he: lpadmin: לא מצליח לקבוע את מיקום המדפסת:
             אתה חייב לציין שם מדפסת קודם!

en: lpadmin: Unable to set the printer options:
             You must specify a printer name first!
he: lpadmin: לא מצליח לקבוע את אפשרויות המדפסת:
             אתה חייב לציין שם מדפסת קודם!

en: lpadmin: Unknown allow/deny option "%s"!
he: lpadmin: אופציה "%s" עבור הרשה/דחה לא ידועה!

en: lpadmin: Unknown argument '%s'!
he: lpadmin: ארגומנט לא ידוע '%s'!

en: lpadmin: Unknown option '%c'!
he: lpadmin: אופציה לא ידועה '%c'!

en: lpadmin: Warning - content type list ignored!
he: lpadmin: אזהרה - מתעלם מרשימת סוגי תכנים!

en: lpinfo: Unable to connect to server: %s
he: lpinfo: לא מצליח להתחבר לשרת: %s

en: lpinfo: Unknown argument '%s'!
he: lpinfo: ארגומנט לא ידוע '%s'!

en: lpinfo: Unknown option '%c'!
he: lpinfo: אופציה לא ידועה '%c'!

en: lpmove: Unable to connect to server: %s
he: lpmove: לא מצליח להתחבר לשרת: %s

en: lpmove: Unknown argument '%s'!
he: lpmove: ארגומנט לא ידוע '%s'!

en: lpmove: Unknown option '%c'!
he: lpmove: אופציה לא ידועה '%c'!

en: lpoptions: No printers!?!
he: lpoptions: אין מדפסות!?!

en: lpoptions: Unable to add printer or instance: %s
he: lpoptions: לא מצליח להוסיף מדפסת או מופע-מדפסת: %s

en: lpoptions: Unable to open PPD file for %s!
he: lpoptions: ‫לא מצליח לפתוח קובץ PPD עבור %s!

en: lpoptions: Unknown printer or class!
he: lpoptions: מדפסת או מחלקה לא ידועה!

en: lppasswd: Only root can add or delete passwords!
he: lppasswd: ‫רק משתמש root יכול להוסיף או למחוק סיסמאות!

en: lppasswd: Password file busy!
he: lppasswd: קובץ סיסמאות עסוק!

en: lppasswd: Password file not updated!
he: lppasswd: קובץ סיסמאות לא עודכן!

en: lppasswd: Sorry, password doesn't match!
he: lppasswd: מצטער, סיסמא לא תואמת!

en: lppasswd: Sorry, password rejected.
    Your password must be at least 6 characters long, cannot contain
    your username, and must contain at least one letter and number.
he: lppasswd: מצטער, סיסמא נדחתה.
    סיסמתך חייבת להיות לפחות באורך 6 תווים, אינה יכולה להכיל
    את שם המשתמש שלך וחייבת להכיל לפחות אות אחת ומספר אחד.

en: lppasswd: Sorry, passwords don't match!
he: lppasswd: מצטער, סיסמאות לא תואמות!

en: lppasswd: Unable to copy password string: %s
he: lppasswd: לא מצליח להעתיק מחרוזת סיסמא: %s

en: lppasswd: Unable to open password file: %s
he: lppasswd: לא מצליח לפתוח קובץ סיסמאות: %s

en: lppasswd: Unable to write to password file: %s
he: lppasswd: לא מצליח לכתוב לקובץ סיסמאות: %s

en: lppasswd: failed to backup old password file: %s
he: lppasswd: כשלון בגיבוי קובץ סיסמאות ישן: %s

en: lppasswd: failed to rename password file: %s
he: lppasswd: כשלון בשינוי שם קובץ סיסמאות: %s

en: lppasswd: user "%s" and group "%s" do not exist.
he: lppasswd: ‫משתמש "%s" וקבוצה "%s" לא קיימים.

en: lprm: Unable to contact server!
he: lprm: לא מצליח לתקשר עם השרת!

en: lpstat: error - %s environment variable names non-existent destination "%s"!
he: lpstat: שגיאה - משתנה הסביבה %s מציין יעד לא קיים "%s"!

en: members of class %s:
he: חברי המחלקה %s:

en: no entries
he: אין כניסות

en: no system default destination
he: אין יעד ברירת מחדל של המעכת

en: notify-events not specified!
he: לא צויינו notify-events!

en: notify-subscription-id %d no good!
he: notify-subscription-id %d לא תקין!

en: open of %s failed: %s
he: פתיחה של %s נכשלה: %s

en: pending
he: בהמתנה

en: printer %s disabled since %s -
he: מדפסת %s מופסקת מאז %s -

en: printer %s is idle.  enabled since %s
he: מדפסת %s במצב סרק.  מאופשרת מאז %s

en: printer %s now printing %s-%d.  enabled since %s
he: מדפסת %s מדפיסה כעט את %s-%d.  מאופשרת מאז %s

en: printer %s/%s disabled since %s -
he: מדפסת %s/%s מופסקת מאז %s -

en: printer %s/%s is idle.  enabled since %s
he: מדפסת %s/%s במצב סרק.  מאופשרת מאז %s

en: printer %s/%s now printing %s-%d.  enabled since %s
he: מדפסת %s/%s מדפיסה כעט את %s-%d.  מאופשרת מאז %s

en: processing
he: מעבד

en: request id is %s-%d (%d file(s))
he: מזהה הבקשה הוא %s-%d (%d קובץ(ים))

en: scheduler is not running
he: המתזמן אינו במצב ריצה

en: scheduler is running
he: המתזמן הינו במצב ריצה

en: stat of %s failed: %s
he: נכשל stat של %s: %s

en: status		show status of daemon and queue
he: status		הצג סטטוס של שירות ותור

en: stopped
he: עצורה

en: system default destination: %s
he: יעד ברירת מחדל של המערכת:  %s

en: system default destination: %s/%s
he: יעד ברירת מחדל של המערכת: %s/%s

en: unknown
he: לא ידוע

en: untitled
he: ללא שם
